Reklama

Holky a nahota doma

Lenka (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

Když jsou rodiče doma chodím před bráchou v tryku a v kalhodkách. Jakmile jsme ale sami chodím předním nahá a provokujuho. To se mu hned vymrští a musí si ho výhonit schválně roztahující nohy a prstim se předním. Než se otočim tak začne předemnou stříkat. Ráda ho provokuji

Alenka (So, 7. 1. 2023 - 09:01)

Je me 17 a brachovi bude 15.
Chodim doma v kratkem tekem trycku a bez kalhotek. Dole jsem hezky zarostla tak je vse videt. Brachovi se casto postavi a utece do koupelny si vyhinit 12 cm brcko. Me to tak vzdy vzrusi ze se musim jit vyprstit take i 2x.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 20:01)

Jsme 2. setry. 17 a14. Bratrovi je 15a něco. Když nejsou naši doma tak chodíme doma dole bez. Bráchu to šíleně vzrušuje a často se mu v boxerkách postaví a stydí se. Víme že uteče na záchod si ho vymydlit. Obě nás to baví ho tak vzrušovat. Už jsme uvažovali že mu nabidnem pomoc s honěním. Zatim jsme nenašli odvahu. L.

Michal (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

Holky tak mu pomožte mi segra taky honila když honila když se mi postavil to mi tenkrát bylo 14 a sestře 17 a krásně jsme si vyhověli když jsme měli přetlal v koulích i v pochvě.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 21:01)

Mě takhle provokovala máma. Zkoušela si přede mnou podprsenky a já čuměl na její pevný šestky, nebo kalhotky a já koukal na její zrzavou veverku s rudou štěrbinou. Pak si jako všimla že mi stojí a řekla. Nečum, už ti taky čumí, jdi se uklidnit.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 11:01)

Mě podobně provokovala starší sestra. Převlékala vždy když viděla ze ji šmíruju. Mě to moc vzrušovalo.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

Koukám že se to tou hašteří i bez mně

Marta (Po, 2. 1. 2023 - 13:01)

Kecáš.. Všichni dobře víme co jsi zač.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 18:01)

To víš ty čubko

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

Tak holky, do naha a já si budu vybírat a žádný námitky a hašteření.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

nevím jestli jsem se díval správně dneska do kalendáře tak všechno nejlepší k svátku Karino

Karin (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

Bylo nás šest holek na chatě v Beskydech Hned jsme jely po svátcích a do prvního ledna jsme tam zůstaly hlavně oslavit silvestra ale podmínka byla že tam nebudou chlapi až do 30 12. a budeme chodit pořád nahé i venku se ochlazovat do sněhu. Roztopili jsme chatu v krbu i kachlové kamna a už za tři hodiny bylo v chatě přijemně. Tak jak se říká trenýrkové teplota Dřeva jsme měli dostatek tak jsme ho nanosily dovnitř . Už tam bylo 30 stupňů a svršky šly dolů jen jsme zůstaly v kalhotkách kozičky měly všechny venku .Navařily jsme si dobrůtky a nachystaly na stůl vše co bylo potřebné a v klídku jsme začali s relaxem v klidu jsme hodovaly a oddávaly se nahotě. To jsme už byly jen v rouše Evině a vyhřivaly svoje těla u krbu který hřál na plné koule. Být tam naši kluci tak by si určitě užívali našich leč jen pohledem protože jsme tam byly holky v plné kráse 17 až 22 let ale Přijet měli až 30 prosince . Večer jsme měli zábavu hrály jsme různé hry povídaly si a užívaly. Neříkám že by nám sex nechyběl ale každá jsme měla svého robertka tak se v klidu vytratila do koupelny když už měla chuť a tam byla pohovka tak si to tam udělala , myslím že jsme to využily všechny hlavně po tom když jsme si povídaly o sexu to myslím měly všechny kundičky mokré. Třicátého přijeli chlapi to jsme byly už oblečené a tak nanosili dřevo navařili a jako odměnu jsme si večer zahráli všichni hru flaška pravdy . Tam šly rychle svršky dolů a libačky a prsty si začaly hrát z našími pohlavími postupně jsme se vytráceli do pokojů a uživali si sexu až do rána . Silvestra jsme oslavili všichni společně a v neděli poklidili a odjeli domů . Bylo to fajn se tak odreagovat.

