Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

Běž si ty tupče levičácký radši honit chlupy a bojovat za ty zelené nesmysly přilepováním se k silnici. Takový hlupák jako ty se jen tak nenajde.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 22:02)

Sodovkový plyn alias hlava skopová opět mele svůj kolovrátek. Největší sranda je, že já ani nejsem levičák a nepřilepuji se k žádné silnici. To jsou tvoje představy ve tvé mysly choré. Ty máš stejný počet mozkových buněk jako má tvoje stará chlupů na kundě, ty debile.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

uznávejme názory těch druhých jako já neurážím holáky tak ať holáci neurážej zastánce chlupatých každý má právo na svůj názor od toho tahleta diskuze přece je. Doby kdy podřízení měli právo na svůj názor pokud se neřídil od názoru ředitele jsou přece naštěstí už dávno pryč

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

Jenže tady napíšeš, že je lepší vyholená kvůli hygieně a nepočůraným chlupům a že je lepší na lízání vyholená a ten magor hned z každého dělá pedofila atd. Klidně ať si honí ty chlupy, každý má rád něco jiného a tím naštěstí nejsme všichni jen pro chlupatice nebo vyholené. Každého věc. On je jako poblázněný levičák s heslem zlikvidovat všechny, kdo se mnou nesouhlasí. Tohle už tady bylo, když se komunisti dostali k moci a ejhle, je to tu zase zpátky. Nějaký komouš tady všem kdo mají radši vyholené cpe, že jsou pedofilové.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 11:02)

tak to si s tebou můžu podat ruce mě se taky líbí chlupaté

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 11:02)

3x 7 21 roztáhněte holky stehna a ty chlupy na stranu ať se vám tam dostanu

Milada (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Ženy, které ke mně chodí na psychoterapii jsou příklady toho, že holení na intimních místech je samotnou ženou bráno jako jistá forma sebepoškozování. Ženy dnes mají nízké sebevědomí, cítí se ve světě sociálních medií neadekvátní takové jaké jsou, a tak si často ubližují. Já jim to holení někdy i sama navrhuji, když vidím, že tady hrozí, že by si udělaly ještě něco horšího. Přeci jenom, chlupy vždy dorostou.

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Vy jste paní Milado takový psychoterapeut jako já Brad Pitt!!!

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Psychoterapeutka? To jistě, tohle ti nežeru, takové nesmyslné kecy. Jsem naprosto v pohodě a že se holím, to jako vážně, že se sbepoškozuji? Něco bereš?

Milada (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

Nebuďte drzá Lenko. Už jenom to, že takto reagujete o vás hodně vypovídá.

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

A že prý terapeutka :-))

Pavkol pro Lenku (St, 15. 2. 2023 - 19:02)

Leni nechci se míchat do vašeho sporu ale chápu tak jestli ti holení nezpůsobuje v rozkroku např. opruzení tak jako chlapům když se v létě hodně potí prostě když mají to čemu se říká vlk. Nejsem na její ani na tvé straně jen ti vysvětluju jak jsem to asi pochopil

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 19:02)

Já se nechtěla hádat, jenže je to tady levičácká slezina chlupatých a podle bolševického hesla, kdo není s námi je proti nám, tak tady rozpoutávají monstr procesy jako v 50 a 60 letech.

Pavkol (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Drahá a milá Lenko samozřejmě je to názor každého mě jen připadá že ti co si myslí že čím zarostlejší rozkrok tím horší hygiena a odér chtějí odradit nás ostatní který si to nemyslíme ale ne proto že bychom věděli nebo tvrdili pravý opak ale protože jsme to nikdy nezažili. Já měl například už skoro 20 rádoby vztahů ale z toho jen 7 holek mi dovolilo šáhnout jim do rozkroku ale z toho 6 bylo chlupatých nebo mělo alespoň čárku takže úplně holou jsem zažil všeho všudy jednu a proto mohu tvrdit že mě osobně se to chlupaté víc líbilo. Co je lepší co je horší co je správné co je nesprávné nechám na jiných jde mi jen o to že mě osobně se zrzavý nebo černý rozkrok líbí víc než holý.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Potrefena husa se ozvala. Lenko smrdi ti kunda!

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Leda tak čucháš ten svůj smradlavý sýr ze svého šulinka. Běž se umýt.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Bez se umyt ty smradlava kundo, anebo rovnou chcipni!!!

Michal (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Dej si pozor komu co přeješ, ono se ti to vrátí ty vymletej mozku. Tohle se přeje holce nebo ženě ty sprosťáku? Tady diskuze padá na totální dno dutých hlav = zastánců ochlupení.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

Dutá hlava jsi tu jenom ty a ještě ten, co tu psal o opicích. Má to vůbec smysl diskutovat s někým, kdo popírá změnu klimatu? To je pak úplně jedno o čem, taková debata je zbytečná.

Michal (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

O opicích jsem nic nepsal a jo, změna klimatu je, ale ochlazování. Psal jsem to jako příklad tvého myšlení, oni blábolí to samé jako ty a kecy o smradu. Běž se radši umýt, jestli ti nesmrdí náhodou tvoje chlupy.

Reklama

Přidat komentář