Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Péťa (Po, 9. 1. 2023 - 15:01)

Mne je 12 let a že my mamka na noc dává pleny mne nevadí nosit nosím stále pleny látkové vždy 4 látkové pleny ale stále mi je k tělu dává úplně na pevno že je i stáhne pvc kalhotky. Co jsem přišel ze školy tak mi mamka dala už pleny ale ne 4 ale 6 látkových plen na šířku složené se svrchnimi kalhotky jsem si všiml že v nich byla vsita další plenka a že kdybych se pocural durch tak to pleny pojmou vše řekla že těchto plenek má více takže mohu čůrat jak chci ono mít 6 látkových plen a tyto kalhotky není žádný med skoro se nemohu hýbat jak je vše fixovane a pak při večerním přebalování dostanu ještě overal to bude něco moc se netesim na to dříve to bylo lepší mít pouze 4 látkové pleny a pvc kalhotky a pak pyžamo a nebo punčocháče maximálně a stačilo to.... A ještě mi narvala do pusy dudlík při každém přebalováním a hlavně na spaní...

Kilka (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Dobrá máma to je když klukovi který se stále pocurava dá v klidu jak doma tak i venku plenky bez ostychu ho všude prebali úplné v klidu.. Já mám dceru 7 let a zatím si nechá dát pouze plenky jednorázové ale když má punčocháče se zimní kombinézou jinak na spaní už vůbec tak možná jí snad nikdy přesvědčím aby povolila...

Lenka (So, 28. 1. 2023 - 02:01)

Jaké používáte plenky pro dceru?

Mirka (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Tak když kluk přišel z venku tak mi poděkoval za plenky že je dostal a mokro cítil pouze v plenkách a ne na sobě ale byl i dost pokadeny tak se vysvlekl že mu zůstaly pouze špinavé pleny a v koupelně jsem mu ve vaně sundala špinavé pleny a umyla jsem ho do cista pak se utrel do osušky a řekla jsem mu aby přišel do svého pokoje klidně i nahaty že mu dám čisté pleny tedy jestli chce na spaní a dávám s podivem řekl že ano ale dala jsem mu jenom už 4 látkové pleny a pvc kalhotky a punčocháče bez tapek jsou už starší ale má jich několik že je pouze nosí na spaní a pak se mi optal jestli bych na punčocháče mohla příšit laclace jasně že ti je tam udělám s starších punčocháču aspoň tak ctvery abys měl náhradní tak jsem mu řekla že mu udělám večeři do postele za to že si nechal dát plenky jak ven tak i konečně i doma tak u postele měl stolek a navečeřel se a pak jsem mu řekla že může koukat na telku a kolem 21 hodin ho prebalim kdyby byl mokrý a pokadeny a řekl souhlasím mami ok ale když jsem se koukla v 21 hodin na něho tak už spal ale tvrdě tak jsem ho prebalila byl pouze mokrý ale to už přes punčocháče dostal i bodyčko se zipem mezi nohama na patentky nebo li druky a ráno v 6 hodin byl úplně durch mokrý tak jsem ho vzbudila a řekl jak jsem to zvládla mu dát čisté pleny a bodyčko no to víš chlapce to už je taková škola v přebalování tak mi pak řekl děkuji ti za to že si to mne dala plínky mami že není mokrá postel ale já v plenkách no vidíš a to bude naše tajemství mimo přítele který tě večer bude hlídat já mám noční a a odpoledne nebo až otevřou půjdu pro jednorázové pleny aspoň tak 4 balíky a vezmu největší pampersky stejně vždycky do ní dám tak 2 až 3 látkové pleny a nebo kouknu na net jaké čísla mají jednorázovych plen aby když je venku aby nemusel mýt látkové pleny...

Jitka (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Já jsem dneska klukovi na zkoušku odpoledne také dala pleny jelikož se stále pomocuje nejenom do postele ale i do oblečení radši bych denně prala pleny než povlečení a oblečení klukovi je 8 let teď je ještě venku ale má už plenky a dala jsem mu pod tepláky radši punčocháče o dvě čísla menší aby to pleny stáhlo tak uvidím jak přijde domů jestli v suchu či mokru a plenky jsou ještě po něm když byl batole ale i pvc kalhotky vše mu zatím je oblečení má do velikosti 122 takže vše v pohodě. Řekla jsem mu do půl pátý pak napíšu jak vše dopadlo když má ty pleny. A tady jak píšou že to nejsou děti ale uchylaci v plenkách tak proč na tyto stránky odpovídají oni někteří dospělí nosí plenky také když má mocovou inkontinenci....

