Reklama

Trvale stažená předkožka

Leo (Ne, 22. 1. 2023 - 22:01)

A tobě drží sama za a nesklouzává na žalud nebo máš nějaký kroužky na to?

Alex (Po, 23. 1. 2023 - 06:01)

Používám kroužek

erik (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

Na tom něco je. Souhlasím, že kdyby se začalo s nošením předkožky za žaludem od začátku puberty, bylo by to lepší. Alespoň by se hned přišlo na problémy typu fimóza, zkrácená udička apod., takže by se mohly vyřešit hned před pubertou. Když pak čte člověk řadu příspěvků o tom, jak někdo řešil fimózu třeba až v pětadvaceti a kvůli tomu měl celou dobu problémy se sexem a nízké sebevědomí, tak je škoda, že už to neměl vyřešený dřív. S tím souvisí i to, že by nebyl tak velký mindrák z obřízky, protože penis by vypadal u všech podobně. Velkým pozitivem je samozřejmě lepší hygiena. Mladí kluci by viděli, že starší nosí předkožku za žaludem a byli by sami motivování taky tu předkožku nosit staženou. Myslím, že by nebylo na škodu se nad tímto tématem zamyslet.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 17:01)

Ako chlapček som nosil predkozku na zaludi. Nemal som s tým skúsenost, že by to niekto v mojom okoli nosil ináč. Je pravda, ze som nemal veľa možnosti byt takto pred inými, ale čo som videl oca alebo kamosov vtedy, bolo to tak, ako som mal ja. Počas strednej školy som začal chodit na brigády a v šatniach som to už zahliadol častejšie. Samozrejme, že som to skúsil aj ja a tým, že to boli vždy cudzí a iní ľudia, bolo mi to úplne jedno, kto si čo mysli, keď som experimentoval v cudzom meste. Prešiel nejaký čas, vyrastol som a uvedomil som si, že mi žaluď zakrýva čoraz menšia časť predkozky a nemusím sa ani snažiť veľmi a nevedome a často sa v boxerkách pretiahne aj sama. Prestal som to nejak vnímať a riešiť, bolo ako bolo a som aký som. Dospelý, po xy rokoch som bol s kamošmi z detstva na kúpalisku a vôbec som neriešil už, že som v situácii, kedy sa opat navzájom vidíme. Na moje prekvapenie vtedy a teraz zostal úplne so zakrytym jeden kamarát, zvyšok 1/3 a viac žaluďa von, tak ako ja. Nahota medzi mnou a otcom oficialne vypestovaná nie je, ani nie sú situácie, kedy by som sa musel vyzliekať ja pred ním alebo on predo mnou. Žiadne nuda pláže alebo take srandy, čo som ale zazrel, ked som býval neskôr ešte doma otca v kúpeľni alebo niekde curat, tiez uz nemal žaluď úplne zakryty predkožkou, ako to bolo v čase, ked som bol maly. Pri pisoáre som si minule dokonca nedávno všimol v odraze fotobunky na stene, že ho odkladá s úplne zatiahnutou predkožkou, teda odkrytým zaludom ako ja.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 20:01)

Já to také jako malý prakticky nikde ve svém okolí neviděl. Až později jsem to ve sprchách začal vídat o něco častěji a říkal si jaké to asi je, a pak i začal uvažovat co kdybych to vážně zkusil. Ale dlouho jsem k tomu neměl odvahu. Když jsem to tak začal nosit, tak mi vadilo se ukázat ve sprchách, ale před neznámýma lidma to nebylo tak hrozný. Postupně jsem si na to zvykl natolik že bych si se schovaným žaludem připadal divně. Kdyby mě po letech někdo viděl že mám odkrytý žalud takby asi byl překvapen

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 23:01)

Nelze než souhlasit, kdyby to byl běžný standard že naprostá většina by měla žalud trvale venku

Šimon (Po, 23. 1. 2023 - 23:01)

Ja problém s fimozou ani predkožkou nemám, skor mi je nepríjemne to, že by ma takto videli kamaráti alebo niekto z rodiny. Nikto nenosí predkozku pretiahnutu, preto to tak nenosím verejne ani ja. Hygiena a wc ok, ináč verejne nie.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 23:01)

Mně tohle na tom taky vadilo, to že by mi ho někdo viděl přetáhnutýho. Ve svém okolí jsem to prakticky neviděl. Jenže později jsem to tak začal nosit a překonat stud mi bylo dost nepříjemné.

Mirka (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

přesně tak vedu k tomu i syna

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

Taky mne k tomu vedla maminka. Od malička jsem stahoval a v dospělosti mám žalud zcela obnažený. Ženám se to líbí a pochvalují si že se mnou mají větší požitek ze sexu.

Šimon (Ne, 22. 1. 2023 - 07:01)

No mne to proste vadí, keď na to niekto pozera. Hrám futbal a nikto s kamosov to takto nenosí trvalo. V sprche pretiahnem jasne, umyjem ale vrátim spat. Aj pri curani pretiahnem a cely žaluď dám von, je to príjemnejšie aj praktickejšie, ale verejne nevystupujem tak, že to tak nosím. Oblečiem boxerky a tak stiahnem v boxerkách na full.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 00:01)

Já nosím občas předkožku staženou. Jenže se občas zase vrátí na žalud, tak je potřeba ji zase stáhnout. Ale teď poslední dobou nosím pod žaludem gumový kroužek, který zabraňuje předkožce přeřazení se přes žalud. Je to úplně v pohodě, nic nikde netlačí, žalud je tak venku a nemusím kůžičku neustále stahovat dolů. Na obřízku jít nechci, když nemusím. Jsem rád za to, že mám na penisu předkožku a nehodlám si jí odstranit. Když chci mít žalud venku, tak ho mám venku s když ne, tak je schovaný.

Jendoš (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

Co vím tak od mala mám žalud obnažený a předkožku minimální. Nikdy jsem s tím problém neměl jen možná pár holek a žen se nad tím možná tak trochu pozastavilo ale jinak v pohodě. Jedině snad že u masturbace raději používám nějaké to mazivo protože se mi už stalo že jsem si žalud odřel a pak to bylo dost bolelo.

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 01:01)

Takže to máš prakticky jakobys odmala měl obřízku, jestli jí teda vážně nemáš. Že se nad tím některé pozastaví se dá předpokládat. Mě to teda při masturbaci nijak nevadí. A že by na něj byla zima, tak to ani nijak nevnímám. Jinak fiknutí je dobré v tom že pak se nemusí pořád řešit aby to drželo, furt to stahovat atd

Michal (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

Já nemám problém s přetažením předkožky, tak že ji mám většinou zakrytou,ale když masturbuju nebo při sexu a ve sprše je to automatický, že musí být ohrnutá přetažena za žaludem.Občas když ho však nechám odhalený tak půl dne,tak mi to v boxerkách není příjemný a nutí mi to si je sundat a nebo to přetáhnout zpátky.

Filip (Čt, 12. 1. 2023 - 10:01)

Inak samotný pocit toho, že mám holý žaluď, je pre mňa úplne v pohode, nijak mi to nevadí

Eva (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

A není ti na něj zima ?

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

S týmto je to hlavne o zvyku, toto je posledné, čo by mi vadilo. No s najväčšou pravdepodobnosťou pôjdem na obriezku, už nebudem musieť riešiť, či to drží stiahnuté a dávať to zakaždým späť.

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

V boxerkách nie :-)

Filip (Čt, 19. 1. 2023 - 20:01)

V boxerkách nie :-)

Reklama

Přidat komentář