Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Frantík a úchylné matky co drží syny v tangách. TADY TO ZASE ŽIJE !

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 11:03)

Náš (14) má v šuplíku všechny druhy spodek od slipů, přes trenky a boxerky po jedny tanga. Nosí všechno, vím podle koše na prádlo a nic jsme mu nevnucovali.

Ve spoďárech jsem ho viděla naposledy před čtyřmi roky

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 12:03)

Skvele vymyslené. Nič nevnucovať a ať si sám rozhodne, čo si oblečie. Dakujem za Vašu rozumnosť :-)

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 10:03)

Proč se tady neustále udržují stereotypy o tangách a buzících? To už dávno není pravda a ne všichni buzíci nosí tanga, je to blbost. Dřív nosili bomber bundy jen skinheads a dnes je nosí kde kdo a v pohodě.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 14:03)

Na internete aj osobne v predajni spodného prádla a väčšinou sa dá dohodnúť, že Ti predavačka pozrie do katalógu, Ty si vyberieš a ona Ti ich objedná zo skladu alebo od dodávateľa. Ja osobne mám skúsenosť s net obchodmi aj osobne u nás zoženiem

Adam (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Zdravím, je mi 19 a mám problém s pinďourem, nedrží mi kůže stažená a přijde mi že mám nějakou divnou uzdičku nebo ji ani nemám... Zasílám i foto, aby to bylo vidět. V pohodě ho stáhnu, ale nedrží mi. Zkoušel jsem i už nějaké ty kroužky, ale nepomáhá. Spíš bych asi potřeboval, aby ta kůžička byla volnější. Někdo nějakou radu? Díky.

Fotky
https://ibb.co/RTbGKsP
https://ibb.co/TMs955S

Lukáš (Lucka) (Čt, 23. 3. 2023 - 23:03)

jestli tanga tak jedině dívčí já nosím dívčí kalhotky po starší sestře i podprsenky i všelijaký dívčí oblečení a když se oblíkám nebo převlíkám tak mi vždy ztvrdne pindík sestra mě naučila nosit vložky protože jednou máma našla na kalhotkách semeno a chtěla mi dát pás cudnosti

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 13:03)

To nemyslíte vážne dávať synom v takom veku tangá, ach jaj

Venda (Čt, 23. 3. 2023 - 14:03)

Proč ne? Tanga jsou téměř totožná jako slipy, je to jen jejich částečná úprava. Pro kluka i okolí je nejlepší když si zvyknou co nejdříve.

Default User Image
Rudolf (Ne, 4. 2. 2024 - 20:02)

Kdyby mi kdysi mámka pověděla jestli chci tanga,tak bych je bral ihned.Ted je nosím u k vodě jako plavky.

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 15:03)

Vendy ale prečo si má kluk zvykať nosiť prádlo v zadku? K čomu je to dobré? Do školy, aby bol terčom posmechu a šikany?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 07:03)

Já jsem asi měla hned začátku napsat, že je syn začal nosit kvůli tanečáku. Chodil do kroužku od 6 let a ve 12 je tam nosili povinně už všichni kluci.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Ďakujem Vám, to už je iná, ano, to je pochopiteľné. A nosí teda tanga aj bežne doma, von, do školy alebo iba do tanečných?

Vendy (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Nosí tanga úplně všude, jiné prádlo až na dvoje klasické slipy ani nemá.

Honza (Po, 27. 3. 2023 - 14:03)

A kde se daji takové chlapecké tanga koupit ?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

My tanga kupujeme výhradně v pražské prodejně Le Chtaon man v Opletalově ulici. Běžně na krámě maji od pánské velikosti S, ale není problém podle katalogu objednat od chlapecké velikosti 158/164 od značky Manstore nebo Olaf Benz. Široký výběr barev a materiálů, doba dodání na krám cca 3 týdny.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Olaf Benz a Manstore trošku moc erotické strihy majú. Hlavne, že Vy sa tešíte, že syn je tlačený v tangách OMG

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Pravda je že tanga od těchto značek jsou více vykrojené, což je pro tanec v uplých kalhotách z estetických důvodů dobře. Ze zdravotních důvodů je třeba aby jeho přirození bylo tangami pevně přitaženo k tělu.

Olina (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Ono je to lepší, když je má kluk stále jako prádlo. Nejlepší cesta, jak si rychle zvykne a přestane si sahat mezi půlky ve snaze si to uvolnit. Stejně je to marné a na pódiu je to trapas, když to někdo udělá před diváky. Když to zvládají dívky, musí to zvládnout i chlapci.

Vendy (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Ano s tím uvolňováním máš naprostou pravdu. Je nepřípustné aby si zářez uvolňoval na podiu. Proto bylo nutné aby nosil tanga intenzivně mim tanečák a na zářez si co nejdříve zvykl.

Reklama

Přidat komentář