Reklama

plenková disciplína

Jedni z vás! (Pá, 6. 1. 2023 - 23:01)

V neděli jdeme se ženou a dcerou do kina na Kocoura v botách. Máme v plánu jít nejdříve do restaurace, kde se najíme, pak dáme na záchodě plenku a půjdeme na film.
Možná vezmeme i dudlík a dáme jí ho až se zhasne. Zkuste tipovat - Kolik je holce?

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Tipuji 9 let

Jedni z vás (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Je jí 5 let! Mimochodem ani tolik neprotestovala při oblékání pleny a v kině se jí při filmu po víc jak půl hodině začalo chtít čůrat a tak jsem slyšel jak manželka jí něco šeptá a pak byl klid. Dudlík jsme vytáhli skoro až na konci filmu na chvíli když se snědl popcorn a nakonec jsme si vedli domů lehce naštvanou holčičku s mokrou plenou!

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 08:01)

Proč byla lehce naštvaná? Film se jí nelíbil nebo nechtěla dudlík?

Jedni z vás (Čt, 12. 1. 2023 - 21:01)

Nebylo jí moc příjemný ťapkat s mokrou plenou.

Host (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Netypuj, to jsou 40letí uchylové

Urušulen (Po, 2. 1. 2023 - 21:01)

Jestlipa by pomohlo dávat pleny recividistům, notorickým zlodějům, by je soud potrestal být v plenách

M (Út, 16. 8. 2022 - 10:08)

Nemusíš být postižené dítě ale bohužel se to stane že se dítě v 16 letech pomocí do postele a jaké pleny ti dává látkové či jednorázové pleny a dáváš si plenky sám a nebo tě občas i prebali. Já vždy synovi na večer připravím u postele jednorázové či látkové pleny aby si vybral sám jaké chce mít na noc je mu už 13 let a stále se bohužel pocurava do postele tak jsem mu řekla že mu na noc budu muset dávat pleny a od jisté doby nosí plenky jak doma tak i venku stále večer má vše připraveno na posteli ale vždy mne řekne že radši si vezme jak látkové pleny s jednorázovkou a větší gumové kalhotky a sehnala jsem pro něj větší overal tak že musím vše nasadit já osobně jak plenky tak i overal ale nejdřív ho namazu dětským olejem a zasypu dětským pudrem a 2 látkové pleny mám už na jednorazovce a trochu ho nadzvednu a plenky pod něj položím a pak prelnu mezi nohama a vše upravím a na konec dám i radši gumové kalhotky a pak už overal má jináči se zapínáním vzadu a spí pak jako mimino krásně až do rána. A ráno se probudí až tak v 10 hodin teď Zachvili ho budu muset celého vysvlect a sundat špinavé pleny a celého umýt a potom chlapec půjde semnou na nákup ale ten bude malý skoro všechno pro něj jako např pleny jednorázové ale kouknu se na silnější pleny až nemusím dávat i látkové pleny s jednorázovkou a gumovimi kalhotky dnes bude i malá příprava do školy ale už dávno chodí do speciální školy jelikož větší dítě nevezmou do normální školy když nosí plenky to zase bude v pohodě obuvnictvi jak zase prodavačky nás budou posílat do chlapeckeho oddělení ale já s ním musím do dětského oddělení jelikož má stále malou nohu 31 až 34 podle toho jaká to je obuv ale já jsem si objednala dětské vasky ty mne přijdou do obuvi tak si je rovnou zkusí ale už jdu na něj a příště bude pokr.

Vašek (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

a co je abdukce. Mě je 16 ale máma mi dává pleny protože se někdy trochu pomočím ale nejsem postiženej

simona (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

ahoj máte také někdo zkušenosti s abdukcí, napište na [email protected]

Bouše (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Simonka a její abdukční vložka už tady dlouho nebyla, že? Pozor, je to uchylačka !

simona (Út, 16. 8. 2022 - 22:08)

Bouše starej se o své jo

Bouše (Út, 16. 8. 2022 - 23:08)

inu to je tak když Simonce beru hračku

Simona (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Ty jsi další

Patrik (Pá, 12. 8. 2022 - 08:08)

Je jedno kdo to píše hlavní je že se dítě ve vyšším věku nestydí nosit plenky a nechá se prebalovat úplně všude. Já se také nestydím bohužel nosit plenky jelikož trpím epi záchvaty tak pleny dostávám stále od mami přes den bych měl mít denní plenky jednorázové ale dostávám i látkové pleny s jednorázovkou teď mám i punčocháče frote dětské s laclem budu muset mít pleny dnes celý den takže budu dělat obě potřeby hold do plenek ale mne už plenky nevadí spíše při nemoci vyhovují a že mamka pere látkové pleny a je vždy plný balkon či zahrada látkových plen já dostávám i látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče i když nemám epilepticke záchvaty a mne je 10 let a že nosím plenky či něco jiného mi nevadí tak jsem ještě hold přebalovány....

hovnocuc (St, 10. 8. 2022 - 13:08)

V sedmi letech docela fajšmekr, na sraní jsi asi kadet. Jak ses naučil psát? Podle mne to píše nějaký pohádkář. Tak sraní zdar a do plen zvlášť!