Zden (St, 1. 2. 2023 - 13:02)

Jitka, Ahoj, ty jsi s ním sama? Rád bych chtěl si s tebou o tom popsat. Můj email je [email protected]

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Pro paní co malému dává pleny na opruzeniny zkuste mast s panthonolem klukovi po plenkách se také dělali opruzeniny tak jsem zvolila tuto mast nejdříve jsem mu dávala pleny jednorázové od značky s Alberta ty největší ale pak jsem přešla na seni Kids na lepitka a kluk je spokojený ale doma se stále také dávají plenky látkové s pvc kalhotky a klukovi je také skoro už 11 let jednorázové pleny má když je venku či když se nikam cestujeme a doma se dávají látkové pleny já je klukovi dávám i když nikam nejde a je doma tak i přes den teď mi říkal že by chtěl prebalit ale v tajnosti jelikož má v pokoji kamaráda a ten už pleny nenosí a náš stále více ano ale já jeho plenky jsou právě v tom pokoji kde jsou a mám tam úplně všechno na přebalování tak jsem ho nakonec prebalila v pokoji kamarádovi jsem řekla že nosí syn stále pleny a potřebuji ho prebalit do čistých plenek a on řekl mne to nevadí já je také normálně nosím a pod punčocháči a tepláky měl pampersku a zeptala jsem se ho jak je natom s plenkami a on řekl bídně jsem asi hodně pocurany a pokadeny jak jsem šel k vám tak se mi bohužel chtělo hodně kadit tak jsem to udělal do plenek jak mi mamka nařídila že bez ostychu to mám pustit do plenek tak jsem ho tedy vysvlekla pouze do plenek a v koupelně jsem mu ve vaně teprve sundala pleny abyl durch tak jsem ho umyla do cista a můj hodný syn v pokoji dal na postel podložku a 4 látkové pleny s pvc kalhotky a já jsem s koupelny přenesla rovnou na přebalování stejně je u nás až do večera dokud si jeho máma si ho nevyzvedne sama osobně tak oba jsou v látkových plenkách.

Dáša (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

Mirko já malému pvc kalhotky nedávám protože kdybych mu dala ještě igelit mezi nohy tak to by byla přímo katastrofa s pupínkama. Mám zatím osvědčené látkové plenky a navrch mu dávám většinou body a nebo dívčí kalhotky , ale u těch je problém že mu s plenkami občas padají . Snažím se ho doma nechávat co nejvíc nahého jen v krátkém tričku . Doma mu stačí jenom jedna plenka protože to na záchod většinou stihne , což je problém venku a nebo ve škole. Rozhodně se spolu snažíme aby se to nikdo nedozvěděl aby se mu kamarádi nesmáli a tím neponížili.To by bylo strašné zvlášť v tomhle věku kdy kluci už řeší oblečení a už i holky , navíc kluk v plence v tomhle věku je trnem v oku vrstevníků. Zatím se nám to daří utajit hlavně tím že malej chodí ven nyní mnohem méně než dřív. Ještě ohledě té mastičky s panthonolem - ano tuhle mastičku běžně používám ale výsledek nic moc . Nejvíc pomáhá časté zapudrování zásypem v celých tříslech a zadečku. Ještě že mu zatím nerostou chloupky to bych ho ještě navíc musela holit, ale děkuji za Váš názor a radu.

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 23:01)

Pochčije se

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 22:01)

Dcera šla dnesna párty , méla to dovolené, nyní ji kamarádky dovezli, totálně na mola tak ji uložili do postele, tak jsme ji společnými silami vyslékly z riflí a mikyny, k posteli jsem jí dala kýbl kdyby se jí chtělo zvracet , stáhla jsem jí kalhotky a nasadila jednorázovou plenu , ať se ráno neprobudí v mokré posteli

Mirek (So, 7. 1. 2023 - 15:01)

Tak pan doktor řek po vizite až mi sestra dá pleny ale já jsem dostal 6 látkových plen a svrchní kalhotky teď je ještě mám a jsem pocurany ale zatím mne to nevadí ono totiž před večeři je nejdříve přebalování a potom večeře a o těch dupackach nejsou od nich ale kluk má svoje co nosí s plenkami doma já jsem se na ně ptal že je chci taky dostat a sestra mi řekla že jsou jeho vlastní že má v nich vyšitý igelit já řekl ok tak mi dala dětský overal a proč mám látkové pleny a ne jednorázové pleny tak to opravdu nevím do večeře budou pleny durch mokrý a pokadeny že mne bude muset prebalit v koupelně rovnou tak tady byla sestřička a ptala se nás jak jsme na tom s plenkami a ten klučina řekl že je obojí tak ho šla prebalit a umýt a já jsem řekl že jsem pouze pocurany a snažím se ještě pokadit a ona mi řekla že mne radši také prebali do čistých plenek tak ležím a čekám na čisté látkové pleny tak už mám čisté pleny řekla své kolegyni aby mne dala čisté látkové pleny ale teď je mám složené na šířku ale mám pouze 4 látkové pleny a na nich jsou nijake modré pruhy říkal jsem proč tam jsou prý to je ještě z dob minulých takový dřív měli ale říkali že nás ještě jednou prebali před půl noci já jsem teď dostal i čípek do zadku abych se mohl vyprázdnit říkali že spíš to bude více o plenkách přes víkend jelikož přes týden furt stále chodí děcko na různé vyšetření tak moc neleží....

