Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

A Míšu si strčila komu? A S. ti to toleruje? Maďaři jsou ze svého Orbána nešťastní. Na Ukrajině je mobilizace. Takže ti tví Ukrajinci chtějí pod Rusko?

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

No je normálně se S..No je jasný že S.to neví.No představ si že někteří ukrajinci chtěji pod Rusko než se nechat zmasakrovat ve válce..S.třeba ale pod Rusko nechce jenže do bojů se mu taky nechce.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

A proto má Míšu. Tebe může vykopnout, nechá si syna a nikdo ho odtud nedostane. Až ti spadnou růžové brýle, tak se zamysli jestli o tobě K. ví všechno a je ochotný riskovat.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

Je ochotný riskovat.A myslim že by S.nemohl mít Míšu v kuse.Jedině střídavou péči ale ještě je čas.Nemůžu za to že si s K.rozumim o hodně víc než se S.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

Ale jak dlouho? Za pár týdnů budeš mít K. plný zuby. Nebo on tebe, až se tam na ubytovně zamiluješ do nějakého Ukrajince.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

No ten jeden z těch jeho sousedů je dost pěknej a jako naschvál prý K.o mě řekl že má pěknou ženu.Tak sem jen K.řekla že je to od toho ukrajince milé a neudělala bych mu nic protože ta povaha je tak krásná že nemá cenu se ještě zaplétat dál.Já neříkam že mi nevzrušují jiný.Teď vedle mě v krámu stál nějakej u pokladny co měl oči jak K.,nejdřív sem i myslela že je to K.ale byl to jinej a byl o něco vyšší než K.a nebudu lhát jak na mě taky působil.Ještě že nemam péro, pořád by mě stálo:-) ale K.je i povahově krása a zatim sem nenašla nic na čem bysme měli jiný názor.Proč nám to předem zatracuješ:-(

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Protože toto tady píšeš asi 10 let pořád dokola. Je jasný, že tě přestane bavit. Kor jestli kouří a pije. Teď jsi zamilovaná do něj, ale za pár týdnů budeš do jiného.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Je nekuřák.Pokuď mu vydrží tak krásná povaha, jemná a submisivní tak s nim počítam trvale.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Tvl. Měsíc ho chodíš nepravidelně obkuřovat a už to myslíš vážně. A Kája taky, že. Až si opraví ty zuby a našetří na byt. Ty vogo.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Mě by zajímalo, co je to za chlapa, že nechce souložit. I ten Aleš nevydržel, ale tady 42 letý chlap nic. Nechce zasunout. To je hodně zvláštní. Kdyby byl hodně zamilovaný, tak o to víc.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Co asi. Bojí se, tak to oddaluje. Ono souložit s HIV pozitivní, která má ke všemu partnera taky HIV, to chce žaludek.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Víš, tohle v tom fakt neni.Z něj mu teče ale gumovatěl z těch piv.Říkal mi že přístě si je nedá.A proč mě někdo ptá na byt? Na stěhování je ještě brzy, sami by jste mi to radili že ještě brzy.To na mě čeká ještě jinej ukrajinec mladší než já a ten je taky trochu typ jako K.ale ten má velký péro, tak mě radši nedrážděte s tim že nezasunul aby mi nelákalo zkusit ještě toho kterého mam od sebe 30km.Ten sem utekl s matkou kvuli valce a furt se mi ptá kdy se sejdem ale jeho znam jen přes internet tak se mi do něj moc nechtělo.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Tak to bys ho měla vyzkoušet.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

A co když se zamiluju i do něj? Já mu teď napsala jentak ze srandy a on fakt pořád čeká.Jenže být zapletená se třema chlapama??? Abych na měla v sobě guláš a nějak se mi to nevymstilo:'(

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Hlavně ber antikoncepci. Už ses nechala sterilizovat?

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Hele ten z velkým ti ho ukazoval na videu?

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

Zamysli se, proč nechce zasunout. To není normální

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Já nevim prostě gumovatěl.A řekl když zasune ať počítam že dlouho nevydrží.No ale proč mi vydržel lízat snad dvě hodiny? chápete to někdo? když sem už jen seděla tak mi řekl že zase mi chce lízat a udělal mě hodně.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Já to chápu. Kdybych byl impotent, tak to holt musím vynahradit jinak.

Miluna (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

A jak se to stane být impotent? Teď jste mě znejistili.

Reklama

Přidat komentář