Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 10:02)

přece je to věc té holky jak se jí to líbí přece nebudu chlupatý nadávat do opic a holý do slepic mě se sice líbí chlupaté ale každá holka to má ráda tak jak chce zejména ona takže dkybych chodil s nějakou která se bude chtít holit tak jí do toho přece nebudu kecat je to její věc. tenhleten boj mezi zastánci chlupů a zastánci holých klínů mi připadá stejně trhlá jako když se před měsícem na politickém vlákně hádali přiznivce Babiše s příznivci Pavla. Týká se to sice něčeho jiného ale princip je stejnej. Vyprovokovat protistranu k argumentům kterými místo aby svůj názor a postoj obhájili tak se spíš dokonale shodí

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 10:02)

No jo, točíme se stále v kruhu, hygiena a nehygiena. Nějaké chabé procento si usmyslí, že holení a s tím spojená čistotnost je nesmysl a snaží se to vnutit zbylým 99% a tlačí to z každou cenu stejně jako ti magoři v Rakousku, jak na té 3 proudé silnici lili na asfalt před zatáčkou olej. Hned by šli za obecné ohrožení a pokus o vraždu. Jenže to jsou chráněnci a nesmí se proti nim zasahovat, oni to přece myslí dobře a stejné je to i s neholením. Vyleze ven nějaká celebritka celá chlupatá a ovce hned bečí a kopírují. Dekadence jak prase, kam jsme to dotáhli.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 00:02)

99%??? Nech se vyšetřit, žiješ v bludu ty kokote. Ale to už ti vysvětlí personál psychiatrické léčebny.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 10:02)

Typický aktivista se ozval.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 09:02)

mě taky anebo mě vzruší holé bradavky a dvorce anebo ze zadu pohled na holou prdýlku

Ctitel Kyla Cole (Pá, 24. 2. 2023 - 08:02)

Veta "holenie z hygienických dôvodov" je typický blud lebo sa snaží vsugerovat že neoholené ženy nedodržujú hygienu. To chcete povedať že všetky Playboy playmates až do septembra 2001 nedodržiavali hygienu, napríklad Marilyn Monroe, Jayne Mansfield, Erika Eleniak, Alison Armitage....??? Že Kyla Cole nedodržiava hygienu?? Pripadate mi ako keby ste nežili ešte pred 20 rokmi keď svet bol ešte ako tak normálny a ženy sa neholili, ako keby ste spadli z Mesiaca. To naozaj tak tá reklama a mediálny tlak vymyva mozgy???? Chlap ktorému by sa pri pohľade na nahú dospelú ženu s trojuholničkom ochlpenia tam dole mal penis okamžite stavať do pozoru namiesto toho začne filozofovať a mudrovat že to je nehygienické a bla bla bla... Totálne vygumovany mozog. Totálne zmanipulovaná ovca v stáde

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 08:02)

Pokud se ti staví penis z pohledu na chlupatý klín nebo vyholený klín tak to evidentně chce najít si ženskou.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 08:02)

Jestli se holíš nebo ne je jen na tobě. Já se vyholuji od devadesátých let, ne úplně ale. Hygienu můžeš dodržet i nevyholená, ale je to složitější. MM a další se holila také ne úplně, ale vždy klem kalhotek, to by ani jinakv Hollywoodu neprošlo.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 21:02)

Pavkol už tady přeci není, už říkal sbohem:):):)

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 18:02)

Holení intimních partií má na světě tradici už od doby bronzové. Ve starověku se lidé zbavovali tělesného ochlupení zejména z hygienických důvodů, bylo rozšířené takřka po celém starověkém světě – v Mezopotámii, Egyptě, antickém Řecku i Římě. ve Starém Egyptě pak chodili oholení doslova od hlavy až k patě, holili si dokonce i vlasy, které následně nahrazovali různými zdobenými parukami. Zvyk odstraňování nežádoucích chloupků ostatně dokazují i hojné archeologické nálezy nejrůznějších pomůcek k holení i depilaci. Ale zpět k tématu. I přes svou dávnou tradici se od holení později upustilo, zejména v Evropě se začalo vracet teprve v minulém století a v dnešní době je holení pubického ochlupení v zásadě společenskou nutností. Bobr totiž patří do přírody a divočiny a my už po stromech jaksi nelezeme.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 21:02)

Haha, prej společenskou nutností. Kopíruješ dobře ale blbost. Nebo ty chodíš přirození ukazovat do společnosti?

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 00:02)

Holení z hygienických důvodů.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 21:02)

Jdi se bodnou ty spolecenskou nutnosti. Kam patri nejaky bobr mne nezajima. Ale ke mne patri holka s peknou chlupatou kundickou, a ne nejaka oskubana slepice!!!

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 07:02)

Bravo!!!

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 13:02)

Ten blb leze na všechny vlákna a vede tyhle demagogický píčoviny.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 11:02)

no nic je vidět že fakt nedáte pokoj dokud nevysmahnu tak sbohem!!!

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 09:02)

to tomu říkáte hezky jedna moje kamaáradka tomu říkala 1 +1 jsou 3 a jeden kamarád vykládka vagónů

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 00:02)

Holení na kundě je těžká úchylárna, totálně k zblití.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 17:02)

K zblití je ten bobr, když ji lížeš a dostane se ti chlup do pusy, to se to ve mě začne zvedat a je průšvih, proto musím preferovat vyholené a nebo prostě ty s bobrem nelízat.

Návštěvník (Čt, 23. 2. 2023 - 21:02)

Náhodou, já mám rád, když má čárku nechanou kolem pysků a tu jen zastřiženou. Jako úplně zarostlá, kdyby jí chlupy koukaly z plavek, to už snad není žádná. Ale úplně vyholená je taky na nic.

Reklama

Přidat komentář