Mirek (So, 7. 1. 2023 - 08:01)

Dobrý den já jsem od pondělí na dětském oddělení psychiatrie mám nijaky problém jsem na pokoji z klukem kterému je 12 let a mne 13 let ale k němu zpět on celý den a noc má jednorázové pleny s dupačky pro větší děti které jsou neklidný ty dupačky jsou speciálně vyvinutý pro tento účel ale říkal mi že pleny má z důvodu že se pocuraval do postele tak dostává pleny. Já mám psychický problém tak tady jsem na pozorování trpím častými epi záchvaty tak jsem také sledovany teď tady byla zdravotní sestra ho prebalit do čistých plenek a on se vůbec nestydí že nosí plenky..... A mne se zeptala jestli také nechci dát plenky s dupačky že by to bylo lepší pro mne ale to musí rozhodnout lékař který teď přijde na vizitu v 9 h a potom pleny zřejmě dostanu...

Host (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

Sorry, ale píšeš tady takový kraviny. Žádný speciální dupačky na dětské psychiatrii neexistují. Škoda, že jsi na závěr nepřidal dudlík, jak je tvým zvykem

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 21:01)

zadejte si :
SPECIÁLNÍ KOMBINÉZA PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ-RIBANO

Návštěva (So, 7. 1. 2023 - 06:01)

Chtěl bych se zeptat když větším dětem dáváte plenky a když jsou mezi nohama už trochu zarostlé jestli je i holite. Jelikož já už s větším dítětem které nosí plenky bohužel v 11 letech tak je zachlupeny mezi nohama. Já jsem když včera večer dostal 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky od bobanka tak jsem ho nejdříve oholila hezky do hladka.

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 07:01)

Tohle je na cvokárnu.

Host (So, 7. 1. 2023 - 06:01)

začíná víkend a plenkařům se začínají zase po ránu zapalovat lejtka

Terka (So, 7. 1. 2023 - 05:01)

Já synovi 12 let dávám plenky na cestu stále a je jedno čím se cestuje jestli busem či autem a když mu pleny nedám tak si řekne sám abych mu je dala jako dnes teď vstane prebalim ho do čistých plenek pampersek jelikož nás čeká dlouhá cesta na Slovensko a já jsem z klukem už domluvená že když mu dávám pleny já tak ho i oblekam osobně tak mu po umytí položím na podložku přebalovací a nejdříve namazu mastí a zasypu pudrem a pak dám pod něj pleny jednorázové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a leginy potom je lepší přebalování a snadsi a syn si řekl o plenky minulý týden před vánoci ale když je doma tak mu dávám pleny látkové klasické teď jsem ho umyla do cista byl obojí jak pocurany tak pokadeny ale už má i plenky pampersky číslo 8 na větší děti a dostal i punčocháče s leginy a dětskou obuv vasky modré č. 38 a zachvili přijede přítel a ten má také děcko dceru 8 let a ty dám také pleny na cestu s punčocháči a leginy a obuv č. 34 také vasky růžové tak budou mít děcka hold pleny. Já jsem říkala synovi že ho nechám bez plen ale on si nedal říct a plenky jednorázové chtěl tak je dostal se vším všudy co k plenkam patří.... A jdu mu připravit snídani a to bude mít jako překvapení jakou snídani bude mít....

Dáša (Pá, 6. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj zdejší ženy, měla bych dotaz nevíte někdo jestli se vyrábějí plenky jen s přední savou výplní ? Buď natahovací a nebo s lepítkama / není podstatné / . Můj syn je sice už starší ale má problém a nějak ho řešit prostě musím jen si myslím že je zbytečné aby měl na zadku plenku když ji vzadu nepotřebuje , navíc hodně trpí na opruzeniny a následné pupínky už od malička a tak ho musím hodně a často zasypávat. Problém je údajně jen dočasný dle doktorky ale kluk v plence prostě nechce být leč nyní musí . V předu mu prý plenka nevadí ale když půl dne prosedí ve škole s plenkou na zadku tak jistě chápete že to není nic dobrého. Děkuji za vaše informace , případně nějaké nápady jak tohle řešit.

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 22:01)

TENA Men Level 1

Reklama

Přidat komentář