Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 01:01)

Takže to máš prakticky jakobys odmala měl obřízku, jestli jí teda vážně nemáš. Že se nad tím některé pozastaví se dá předpokládat. Mě to teda při masturbaci nijak nevadí. A že by na něj byla zima, tak to ani nijak nevnímám. Jinak fiknutí je dobré v tom že pak se nemusí pořád řešit aby to drželo, furt to stahovat atd

Michal (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

Já nemám problém s přetažením předkožky, tak že ji mám většinou zakrytou,ale když masturbuju nebo při sexu a ve sprše je to automatický, že musí být ohrnutá přetažena za žaludem.Občas když ho však nechám odhalený tak půl dne,tak mi to v boxerkách není příjemný a nutí mi to si je sundat a nebo to přetáhnout zpátky.

Filip (Čt, 12. 1. 2023 - 10:01)

Inak samotný pocit toho, že mám holý žaluď, je pre mňa úplne v pohode, nijak mi to nevadí

Eva (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

A není ti na něj zima ?

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

S týmto je to hlavne o zvyku, toto je posledné, čo by mi vadilo. No s najväčšou pravdepodobnosťou pôjdem na obriezku, už nebudem musieť riešiť, či to drží stiahnuté a dávať to zakaždým späť.

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

V boxerkách nie :-)

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

V boxerkách nie :-)

Filip (St, 11. 1. 2023 - 18:01)

Chcel by som nosiť predkožku stiahnutú za žaluďom, ale nedrží tam, stále to treba sťahovať nanovo a keď ju náhodou nechám stiahnutú dlhšie, tak celá dosť opuchne a natečie. Preto stále viac rozmýšľam nad tým, že si dám urobiť obriezku. Žaluď bude stále holý a nebudem s tým nič musieť riešiť. Aký na to máte názor? Myslíte, že to je dobrý nápad, alebo by ste mi poradili niečo iné?

Leo (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

Já být tebou si koupím ty kroužky na fixaci předkožky a zkusím to nějakou dobu s nima ať se otrkáš ,takhle by si skočil po hlavě do toho s obřízkou. Kup si kroužky ,vydrž s nimy 24/7 a po půl roce bych se rozhodoval.

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 01:01)

Je fakt že asi nejrozumnější je si ten trvale odhalený žalud pořádně vyzkoušet, nosit to pár měsíců 24/7 stažený a celkově si na to zvyknout ve všech směrech. A pak se rozhodnout jestli to stačí takhle nebo ne

Filip (Čt, 12. 1. 2023 - 10:01)

Áno, to by som práve aj chcel, ale tá predkožka nijak nedrží. Skúšal som si to po stiahnutí dookola prelepiť leukoplastom a vtedy to držalo, no keď som si to po pár hodinách zlepil, tak predkožka bola opuchnutá (oteklá). To ma dosť odrádza, lebo neviem či je to dobrý nápad potom tak nechávať. Niekde som čítal, že to môže byť spôsobené menej závažnou formou fimózy. Máte s tým niekto skúsenosti? Čo si o tom myslíte?

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 11:01)

Já taky zkoušel kde co. Třeba srolovany kondom kde se jen ustrihne špička, nebo z leukoplasti (ci podobné látky) vystrihnout čtvereček s dírou na žalud, nebo pod žalud uvázat gumičku z respiratoru (lehce) a udělat tam pár uzlů přes které se kůže nepřehrne. Také jsem zkoušel různě to lepit, ale to není tak dobré, navíc tím se kůže spíš vytaha. Nejlepší je zarolování za hranu žaludu, většinu času to tak mám.

Leo (Čt, 12. 1. 2023 - 10:01)

S tou lekouplastí bych moc neblbnul.Mužeš si ho taky zaškrtit.Zase odsaď podsaď. Kup si normálně erekčni kroužek na penis (prodavaj ho kdekoliv Tesko apod.) Nebo se koukni na Aliexpress jmenuje se to "foreskin ring" je to přímo na to dělané,ale zase pozor aby nikde nic neškrtilo a nenatejkalo.Tohle co ty popisujes s tím bych si moc nezahrával

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

To záleží na tobě jak se rozhodneš, chceš mít holý žalud tak pro to musíš něco udělat. Možná nateče proto, že na to není zvyklá že má být v poloze za, třeba si to zvykne a pak to zmizí a pujde to. Jestli najdeš metodu jak jí tam udržet. A pokud nechceš řešit to aby to drželo tak bude nejlepší se s předkožkou navždy rozloučit

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 11:01)

