Reklama

Gamblerství

Lea (So, 18. 2. 2023 - 10:02)

Proč bys nemohla k terapeutce,najdi si na netu mapu pomocí pro závislé,modrý kříž,renarkon,jakákoliv adikologicka ambulance,vše je zdarma anonymní stačí zavolat,ne jak u psycholožky kde to mas hned v papírech

Sára (Ne, 19. 2. 2023 - 14:02)

Nemůžu k terapeutce, protože bydlím s mámou a ta by se hned ptala kam jezdím a tak. Neví to o mně, věděla o tom že chodím do heren, ale o hraní na mobilu neví.
Dobře, zkusím se na to podívat, děkuju

Lea (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

Já bydlím s chlapem a jezdím co 14 dni a okecam to že jdu se podívat po obchodech,samozřejmě nic netuší

Anonnym (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Ahoj mám takový dotaz. Když se dobrovolně zápisu do registru vyloučených osob, jak si budu jistý že jsem tam zapsány? Přijde mi nějaké potvrzení či dopis? Nebo jen SMS či email? Děkuji za odpověď

Lea (Ne, 5. 2. 2023 - 04:02)

Jelikož to je moje velké tajemství ví o tom jen dva lidi v mém okolí ,řešila jsem jak se vyhnout dopisu ve schránce,pokud si založíš datovou schránku přijde ti dopis tam ,prostě doma to nikdo neví ,půjčku jsem tehdy svalila na koupi auta a vzala jsem si více máme oddělené finance a hlavně ,jsem dokázala vyjít i s málem po prohrách ,si teď říkám že jsem kouzelník

Anonnym (Ne, 5. 2. 2023 - 07:02)

Jj tak jsem se včera zapsal do rejstříku. Přes datovou schránku což bylo fakt rychlý a pohodlný. Spíš za rok se budu muset smazat a opět zapsat i když jsem četl že ma být nějaká novela příští rok.

Pan farář (Ne, 12. 2. 2023 - 19:02)

Doufám že se modlíte dobytci.

Paul (So, 4. 2. 2023 - 13:02)

Přijde ti dopis od ministra financí Stanjury. Ten ti to potvrdí tím dopisem

Anonnym (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Ahoj mám takový dotaz. Když se dobrovolně zápisu do registru vyloučených osob, jak si budu jistý že jsem tam zapsány? Přijde mi nějaké potvrzení či dopis? Nebo jen SMS či email? Děkuji za odpověď

Tragik (Čt, 19. 1. 2023 - 22:01)

Kápla si na to Kris.. točí se tu různí lidé ale stejný scénář. Byl jsem součástí té jedné "generace". Pomohlo i to tu hodně. Ale mě například nejvíc pomohli skupiny hráčů... Jinak ale není to zázračný lék. Ten totiž neexistuje.

Podle toho co píšeš.. jsi to nedotáhla do nějakého krutého konce. Peníze zbyli.. nejsou nesplatitelné dluhy atd. To je dobře ale je to dvousečná zbraň.

Za dobu co jsem se setkával s gamblery jsem potkal veliké množstí příppadů co do kud napadli FAKT NA DNO tak to nezačali brát vážně. Takeže moje rada je: "Byla jsi varována.. může to být o parník horší a nejde o nic méně než o život."
Udělej prostě VŠECKO co se dá pro svoje uzdravení. Není nic důležitějšího.

Měj se.. a ať se Ti daří.

Tragik

Tragik (Čt, 19. 1. 2023 - 22:01)

Kápla si na to Kris.. točí se tu různí lidé ale stejný scénář. Byl jsem součástí té jedné "generace". Pomohlo i to tu hodně. Ale mě například nejvíc pomohli skupiny hráčů... Jinak ale není to zázračný lék. Ten totiž neexistuje.

Podle toho co píšeš.. jsi to nedotáhla do nějakého krutého konce. Peníze zbyli.. nejsou nesplatitelné dluhy atd. To je dobře ale je to dvousečná zbraň.

Za dobu co jsem se setkával s gamblery jsem potkal veliké množstí příppadů co do kud napadli FAKT NA DNO tak to nezačali brát vážně. Takeže moje rada je: "Byla jsi varována.. může to být o parník horší a nejde o nic méně než o život."
Udělej prostě VŠECKO co se dá pro svoje uzdravení. Není nic důležitějšího.

Měj se.. a ať se Ti daří.

Tragik

Kris (So, 21. 1. 2023 - 22:01)

Cetla jsem toho tady hodne a spoustu komentaru i od tebe. Diky, ze reagujes. Mozna taky pro kazdeho gamblera je to dno nekde jinde. I kdyz se jiste shodneme, ze porad muzu jit hloubeji. Ale je fakt, ze zdrcena jsem i z toho kam jsem to dopracovala za posledni asi 3 roky. Doufam, ze uz hazardu nedam nikdy ani 1 korunu a ani 1 minutu casu a nezklamu nikdy v tomhle sve blizke.

Kris (So, 21. 1. 2023 - 22:01)

Cetla jsem toho tady hodne a spoustu komentaru i od tebe. Diky, ze reagujes. Mozna taky pro kazdeho gamblera je to dno nekde jinde. I kdyz se jiste shodneme, ze porad muzu jit hloubeji. Ale je fakt, ze zdrcena jsem i z toho kam jsem to dopracovala za posledni asi 3 roky. Doufam, ze uz hazardu nedam nikdy ani 1 korunu a ani 1 minutu casu a nezklamu nikdy v tomhle sve blizke.

Inkvizitor (Čt, 19. 1. 2023 - 04:01)

Dobře vám tak, gembleři !!

Pan farář (Čt, 19. 1. 2023 - 13:01)

Amen

Hulk (Čt, 19. 1. 2023 - 00:01)

Dobrá ty!!!

Totálně mimo (St, 18. 1. 2023 - 23:01)

Mimo minimálně mimo. Vše v háji, vše. 3 dny po výplatě a je celá v pici

ALI - přítelkyně (Út, 17. 1. 2023 - 12:01)

Hezký den přeji Ali a všem lidičkám tady. Děkuji za krásná slova Ali. Čas letí, za chvíli to bude rok, co nám syn odešel, bolest a prázdné srdce zůstává. Musíme jít dále, je to stále moc těžké, koukám tady a rve mi to srdce, když vidím nešťastné lidi, které gambl ovládá. Ali jsi neskutečně silná, tisknu Tě ke svému srdci a přeji Ti, abys vydržela, abys bojovala, aby sis užívala život se vším všudy, aby Tě už nikdy ta mrcha nedostala! Přeji tady všem, aby našli Tvou odvahu a rozhodnutí. Snad budeme mít všichni tento rok o kousíček lepší!

Kris (Út, 17. 1. 2023 - 19:01)

A proc tady nekdo kopiruje zcela nesmyslne stare prispevky? Nerozumim

Kamil (Ne, 15. 1. 2023 - 22:01)

Řekni si, že chceš taky bytcta jedna z mála. Si mladá, máš život před sebou, máš syna, okolí nic neruší, takže na tom ještě nejsi tak špatně jako jiní co mají dluhy, insolvence. Nechtěj si zničit život...držím palce a přeji hodně sil

Reklama

Přidat komentář