Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Copak Pavel, generál ve výslužbě. Ale Česká republika je v NATO. Babiš udělá jen to z čeho bude mít prospěch.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Docela sem v šoku že když chci mír že je mi za to nadáváno.

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Presne tak. Ja to tady pisu uz skoro od zacatku, kdy k tomu doslo. Tohle nelze vyhrat a kdo si to mysli, je blazen. Misto pritapeni pod kotlem se maji vsichni snazit o nejakou dohodu,ale to oni ne. Je to utrpeni nepostihne. Jeste pred asi 2 mesici jsem se tomu divila, kdyz mi jeden pan , ( uspesny podnikatel), ktereho ucim, vypravel, ze jeho zena ma sbalene tasky, aby v okamziku ohrozeni stihli opustit Evropu. Dnes uz mi to prestava pripadat prehnane. To jsem si fakt nemyslela.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Já s tebou naprosto souhlasim Sany a s Aleškem.Zase jste oba to napsali to co si myslim i já.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Zeptej se Aleška a Sanušky jak to vidí s Karlíkem. Dobře ti poradí, uvidíš sama

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Já to mam rozhodlý sama.Necham to s K. plynout ještě několik měsíců abysme se dobře poznali a až se s K.rozhodnem tak k němu odejdu.Jen nevíme jestli mam odejít s tim že za S.přijdu s nim a ještě s K.kamarádem a nebo jestli zmizim a napíšu mu to.Nechce se mi zas vidět konflikt protože se S.se rozumě domluvit nejde.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Určitě bude rozumný, když to pár měsíců necháš plynout. Míšu bereš sebou nebo ho přenecháš otci? A kdo tě a tvé 3 děti bude živit?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Jo Míšu bych vzala sebou, jen se bojim aby kluk se mi nesekl.Nevim co bych pak měla dělat kdyby on chtěl zůstat.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Tomáš se mi taky neozval

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Je dospělý student. Takže bys ho nechala se S. a platila mu alimenty.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Tady teď frčí ultrapravice, německý nacionalismus, apartheid takže Bystroň. No to se můžete těšit.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Sany, kdybys sledovala od začátku válku, zjistila bys, že to nejen Putin, ale i Lavrov a spol nemají v hlavě v pořádku. Jsou dotčení, že se Ukrajinci brání. Jsou dotčení, že jim nechtějí bez boje odevzdat své území. A k tomu všemu jsou dotčení, že je svět nemá rád. A jen a pouze kvůli Rusku máš teď strach o syna. To si uvědom. Ty bys ráda odevzdala Ukrajinu Rusku. Jen si neuvědomuješ, že pak bude chtít Rusko také Polsko, Slovensko a Česko. Jak o tom Putin blouzní.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Putin nikdy neřekl, že by chtěl postupovat dál než k Dněpru. Pak by totiž narazil na členské státy NATO, což by byla světová válka. Takový magor není. Na druhé straně si Poláci (Sikorský) představují, že zaberou západ Ukrajiny, nejméně bývalou část Polska.

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Až bude mobilizace, tak by měli brát přednostně internetový siláky jako seš ty, kteří by od klávesnice hnali Rusy až za Ural :-)

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Tak jestli ti připadá že to má Putin s Lavrovem v hlavě v pořádku, je chyba v tobě, ne ve mně. A pokud je mi známo, Ukrajinci chtěli diplomatická jednání hned v 2/2022, ale RF odmítla. Pak začal útok na civilisty...Rusko kňučí stejně jako Babiš. Všichni za všechno mohou, jen oni nic. Proto je ty a Sany máte tak rádi a fandíte jim. Jenomže právě Rusko a Babiš jsou to zlo.

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Tak ten odkaz, co jsem Ti poslala, Alesi , se mi nepovedl. Kdyz tak si najdi na FB Okamuru, je to video z nemeckeho parlamentu, kde se Petr Bystron (celn AfD) vyjadruje k poslani tanku na Ukrajinu.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Sany o tomhle videu mě akorát rodiče vyprávěli a říkali že taky němci už toho maji plný zuby.A jak píše Alešek dokuď budou zásobovat Ukrajinu tak je tu hrozba že ten konflikt přeroste do Evropy.Když jí zásobovat nebudou tak sice Ukrajina nejspíš skončí pod vlivem Ruska ale tak co prostě Rusko je taky silná velmoc jako Amerika a pokuď by šli i po nás tak co??? Jsou tady lidi kteří by pod Rusko patřili rádi a někteří ne ale má se to řešit dohodami a ne sakra zabíjenim lidí!!! Taky se bojim kvuli synovi.Takovýho mladíčka někam vyslat:'( .. když se na něj podívam,to má ještě nalakovaný nehty černě protože ty dnešní mladíci to tak nosí.Takže se Sany bojim o syna jako ty a teď i o K. se bojim.Já sem ráda že sem našla takovou lásku,je to tak krásný jaký se mezi námi vytvořilo pouto,člověk si odskočí a za pět minut chůze sem u něho a nějaký kecy kolem mobilizace poslední dobou už mi fakt začínaji znervozňovat.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ty se spíš boj toho, jestli syn netíhne k sebepoškozování. Čas od času si ho prohledni, jestli nemá rány nebo jizvy

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ne nic takovýho k tomu má sklony někdo jinej.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Co jeho máma, je v pořádku?

Reklama

Přidat komentář