Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

Návštěvník (Čt, 28. 6. 2007 - 17:06)

jmenuju se, no říkejte mi beruško :) já tvé jméno taky neznám piváříčku

jde vidět jak jste všichni chlapy stejný...jen sex,kozy a hlavně aby vás holka poslouchala a dělala co vám na očích vidí....:)

Pivař (Čt, 28. 6. 2007 - 13:06)

Vidíš, kolik se hned objevilo rytířů:-) Už by si si děvče mohlo dát alespoň nějaké jméno.

alman (St, 27. 6. 2007 - 22:06)

mě se líbí když má holka pořádnej naducanej a pevnej zadek a pořádný stehna pevný břicho a krásný větší trojky

šuk (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Kozatý holky,ženy.Takový ,když je chlap zbalí tak podržej a splní chlapovi všechno co se mu líbí.

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Já jsem vytrvalostní běžec. Tak co kdybych začal zdolávat. Princeznu se zlatou hvězdou na čele už znám, ta mne nezajímá.

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 17:06)

copak rytířů může být habadej ale zatim žádný ani nepřišel zdolávat a když někdo přišel ..tak jen ptát se na cestu k princezně se zlatou hvězdou na čele co má hrad nedaleko....

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 17:06)

No to vypadá, že okouzlujících rytířů kolem tebe habaděj... To žádný ještě nezdolávat trpělivě, vytrvale?

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 16:06)

jo to máš,vi chlapi to máte v ledasc včem jednoduchý.překážky? to záleží na ritíři,každý rytíř podstupuje jinou překážku protože každý rytíř má jiné kouzlo osobnosti ani nejde o to jestli překážku zdolá ale jak ji zdolává a jakým způsobem jak se u toho zachová a jakou má trpělivost ve zdolávání té překážky,jestli při prvním problému u překážky mu nerupnou nervi.......a tak na tipu překážky ani tak nezáleží.

Pivař (St, 27. 6. 2007 - 11:06)

No to by mne zajímaly ty tvé překážky:-)
Řekni nemám já to jednodušší? Zjistím, za kolik uběhne atletka stovku a hned vím, zda brát či nebrat.

MM (Út, 26. 6. 2007 - 22:06)

Libore, potěšil jsi mě, ten popis, to jsem skoro já, ale ten konec, ten konec... mám totiž blond melír :-)

Návštěvník (Út, 26. 6. 2007 - 20:06)

poznám,jelikož sem hodné děvče tak most spustim skoro vždy ale na rytíře čekají překážky u kterých se pozná pravý ritíř s dobrým srdcem nebo rytíř se srdcem jak kámen.rytíř s pohledem bez slitování co reší vše mečem a sekyrou u mě nemají moc šancí.a i kdybych měla dalekokled,byl by mě k ničemu,rytíři mají brnění tak je nevidim,víš charakter a chování...ve způsobu zdolávání překážek je důležitý.....až pak na konci se kouknu kdo se pod brněním skrývá ale už budu vědět že jsi mě vybojoval a že jsem jen jeho.

Pivař (Út, 26. 6. 2007 - 20:06)

No a jak poznáš, kdy ten most spustit, když tě od rytíře dělí ten příkop. Myslíš, že ho stačí omrknout dalekohledem?

Návštěvník (Út, 26. 6. 2007 - 16:06)

no vodní příkop s mostem, který spouštim já......al to hodně záleží na rytíři.

Pivař (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

A jaké má hradby? Smím-li být tak smělý? Vodní příkop nebo příkop plný divokých šelem?

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

:) do 50 let se vejdu, je mi 21 let.
jak to to nevím,chlapi mě nechcou :( to víš všichni chtěj jen atletky ....ajá nejsem tip kterej čeká na startu a rve se mezi ostatními ženami o jednoho muže.já chci být dobívána.

Pivař (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

Jak pak to? Neříkej, že jsi tak mlaďoučké děvčátko? Já ti sice říkám děvče, ale to jsou pro mne všechny čupr ženy do 50...

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

popravdě zatím nevím :) zatim sem s mužem neprovozovala žádný sport.

Pivař (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

já dokáži být hodný... ale i trochu pozlobit, když je třeba... Co ty máš rádo děvče?

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

to si na ně hodnej, představa je to zajímavá :)

Pivař (Po, 25. 6. 2007 - 21:06)

i když ta čeština ti furt nejde, tak si chytré děvče...
ale, jak říkám, když nechtějí běžet maratón, tak zasprintujeme...

Reklama

Přidat komentář