Reklama

Erotická masáž pro ženy

jana (Po, 14. 11. 2011 - 11:11)

ahoj,rada ti to napíšu jak to vše proběhlo ale případně na email, nebaví mě pak tady číst nějake nemístné připomínky.muj je [email protected]

Pepa (Po, 14. 11. 2011 - 11:11)

Samice většinou nemaj smysl pro humor.
To je všeobecně známej fakt.

to jana (Po, 14. 11. 2011 - 11:11)

A jak teda probíhá, respektivě proběhla ta první u toho, u které ho jsi zůstala?

to Miloň: další zakomplexovaný chudáček, který si myslí, že jen páni tvorstva si můžou plnit svá přání. Třeba zrovna ta tvoje si to chodí užívat jinam a ty si myslíš, jak jsi v pohodě a super. Takových pár znám ve svém okolí a ze začátku mi jich bylo líto, teď už se jim jen v duchu směju.

Lea (Po, 14. 11. 2011 - 10:11)

Ale proč bych tam chodil...a Ty by ses mel ujasnit jake zeny erotickou masaz chteji, tezkej "srandisto", hlavne, ze na samcech se jdu fakt popukat smichy, hlavne na trapnich vtipech...cha-cha

Miloň (Po, 14. 11. 2011 - 09:11)

"srandisto", jinak...Ale proč bych tam chodil Leo, když mám svoji milou a přítulnou přítelkyni se kterou máme důvěrný vztah a děláme si krásné masáže...Tedy pokud nemyslíš erotickou masáží třeba masáž zad nebo nohy. Méla by sis možná ujasnit pojmy o jaké části těla se jedná

Pepa (Po, 14. 11. 2011 - 09:11)

"srandisto", jinak...Samice většinou nemaj smysl pro humor.
To je všeobecně známej fakt.

Lea (Po, 14. 11. 2011 - 09:11)

No ..tak to byla samozřejmě..."srandisto", jinak trapnej a proc chodej muzski tak houfne na eroticke masaze, nejsou zoufale osamenely nebo neuspokojeny, ze jo? protoze jsou samci a u tech je to normalni, chudacku, jses pekne zakomplexovanej, jdi tam radsi sam na erotickou masaz!

Pepa (Po, 14. 11. 2011 - 06:11)

Zase jeden samec vychloubač.Samice většinou nemaj smysl pro humor.
To je všeobecně známej fakt.

Miloň (Po, 14. 11. 2011 - 05:11)

No ..tak to byla samozřejmě sranda, ale je jasný, že na erotickou masáž jsou schopné jít jenom zoufale osamělé ženy, nebo neuspokojené (to zn. s problémem..) ženy. Docela by mě zajímalo, co by jinak řekla partnerovi.....Miláčku, právě jsem se vrátila z nádherné masáže.....máš to dneska bez práce...????

Majda (Po, 14. 11. 2011 - 05:11)

Zase jeden samec vychloubač.

Miloň (Po, 14. 11. 2011 - 04:11)

Já jsem také dělal erotické masáže. Ale bohužel to vždy dopadlo stejně...Masíruju, masíruju, masíruju....a najednou koukám...souložím, souložím, souložím.....asi jde o to čím masírujete.....

jana (Po, 14. 11. 2011 - 01:11)

Ahoj,musim priznat ze take chodim na eroticke masaze a kdyz clovek nevi kam jit je to problem.Ja doporuceni od nikoho nemela a tak jsem natrefila az na poctvrte na fajn masera, ktery mi vyhovuje uz k nemu chodim pres rok.drzim palce at kapnete na toho sikovneho.Pa jana

Zdeněk (Pá, 4. 11. 2011 - 07:11)

Tak to by mě taky zajímalo,...Ahoj jsem z Plzně,udělám tě sporovní i relax masáž spojenou s erotickou masáží vše na domluvě 733540798 pa Zdenek

Adéla (Po, 31. 10. 2011 - 11:10)

Ahoj!
Ráda bych...Ahoj vřele doporučuji podnik Krásné doteky. (www.eroticke-masaze.net) masér Patrik je naprosto úžasný a velice vnímavý

Kiko (Út, 25. 10. 2011 - 12:10)

Marně hledam masera v Brně. Elen,
plati to, co som napisal Tereze. Do Brna nemam dovod chodit, ale ak by si prisla do Bratislavy ny vikend, tak by si si prisla na svoje. Milujem masaze, intimne ihrusky, pri ktorych vlnky stekliveho tepla zalievaju cele telicko rozkosou znovu a znovu, ako morsky priboj a tesim sa z orgazmikov zeny viac ako z vlastnych.
Ak chces vediet viac, napis.
[email protected]
Pekny den Ti prajem!

Kikushko (Út, 25. 10. 2011 - 12:10)

Já osobně to chci od...Ahoj Tereza,
milujem masaze, dostavat aj davat. Robím to denne, hlavne doma - som v tom takmer profesional. Robim to s potesenim, nie pre peniaze a to je citit. Nepotrebujem "odplatu", je to pre mna potesenie. Dokonca ani pri milovani sa nemusim urobit, niekdy cely tyzden, takze nie je to vzdy o tom, ze muz sa tesi z erotiky len ked prezije orgazmus. Nakoniec tazko by som sa mohol milovat trebars 4 hodinky bez prestavky, keby som sa urobil po 20. minutach:)
Na druhej strane rozumiem Tvojim dovodom, ja som zrejme som exoticky typ muza, hoci sa navonok nezdam. Myslim, ze aj lesbicka by si so mnou prisla na svoje:) Som vsak z Bratislavy, jedine ze by si si urobila vikendovy vylet:)

Antonina (Po, 24. 10. 2011 - 13:10)

Já jsem byla na erot....Važně potřebuju toho vašeho maséra))Nemohla byste mi napsat na email ,jak ho [email protected]

Elen (Ne, 23. 10. 2011 - 02:10)

Já jsem byla na erot....Marně hledam masera v Brně.

Martin (Po, 10. 10. 2011 - 19:10)

Já jsem měl vztah s tantra masérkou, nakonec jsme masírovali spolu.. :)nejtěžší na tom je soustředit se jen na tu masáž a nemyslet při tom na tu ženu.. :) zkušeností s masírováním žen mám celkem dost, tak když budete mít holky zájem ;-) napište [email protected]

Petra (Po, 10. 10. 2011 - 15:10)

to Milan XD: i kdyby to byla pravda, myslím, že tobě po tom nic není.

to Petra 2: díky, nicméně mi to přijde opravdu lehce smyšlené, ale pravdu znáš jen ty a bylo by nefér to z mé strany nějak negativně komentovat. Tak se jen zeptám, jestli jsi vdaná a manžel o tomto věděl,ať už předem nebo pak. Já jsem vdaná, mám děti a manžel mi chce dopřát erotickou masáž, nicméně bez styku.

Reklama

Přidat komentář