Katka (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Mi na chatu vyrážíme 25. a jsme tam podle toho, jak vychází po 1. lednu první pracovní nebo školní den. Jedeme jak holky, tak i kluci a podle toho jak kdo může, takže není pravidlem, že s holkou jede i ten její, prostě přijede později a to samé obráceně. Samozřejmě že nikdo z nich nebude jako sám, ostatní se postarají o jeho zábavu. Uvnitř se svlékneme podle toho, jak to má kdo rád, jen rozkrok musí všichni větrat, Já mám na sobě jen hodně na krátko ustřiženou mikinu s kapucí, kdy mě pěkně lezou ven. Každá máme a i kluci jiný fetiš, ale krátká trička vedou, kluci většinou jen běžná trička. Pro oživení zkoušíme všechno možné, třeba, že jsem si vzala na sebe džíny a kluci mě je upravili v rozkroku a také tričko do kterého vystřihli otvory. Do koupelny se schovávat nechodíme, začneme si dělat dobře kdekoliv a vždy se někdo přidá a pomůže mi, ať je to některá z holek nebo kluků. Když si ho začne honit někdo z kluků, tak se toho ujmu a vyhoním ho s vykouřením až do konce. Jinak samozřejmě relax a je jedno s kým a flaška jako klasika koho si vytočíš, aby nebyly kecy a někdo si nevybíral stále toho samého a také aby ti co jsou spolu tady ne chatě spolu nebyli a pěkně jsme se prostřídali. Na noc si pokaždé flaškou vytáčíme partnera, takže nikdy v tuto dobu s tím svým nespíme a když někdo přebývá, tak jdou ve třech. Důležité je si v tuto dobu pěkně užívat a relaxovat a jak jinak, než neomezeným sexem.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Rozumím když si viděl to co si viděl tak jak ses mohl v tu chvíli soustředit na nehty, viď? :)

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Bylo to krutý, a ony se tím asi bavily a nebo dělaly že neví co vidím. Soustředit jsem se musel, protože jsem to udělal k jejich plné spokojenosti. Zajímavý bylo, že to dělaly všechny stejně, jakoby to měly domluvený. No, manželce jsem se potom "pomstil" v posteli. Mámě a tchyni samozřejně ne.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Už jsem někde psal, jak si se mnou hrály na doktora sestřenice, ale vpomněl jsm si, jak jsem matce, manželce a tchyni dělával pedikůru, samozřejmě každé zvlášť. Potvůrky se nejdřív vykoupaly, vzaly si na holé tělo župánek, sedly si proti mě, vystrčily nožky a dělej. Přímo na očích bobři a štěrbiny, občas i koza vypadla. Pohled pro bohy, a pak vyly abych je nestříhnul.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Kdysi jsem u jedné své přítelkyně hrál prší na svlíkačku s ní její ségrou a klukem té ségry Milošem. Byl to nápad toho Miloše. Dopadlo to zajímavě moje holka skončila v podprsence a texaskách její ségra dokonce v podprsence a kalhotkách já do půl těla a jen ten Miloš z toho vyvázl věnoval jsem se své holce věře. Koukl jsem jí zvědavě pod podprsenku i pod ty texasky (ale jen vzadu) přece jen jsme v té době spoluchodili teprve dva měsíce tak jsem si dál netroufal a bylo mi 20 a věře 19.Jiejí ségra jitka mě nezajímala protože byla mladší a nevím o kolik

Pavel (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

My jsme hráli svlíkací mariáš, většinou na chatě, kde nás nikdo stále nekontroloval. Bylo nám od 17 do 19, já s holkou, její sestra s klukem, kamarád s holkou a ještě jedna holka. Skončili jsme všichni komplet nazí a pokračovalo se líbáním, ruční práce, orální a nakonec sex a na noc se losovalo, kdo s kterou bude v posteli. Vyřádili jsme se dost, o tom žádná a nekoukalo se na nic. A holky, když se spustily, to byl zážitek.

aaaa (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

pohadka?

xy (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

to jsou ale pohadky

Reklama

Přidat komentář