Zdravím chtěl bych se podělit se svou zkušenosti s trvale odkrytým žaludem .Předem říkám ,že nikoho na nic takového nenabádám jde jen a pouze o mé zkušenosti.
Do mých 22 let jsem nosil předkožku klasicky na žaludu a nijak to neřešil dole jak to mám nebo jak to mají ostatní.Až jednou jen ze zvědavosti jsem chtěl zkusit jaké to je mít žaluda obnaženého bez předkožky.Začatky byly nejhorší to tření ,měl jsem pocit ,že nosím "jiný" penis.I přes tu "bolest" jsem si řekl ,že to zkusím chvilku takhle nosit a pak se zase vrátím k zahalenému .Jak čas plynul,tak jsem zjistil ,že je to takhle lepší,partnerce se to líbilo víc na pohled a mezi hlavní výhody bylo to ,že se mi začlo dělat méně smegmatu a celkově už to nebyl takový zápach jako předtím.(To jsem se umyl a za dvě hodiny to hned čpelo). Jediné s čím jsem bojoval byla předkožka, protože já ji měl opravdu dlouhou v erekci jsem měl 3/4 žaludu zahaleného a v klidovém stavu to vypadalo jak vytahaný krocaní krk.Nosil jsem různé kroužky , které mi předkožku drželi za žaludem 24/7 a sundaval jsem jen na pohlavní styk a hygienu,ale po nějaké době jsem si říkal ,že co kdybych se musel někde nečekaně svléknout třeba u doktora (to ,že bych měl obnaženého by mi nevadilo),ale co by mi vadilo kdyby viděl kroužek a nedej bože by se zeptal co to je,to bych se dost styděl , byť by to viděl.Tak jsem to prodiskutoval i s přítelkyní,že bych si nechal udělat obřízku ,trošku i sama váhala jaké to bude potom sex atd. Nakonec souhlasila,že by to byla pro mě nejlepší volba,že než pořád stahovat a mít za žaludem obří harmoniku z předkožky,tak by byla lepší obřízka. Sama už ani nepočítala,že bych se vrátil k původně k zakrytému žaludu.Trochu jsem se bál toho jaké to bude po obřízce jestli bude sex stejný nebo budu vnímat úplně jinak ,hůř nebo lépe to bylo takové 50 na 50 a stejně jsem do toho šel. Dneska mám už dva měsíce od kompletní obřízky a já ani přítelkyně si to nemůžeme vynachválit.Hygiena se ještě víc zlepšila,co se týče zápachu,tak po něm ani památky,sex je intenzivnější pro obě strany,nic se mi na něm nehrne a partnerce se líbí jak cítí záhyby žaludu a lepší dosažení orgazmu pro ní .Takže ať nosíte co chcete je to na vás ,já jen říkám své vlastní zkušenosti a co se týče obřízky,tak tu si nemohu absolutně vynachválit ať si každý říká co chce.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 14:01)

Hezký a inspirující. Já to dříve také nosil normálně a neřešil to. Až pak jednou také ze zvědavosti jsem si chtěl zkusit jaké je mít neustále odhalený žalud a žít s tím. A taky ty začátky byly nejhorší, nepříjemné dotyky o prádlo, ale říkal jsem si že to zkusím nějakou dobu vydržet. Také jsem měl pocit jakobych měl jiný penis, nemohl jsem se s tím ztotožnit. Utěšoval jsem se tím že je to jen na zkoušku a ne napořád, a pak se zase vrátím k zakrytému a budu to zas mít normálně a nebude mě trapit tření o spodní prádlo. Jenže jsem to stále oddaloval že ještě to zkusím dál, přišlo mi škoda toho najednou nechat po tom všem jak nepříjemné bylo s tím začít a zvykat si na to. Takže jsem to tak nosil dál. Postupem času jsem si na to zvykl a pak i ztotožnil s tím že můj penis zkrátka vypadá takhle, původnímu vzhledu už jsem odvykl natolik, že se zakrytým bych se už citil nesvůj, takže jsem i přestal uvažovat že bych se někdy vrátil k zakrytému. A zcela pochopitelně jsem začal uvažovat jestli bych to měl definitivně potvrdit obřízkou.

Bimbác (St, 11. 1. 2023 - 13:01)

Ďakujeme za príspevok. Nás všetkých čo ešte váhame s obriezkou, povzbudil. Rád by som sa spýtal aký typ obriezky máš a či sa odstránila aj uzdička. Ja by som mal rád vysokú tesnú obriezku so zachovanou uzdičkou.

Leo (St, 11. 1. 2023 - 15:01)

Budu se podepisovat tímto jménem.
Já mám asi nízkou volnou ,nevím jaký je to přesně typ, šel jsem tam s tím aby my udělali úplnou.Abych tě trochu přiblížil,tak v normálním stavu penis vypadá jako by byl stažený s tím ,že není tolik kůže za a v erekci není žádná nahromaděná kůže na penisu . Doktorka říkala,že kdyby vzala veškerou volnou kůži na penisu v klidovém stavu,tak by logicky nebyla kůže na erekci tudíž by se vytahovala kůže ze šourku a od ochlupení a navypadalo by to dobře.
Co se týče uzdičky tu mi nechala a to jsem ji při zákroku říkal jestli by ji taky neodstranila a ona to nějak zakecala, protože proč ? Myslím si, jelikož jsem sel z hygienických důvodu( tudíž za své peníze),obřízka a odstranění uzdičky se platí zvlášť,tak si myslím ,že nechtěla aby udělala dvě mouchy jednou ranou.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Nízká volná je přesný opak toho co chce tady mistr bimbác. Myslel jsem že u nízké se uzdička odstraňuje. Asi je lepší ji mít trošku volnější než úplně těsnou kvůli nedostatku kůže, ale pak to v klidu vypadá jako by byla jen stažená, pokud není vidět jizva

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 17:01)

taky si myslím

Reklama

Přidat komentář