Reklama

Trvale stažená předkožka

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 17:01)

Kamarádka tvrdí že je lepší obřízka žese to v tomhle věku zahojí rychle a je klid

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

Záleží jak se rozhodnete. Chcete aby měl žalud trvale odhalený, a je dobré s tím začít co nejdříve

Soňa (Út, 10. 1. 2023 - 05:01)

Ja si myslím, že do určitého veku predkozka na žaluď patrí, chráni ho a aj močovú trubicu od zvyškov stolice pri prebaľovani atd. Učiť ho od mala a preťahovať mu predkozku pred curanim, to je už samozrejme, keď je naučený chodit na nočník alebo sa už pýta na záchod sám. Náš maly mal 3-4 roky a na záchode si predkozku stahoval už sám, aj pri kúpaní. Na základnej škole ešte na prvom stupni sme ho už dávali prv do pyžama, neskôr aj do slipov s pretiahnutou predkožkou. Zvykol si a je to pre neho úplne normálna vec. Manzel obrezany nie je, kvôli hygiene a mne začal odkryty zalud nosiť až po svadbe a v priebehu roka si na to zvykol tak, že dnes keď mu náhodou skĺzne na zalud alebo mu trosku zavadzia na zaludi, ide a zatiahne ju celu za. Myslím si, že vyspelé krajiny vedia, prečo predkozka na žaluď u pubertiakov a dospelého muža nepatrí!

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 12:01)

To asi ano, nevím kdy je ideální s tím začít. Mě třeba rodiče nenaučili čurat se staženou. A u koupání jsem to nesnášel když jsem musel na chvilku stáhnout. U nás bylo normální že žalud je vždy kompletně zakrytý, takže mě ani neučili abych si zvykal na odkrytý, navíc mě byl jakýkoliv dotyk strašně nepříjemný. Nechápal jsem jak to někdo může mít.

Až mnohem později jsem se rozhodl že to zkusím překonat, ale ne že bych to chtěl mít napořád. Zvykl jsem si na to a už by mě ani nenapadlo ho dát do kalhot jinak než zcela odhalený, stejně tak jako když se mi občas zčásti zakryje tak ji také hned stáhnu úplně za. Trošku mě štve že jsem k tomu neměl odvahu už dřív. Nebo že mě k tomu naši nevedli, ale tehdy bych to asi nedal.

Soňa (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

Myslim, že čím skor, tým lepšie. Ani manzel nebol naučený a zvykol si. Najlepšie je, keď to bude chlapec vidieť aj u otca, potom to nevníma ako niečo výnimočne alebo wow, proste bežná vec a takto to ma, musí mat. Manzel hovoril, že spočiatku mu to bolo nepríjemne ale skor po tej psychickej stránke, pretože ani otec ani brat to takto nenosili a keď raz po futbale išiel do sprchy s bratom, cítil sa divne. Ma otvorený vzťah s bratom, preto mali pokec o tom, že takto to chce nosit a na druhý, treti krát už to bolo ok. Smial sa akurát, že on to nepovie manželke svojej, aby to aj ona nechcela po ňom. Pred kolegami s prace tak isto len zvyknúť si a v poriadku je to už.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 02:01)

Určitě je lepší vidět to tak u otce, protože pak to asi nepřijde jako něco divného. Psychická stránka je další věc, já se také cítil nepříjemně když jsem tak šel do sprch, hlavně zpočátku, postupně jsem si na to zvykl a už mi to tak hrozný nepřijde, beru to tak že takhle to mám. V bývalé práci jsem si na to navykl, do té doby jsem si tím nebyl moc jistý a dost se styděl.
Jinak podle mě je v pořádku když to partnerky začnou vyžadovat.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 03:01)

Můj otec měl při erekci staženou předkožku a zcela odhalený žalud, stejně jako já, když mi penis vyrostl do dospělých rozměrů. Stejně to měl i děda, který měl úctyhodný penis a babička si stěžovala, že jí bolí. Byla ráda, že ho nemám tak velkýho. Naopak máma tvrdila že bych ho měl mít většího. Devatenáct na dýlku a pět v průměru se jí nezdálo dost. Ženský nejsou nikdy spokojený.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 01:01)

Já jsem si s otcem penis neukazoval. Viděl jsem ho jako malý, když souložil s mamkou, ale můj ho nezajímal, jen mamku. Ta říkala, že je máme podobné. Když mi bylo osmnáct let, tak mne chtěl představit své milence a chtěl vědět jestli jsem vyhovující. Tak jsme si penisy porovnávali a já ho měl asi o centimetr delšího.

A. (Út, 10. 1. 2023 - 10:01)

Syn má už od puberty při erekci trvale odhalený žalud. Často masturbuje a tak vím jak to dělá. Pomaže si žalud tekutinou, která mu vytéká z chámovodu a pak se masíruje, rukama dokud se nevystříká. Někdy použije i to semeno a pokračuje znova v masturbaci dokud se úplně neuspokojí.

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 17:01)

Obřízkou bych ho zbytečně netrápil. Navíc příjde o předkožku, která je nejcitlivější. Když takhle projde takhle pubertou bude to vypadat, jako by měl obřízku. Ale o citlivost nepříjde.

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 17:01)

a dával byste ten kroužek na noc nebo přes den?

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 17:01)

Vyzkoušejte napřed přes den. Pokud nic otýkat nebude a škrtit, tak bych mu ho nechal i přes noc. Ja osobně ho nosím nonstop. Jen na hygienu a sex ho sundávám.

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

a myslíte že to bude časem držet samo?

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Bude. U vašeho syna je velká šance, že když projde se staženou předkožkou pubertu bude mu pak držet stažená již natrvalo. Penis vyroste, ale předkožka nikoliv.

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

jako vy ho používáte nebo to nasazujete synovi?

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Ja ho používám sám na sobě.

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

děkuji vám určitě vyzkoušíme vy už s tím máte nějákou zkušenost?

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Ano. Osobně z té sady používám ten největší a funguje to dokonale ;) Kroužek nasadíte za koronu žaludu.

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

taky ale nedrží to vrací se zpátky pořád synovi je 6

Alex (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Na to funguji tyto kroužky, který fixují předkožku vzadu. Jelikož je syn ještě malý bude asi stačit nejmenší z té sady.
https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337

Hen dbejte aby ho nic neškrtilo a neotýkalo.

Reklama

Přidat komentář