Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Jestli byl gumovej z ovocných piv, tak je to o to horší. Kouří?

Sany 11 (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Tak to bych byla docela rada videla na vlastni oci, abych si udelala predstavu,jestli tedy udelala nebo neudelala budouci tiskova mluvci prezidenta ostudu. Ale asi ano, soude i dle prispevku volicu Pavla. Pavel se ji zastal. Jen skoda, ze videjko honem zmizelo, aby se nahodou lide nemohli podivat a udelat si vlastni usudek. To je je asi ta laska k pravde v realu.https://echo24.cz/a/H4hKD/zpravy-domov-prezidentska-volba-pavel-mluvci-ostuda-kritika?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Ostuda to pro voliče Babiše byla. Pro voliče Pavla asi ne, viděli jen radost. Nejdřív jsem si říkal, že by neměla být až tak vysmátá, než mi došlo, že jde o oslavu. Ale každý to vidí ze své optiky.

-Aleš- (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

To že se ti na něm líbí chybějící zuby je důkaz, že jsi opravdu zamilovaná :-)

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Tak to je krásný...Ono totiž takovýho sem přesně hledala přes deset let, aby měl takovouhle povahu a ten vzhled má pro mě jako bonus.A nějak mě chutná dole víc než S.

-Aleš- (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Zatím není nic jistého co se války týká, ale ta partička ve vládě je dost horlivá směrem na podporu Ukrajiny a to mě znejisťuje. Já když jsem se dozvěděl výsledy voleb, tak jsem jsem se potřeboval uklidnit a tak jsem napsal kamáradce na mess. Když jsem ji potom vysadil u jejiho baráku, tak jsem náhodou potkal další se kterou jsem v minulosti chodil a tak jsem ji vzal taky abych se odreagoval. S tou jsem dokonce zasunul. To se mi ještě nestalo abych měl dvě za jeden den. A to mi přišla jestě v noci na mess. zpráva od jedné, kterou jsem si odebral z přatel. Ale to už jsem nedal :-)

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

No to mi povídej.Já sem se ty výsledky dozvěděla včera večer a zklamání a znejistění.Rodiče jsou na tom stejně protože byli volit Babiše.A já chtěla vidět Fialovo pohled z Babiše přesně jak si psal.Ale bohužel, teď budou jednotný a k Ukrajině jsou až moc aktivní a pak se rus může nasrat ještě víc a odserem to tady všichni.A koukam že i s ženskýma si na tom podobně.Já odpoledne měla v puse K. a v noci pak S..Ale s K.jsme pořád nezasunuli.Pořád spolu máme kouření-lízání a dost mi prstí ale dělá to dost dobře.A ta tvoje noční třetí mě pobavila:-) ..mě se stalo něco podobnýho:-)))

-Aleš- (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Já toho trochu lituju že jsem zasunul, původně jsem chtěl taky jenom kouř, ale ona je fakt kus. Je jí 24 let a jak tam ležela s roztaženýma nohama, tak to šlo samo od sebe.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

No tak toho nelituj když je takhle pěkná a tolik tě přitahovala.Tak to je spíš pěkný že si zasunul.Co? Já mam nějak chuť na vodku, já sem tim už za ty roky nakažená z těch ukrajinců protože já se mezi nima pohybuju dál i přes K...včera jsme s nima s K.vařili protože on má s nima spolubydlení na ubytovně.Pokoje maji oddělení ale maji společnou kuchyňku.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Já si k tomu sedla až teď k internetu.Včera sem byla s K. celý den..S K.paráda, já v něm našla vše co sem kdy potřebovala.To je prostě parťák na vše.My máme mezi sebou silnou lásku ale i přátelství že mam v něm jako i kámošku.A on si chce i kvuli mě nechat spravit ty zuby, jenže mi přijde že mu to i sluší, dělá to z něj takovýho hustýho týpka.No a z voleb sem zklamaná.Ted si mi znejistil i tim příspěvkem.Já se fakt uplně bojim když sem teď začla žít tak jak sem si v minulosti přála a mam skvělou lásku a přes něj i jiný chlapy co zná on (jako kámoše=parta..Tak se prostě bojim že se tady něco posere.A budou chtít dát naše chlapy na porážku a třeba celkem nás postupně všechny.Jak tu dala Mia odkaz na tu písničku, viděla sem a je to přesně tak.Neporodily jsme chlapíky aby nám je táhli na porážku :'( normálně se prostě bojim..K.se taky bojí, on taky prošel vojnou a prý jezdil v tanku, tak se bojí že by patřil mezi ty komu by přišel povolávací rozkaz.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Proč jsi z voleb zklamaná?

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Z důvodů co Alešek popsal hned v první větě.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

A jak myslíš, že by situaci řešil Babiš?

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Třeba by v Babišovi nebyla taková podpora k aktivitě zasahovat do konfliktu.Nešel by téhle vládě tolik na ruku.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Třeba? Pochop že jsme v EU a tak pracujeme dohromady. Kdy se stěhuješ na ubytovnu?

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Já tam sem kouskem odstěhovaná na ubytovně ale to je tak jen pro mě, Z.a R.mi tam nepujdou:-( ..To pracujeme dohromady jako Eu ale Maďarsko a země kolem něj třeba takovou aktivitu nevyvíjí.My jsme až moc aktivní.Přitom když mluvim i s ostatníma ukrajincema, oni valčit nechtěji..jsou tam často násilně posíláni:'(

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Miluno, nemůžeš žít na ubytovně na černo.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

Já tam nejsem na černo.Maji tam povolený návštěvy do 22h a vždy odestávam občanku.To že tam sem kouskem nastěhovaná sem myslela obrazně protože sem tam hodně často.Mam to za nim 5-10min chůze.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

Snad tě aspoň přešla žárlivost na tu jeho kolegyni a je doma klid

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

Jo to už dávno přešla.

Reklama

Přidat komentář