David 7 let (St, 10. 8. 2022 - 13:08)

Já jsem taky dostal od mami včera pleny ale i 3 látkové pleny s jednorázovkou pro větší jistotu prý a dnes ráno jsem byl suchý úplně prý jsem tvrdě spal a v noci mne to mne mamka prebalila do čistých plenek a ráno jsem ji říkal až mne plenky sundá ale ona byla jiného názoru prý jsem malé děcko které plenky potřebuje nosit teď bohužel ležím v posteli už jsem po obědě a mamka mne i nakrmila měl jsem Krupičnou kaši v kojenecké lahvi byla větší lahev snad 360 ml a celou jsem ji vydudal chtěl jsem si plenky sundat ale zjistil jsem že mám nijake bodyčko spíš plavky se zipem vzadu abych si pleny nemohl sundat a čekat na přebalování od mami teď jsem pocurany a pokadeny ve 14 hodin mám budíček a znovu přebalování do čistých látkových plen zřejmě a bude to zřejmě jak plenková disciplína a denní rutina ranní mamka čeká bratříčka tak zkouší pleny na mne asi aby se znovu zaucila ale říkala že mne když bude na světě tak mne bude dávat pleny stejně jen na spaní vždy na noc ale i den občas ale i na cesty krátké či dlouhé ale už se moc nestydím že dostávám pleny když asi před týdnem tak jsem ležel večer v posteli a měl jsem overal ve kterém spím tak mamka přišla s dvěma látkovimy pleny a s jednorázovkou ale i svrchnimi kalhotky a řekla vysvlekni se a já ti na noc dám plenky a já řekl proč bych měl nosit plenky když se nepomocuji do postele tak jsem poslechl radši a plenky jednorázové a látkové si nechal nasadit se svrchnimi kalhotky a pak zpět overal a byl to docela dost velký balík plenek ale co nadělám asi nic a druhý den co mi mamka dala pleny tak jsem byl pomoceny a pak prohlásila že jsem ti ty pleny dala no co jsem měl dělat když jsem byl založen do plenek ale i svrchních kalhotek a overalu tak jsem to pustil do plenek a pak jsem mamce říkal že předtím jsem nekadil asi tak 3 dny tak po přebalování mne zavedla čípek do zadku a řekla abych počkal 10 minut a pak to přišlo jako s čistého nebe vše šlo do plenek ale to byla pořádná nadílka v plenkách a ještě jsem se dotoho pocural ale ta plena byla naducana mám ještě větší pampersky číslo 8 jsou kvůli tomu větší že se do ní vejde 2 až 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky....

M (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

Sousedka má malou dceru a odrostleho syna 12 let a jednou mu zkusila dát od dcery právě pampersky číslo 6 a byli na něho jako ušité tak když ji měl už na sobě tak mu ji už nechala a kluk byl spokojen že má pleny jednorázové ale potom když byl obojí tak si řekl o čisté plínky a když mu je nechtěla dát tak potom nakonec mu je dala a nosí plenky až doteď teď mu je už 15 let ale plenky nosí už skoro pro dospělé nejdříve nosil S ale ty mu byli stále velké tak dostal XS plenky.. A ty mu jsou ale on by si plenky měl dávat sám ale v klidu se nechává od mami prebalit jelikož je to lepší prý pro něj....

Lenka (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

Synovi 13 let bohužel musím dávat pleny také jelikož se včera ráno probudil v mokré posteli a včera večer už radši dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a overal na spaní moc se mu do plenek nechtělo ale dnes ráno mi děkoval že jsem mu plenky dala ale dnes ráno jsem šla nakoupit a vzala jsem 4 balíky jednorázovych plen od značky pampersky číslo 8 jsou to 2 balíky s více plenek a tyto plenky budu dávat když nikam pojedeme či půjdeme teď je venku s kamarádem a dala jsem mu plenky pampersky a plenky mu byli větší trochu ale to nevadí jelikož do ní dostal 2 látkové pleny má kraťasy jenom s plenkami a kamarád se mi ptal proč má mezi nohama a na zadku takovou vycpavku jelikož víš on se začal pomocovat do postele tak má plenky víš aha tak no to bych chtěl taky teto prosím dej mi plínky také tak se vysvlekl a lehl si na postel a já mu dala tu pampersky ale nejdřív jsem ho musela i namazat mastí a zasypat pudrem a pak dostal pleny on je o rok starší 14 let mu je a řekla jsem mu až dnes večer přijde k nám že ho do neděle mám hlídat já tak kluky potom večer trochu oholim mezi nohama jelikož jim už rostou chloupky tak to půjdou oba do hladka jako batolata. No nejsou to pampersky ale plenky seni Kids ale já to říkám pampersky ty by jim asi už nebyli...

Lída (Ne, 24. 7. 2022 - 17:07)

Mám dva raubíře a taky punčocháče z dob minulých - normální a pak s laclem. Kluci nosí od podzimu do jara klasické. Jak začnou zlobit (jeden nebo oba), tak si vezmou punčocháče s laclem a pod ty se dají pleny, protože laclové kšandy musí být pěkně na mikině nandané a nesmí se sundat, tak pak pěkně čúrají do plen. Tady je to na obrázku - http://imgway.cz/s/4Jut Starší je vzorný (má klasické) a mladší má nandané s laclem a prdelku má nabalenou v plenách. Pořádek musí být !

Reklama

Přidat komentář