Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Pet (St, 4. 6. 2003 - 12:06)

Tak to se pleteš, protože chlupy naopak zvyšují zápach, protože se pot usazuje na ochlupení a tam zasychá.

makča (Út, 20. 5. 2003 - 13:05)

ja se teda holim, ne ze by me to bavilo, rekla bych ze to je nejhorsi cast hygieny, ale protoze partnerovi se libim vyholena,proto kazdy tyden tento nudny proces podstupuju. nedovedu si ale predstavit, ze bych se neoholila pod pazi nebo nohy. uz kdyz mi chloupky dorustaji, pripadam si tak nejak neciste.ale je to jen pocit a kdyz chloupky nekomu nevadi, je to jen jeho vec.jo a zavidim holkam, ktere maji chlapy, kterym se chloupky libi:-))

Zdeno (St, 14. 5. 2003 - 19:05)

Ja teda nejsem příznivcem holení a s hygienou to nemá vůbec nic společného.Chlupy zajišťují odpařování potu a snižují zápach.Měl jsem jednu přítelkyni,velkou zastánkyni holení(celkového) a připadala mi při pohlazení tak nějak slizce.Při orálu to šikovnému muži nemůže vadit.(co takhle při předehře uvolněné chloupky vyčesat)

iva (Út, 22. 4. 2003 - 12:04)

Zastancem holeni dole nejsem, ale bez oholenych nohou a podpazi si opravdu uz nedovedu predstavit, ze bych vysla na ulici. S tim holenim v podpazi je to tak, ze kdyz jsi cely den v praci a potis se, tak ty chlupy drzi pach a pak kdyz jedes v dopravnim prostredku, je ti na zvraceni, kdyz citis, jak lidi smrdi. Kdyz jsi oholen, tak se to nestava.

Alsasko (Út, 22. 4. 2003 - 12:04)

Opakuje se tu nazor, ktere zduvodnuji vhodnost holeni hygienou. Zcela to nechapu. Mam pocit, ze pokud nekdo dodrzuje zakladni hygienicka pravidla, tak je jedno zda je kdekoliv vyholenej ci ne. Nemuzu objektivne posuzovat vliv ochlupeni v zenskem kline na hygienu, ale co se tyce holeni podpazdi z duvodu hygieny(jak tu nekdo zminil), tak to mi prijde jako nesysl. Navic mam pocit, ze ochlupeni je jakasi prirozena ochrana, ktera ma na ruznych mistech ruzny vyznam.

Věra (Po, 21. 4. 2003 - 18:04)

Ahojky mládeži, musím přispět do vašeho tématu. Je mi už ...sát a holím se také, už několik let. Když to manžel poprvé zjistil, myslela jsem, že "upadne". Přežil to a já se tak cítím fajn, hlavně kvůli hygieně. Věra

Lucy (Ne, 20. 4. 2003 - 20:04)

Myslím že se tam holit žena má, protože jde o hygienu! aspoň tam úplně dole, mezi stydkými p. je lepší se holit. Po každém holení je ale nutná desinfekce(voda po holení), kdo to neví, tak se pak drbe, jeho smůla!

Amal (St, 5. 3. 2003 - 13:03)

To by me zajimalo co jsi za debila..mestanek snobik s vyholenym prirozenim,neco jako Leos Mares v kozisku,ze? Tak takovy typky miluju

pepek (Út, 4. 2. 2003 - 12:02)

mno je mi 25 a zatim vsechny partnerky co jsem mel jsem vice-ci mene holily :-) v podpazi urcite je to kvuli hygiene no a na pohlavi to s mou partnerkou resime tak ze se holi uplne a kdyz nas to prestane bavit no tak si necha dorust "bobra" :) ale taky rika ze je to hlavne kvuli hygiene navic pri oralnim sexu nepotrebuju mit pusu plnou chloupku a vyplivovat je jeste pri vyvrcholeni.Jo a nechal jsem se vyholit i ja a to ste teprv meli videt jak na me lidi na bazenu cumeli :))))) proste proti gustu zaden disputat ale pravda je ze jsem nemohl vydrzet jak me to pichalo no ted jsem zarostly ale kdyz na to prijde tak se zas oholim.dyt je to sranda

Alena (Po, 3. 2. 2003 - 14:02)

Ahoj, ctěla bych trošičku zareagovat na předchozí mail. Z vlastní zkušenosti vím, že "vyholené přirození" se líbí spíše mladším mužům. Samozřejmě není to pravidlem.

pepebelo (Po, 20. 1. 2003 - 16:01)

Prijemny den, vsem prislusnicim nezneho pohlavi, ktere se nechcou holit a neholi se, drzim palce a fandim. Sice nejsem az tak stary (jestli to vubec zavisi na veku), ale mne se proste libi divciny tak nejak prirozene...Vam vsem, co se holite, preju co nejmene komplikaci s timto.Vesely zivot a Slunce v usichpepebelo bh

jokozuna (Pá, 17. 1. 2003 - 20:01)

Není nad pěkný malinko upravený kožíšek, vyholené prcky mi připadají dětské a pedofil opravdu nejsem, ale uznávám, že je to každého věc. Ve své profesi se dost často setkávám s "dámami" které mají dokonalý makeup, dokonalé vyholení včetně antiperspirantu (fuj ty žmolky), dokonalé spodní prádlo a zoufale smrduté nohy. Takže pěkný kožíšek na voňavé čistotné ženušce je to pravé, pro mne teda určitě. Už jsem toho v životě musel překousnout více než nějaký zbloudilý chloupek.

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 14:01)

Sikas-Nejhorsi v zivote je srazka s blbcem.Myslim,ze ty jsi dokonalej...:))

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 06:05)

u toho sexu to chápu ale i kvůli hygieně? copak holá p--a se lépe mydlí a myje než chlupatá? Zdůrazňuji chlupatá nemluvím o zarostlých

Míša (Čt, 25. 5. 2023 - 12:05)

Samozřejmě, že se líp myje oholená, ty si nech narůst dlouhé fousy a uvidíš, jestli se ti obličej myje líp s nimi nebo oholený.

Erika (Pá, 26. 5. 2023 - 13:05)

To se prece neda vubec srovnavat...a ty si ji mydlis? Ja tedy ne, pouzivam intimni gel a tam je uplne jedno, jestli je hola nebo chlupata..

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

reakce an Petru (Ne, 2. 4. 2023 - 12:04)

nemám nic proti holení a upravování žen v patřičných místech sám jsem až do 25 hladil jen záda prsa a prdelky ale od doby kdy mě holky přemluvily že i to čtvrté místo nás oba vzruší jsem měl 6 chlupatic a jen jednu holou takže si nedovedu představit co bych v rozkroku hladil té úplně vyholené. rep.jak bych jí to patřičné místo dokázal hladit tak opatrně aby se místo orgasmu nepočůrala

Reklama

Přidat komentář