Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Ctitel Kyla Cole (Út, 21. 2. 2023 - 16:02)

Dvojica Kyla Cole - Alison Armitage bude súťažiť týždeň, potom bude ďalšia dvojica, víťazka z každej dvojice postúpi do semifinále, a víťazky semifinále do finále. Zatiaľ teda 2:1 pre Alison lebo posledný komentár sa priklonil na stranu tej čo je viac chlpatá, a to je práve Alison. Ale času na hlasovanie je ešte dosť, ešte sa to môže všelijako zmeniť a napríklad Kyla môže nasadiť trhák. Uvidíme, necháme sa prekvapiť :)

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 15:02)

Za mě ta, co je víc chlupatá.

Ctitel Kyla Cole (Po, 20. 2. 2023 - 21:02)

Spúšťam anketu, hlasovanie o najsexy modelku s ochlpením tam dole !!! Prvá dvojica- Alison Armitage verzus Kyla Cole. Stačí si do gugla dať ich meno a slovíčko "nude". Obidve sú veľmi sexy, fotogenické, s krásnym trojuholničkom ochlpenia tam dole. Tri dva jedna štaaart !!!! :))

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 22:02)

Obě jsou krásný. Kyla má takový protáhlý vysoký trojúhelník, po stranách perfektně zastřižený, a začínající u pysků takže porost nezakrývá vše ale jen to krásně doplňuje. Zato Alison Armitage má spíš divočejší širší proužek který je i přes pysky takže zakrývá vše (což nemusí být na škodu, i představivost má své kouzlo), má o něco hustější porost a žádné ostře střižené okraje. Těžko určit vítěze.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 19:02)

V několika filmech pro dospělé jsem viděl, že tam má být matka s dcerou. Což sice není pravda, ale ta starší je zcela vyholená a ta mladší tam naopak má trojúhelník

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 19:02)

a kdo má rád naopak chlupaté stačí zadat hairy

Ctitel Kyla Cole (Po, 20. 2. 2023 - 18:02)

Pre všetkých ktorým sa páčia ošklbané - je taký veľký problém si v dobe internetu vyguglit fotky žien a dievčat spred roka 2000 keď ešte svet bol normálny? Videli by ste že trend osklbanych je iba mediálny a spoločensky tlak ktorému podliehajú jedinci ktorí sú ľahko manipulovatelni a ľahko sa im vygumovavaju mozgy reklamou. Uvedomte si že každá Playboy playmate mesiaca až do záři 2001 mala ochlpenie, pozrite si galériu na internete, vrátene Eriky Eleniak z Pobrežnej hliadky alebo Alyson Armitage z Acapulco HEAT ktoré sa objavili ako playmate v 90tych rokoch. Pozrite si Kylu Cole a jej rozkošné chĺpky. Pozrite si filmy z Liviou Russo, Katjou Bienert alebo Katyou Berger ktoré ukázali vo filmoch bobríka a ešte nemali ani 15 rokov. To bola doba keď ľudia ešte neboli takí vygumovaní ako dnes, boli prirodzení a nie takí umelí ako dnes a vedeli si užívať život. Chĺpky patria ku každej dospelej žene rovnako ako prsia. Iba dievčatá pod 11 rokov nemajú ešte prsia a chĺpky.

Amanda (Po, 20. 2. 2023 - 12:02)

A navíc tu ani nemají co dělat. Tohle by měla být diskuze pro holky jako je Sára a Blonde Goddess.

Amanda (Po, 20. 2. 2023 - 12:02)

A zjišťuji, že místní příznivci holení jsou hrozní kokoti. Po pravdě tedy, já se holím, a s takovým kokotem jsem se ještě nikdy nesetkala.

Ahoj Amando (Út, 21. 2. 2023 - 17:02)

Máš pravdu. je to věc každé holky jestli se chce holit nebo ne zrovna tak věc každého kluka co se komu víc líbí nemá se cenu tady hádat co je více běžné nebo jak se dneska říká trendy

Amanda (St, 22. 2. 2023 - 00:02)

Přesně tak je to věc každé holky a každého kluka. Diskutovat o tom dá i slušně, a ne tady pořád dokola psát stejné sprosťárny na adresu těch, co nejsou podle vašeho osobního vkusu.

dík Amando (St, 22. 2. 2023 - 07:02)

toho by ses u mě nemusela bát mě by se líbilo asi obojí akorát že s chlupatejma mám větší zkušenosti protože jednou na rekreaci když sem se měl jít s kamarádkou koupat tak (přiznávám že trochu proti její vůli) jsem čekal schovanej za skříní než se převlíkne a ta její černá veverka mě vzrušila sice se to proti mě obrátilo a tak od té doby když se dostanu do stejné situace tak se zeptám jestli se mohu dívat a když dotyčná řekne že ne tak slušně odejdu

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 17:02)

A ty jsi zhulená blbka.

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 18:02)

Jen si ulev, ty kokote. Mně někdo takový jako ty nemůže urazit.

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 18:02)

PS Amanda

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 12:02)

Taky se holím ikdyž ne úplně. Jsem ale zřejmě o dost starší než ty a taky to tady nechápu.

Amanda (Ne, 19. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj Blonde goddes a Sáro. Já se tedy holím, ale když tady čtu ty kokoty, co horují pro holení, ty jejich argumenty a další výlevy, tak se asi holit přestanu. Příznivci nevyholených jsou mi daleko sympatičtější a vy dvě holky nejvíc.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 08:02)

Není to spíš intimní záležitost? Příznivce? Ty naháníš příznivce na oholenou nebo neoholenou kůži?

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 17:02)

mě se víc líbí neoholená ale spíš jsem myslel (i když už mi došlo že je to blbost) jesti by některá se nechtěla zájemcům se pochlubit fotkou ale už mi došlo že by to musela nabídnout ona a ne aby si o to takoví uslintaní bernardýni jako já říkali a nota bene takovouhle formou

Amanda (Po, 20. 2. 2023 - 11:02)

Uklidni se, nikoho tady nenaháním. Jen si dělám obrázek o tom, jak někteří chlapi uvažují.

Reklama

Přidat komentář