Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 11:01)

Jo,pacient psychyatrie.A ne 9 let,ale 59.

Lenka (Po, 16. 1. 2023 - 15:01)

Kluk 10 let přišel ze školy úplně mokrý ale dnes jsem mu dala pleny seni Kids nasazovaci a sundal si kalhoty a punčocháče a šel směrem koupelna tam jsem mu sundala pleny a byl i pokadeny bohužel tak jsem ho umyla do cista a on se utrel do sucha a s ovazanou osuškou přišel do pokoje a dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče na kterých jsem mu našila laclace a dělá si úkoly ale má to jeden háček má u sebe kamaráda o dva roky starší než syn ale je zatím bez plenek ale občas si o plenky řekne sám.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 16:01)

....psychopat....

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 16:01)

....psychopat....

Host (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

Simoně nepište, je to uchyl

simona (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj děláte někdo na noc také abdukci? mužeme popovídat [email protected]

Katka (St, 11. 1. 2023 - 13:01)

Také se synem a dcerou praktikujeme když marodi mají klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a větší bodyčko každý. Teď je marod syn 7 let a prebaluji 3x denně dle potřeby....

Jiřík 10 (St, 11. 1. 2023 - 13:01)

Bohužel pane host nejsem uchyl ale dítě co bohužel musí nosit plenky a punčocháče. Teď jsem byl od mami prebaleny jelikož jsem byl obojí mamka přišla z nákupu a já marodim bohužel tak mi mamka dává pleny ale zatím látkové a na venek jednorázové pleny Huggies které teď koupila.

Péťa (St, 11. 1. 2023 - 09:01)

Mne je 10 let a mamka sehnala pleny od bobanka se vsitou plenkou uvnitř ale i svrchní kalhotky pro větší děti ale tyto plenky se vsitou plenkou mi dává na noc ale zase je přitáhne k tělu ale dává do nich ještě 4 látkové pleny a když mám ty svrchní kalhotky tak pouze taky 4 látkové pleny a pak si musím vzít předni punčocháče s leginy a když si je nevezmu tak mne dá po zadku a obleče mne ale i se zimní kombinézou rovnou ale místo 4 plenek tak mi dá do svrchnich kalhotek 6 látkových plen bohužel jsem staly pocuranek jak do postele tak i do oblečení tak právě musím mít pleny ale všude

simona (St, 11. 1. 2023 - 06:01)

Já za to nemůžu. Pořád si dráždím pipinu tak mi tam máma dáva plenu s abdukcí a já se kolikrát pochčiju a pokakám a je to nehoda

simona (Út, 10. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj děláte někdo na noc také abdukci? mužeme popovídat [email protected]

Bouše (Út, 10. 1. 2023 - 20:01)

Simonko zrovna včera jsem si na tebe vzpomenul. Jinak Simonce nepište, je to uchyl s hadrem mezi nohama

Mirka (Po, 9. 1. 2023 - 15:01)

Jó plenky bych pochopila ale dávat většímu dítěti dudlík už ne.

Péťa (Po, 9. 1. 2023 - 15:01)

Mne je 12 let a že my mamka na noc dává pleny mne nevadí nosit nosím stále pleny látkové vždy 4 látkové pleny ale stále mi je k tělu dává úplně na pevno že je i stáhne pvc kalhotky. Co jsem přišel ze školy tak mi mamka dala už pleny ale ne 4 ale 6 látkových plen na šířku složené se svrchnimi kalhotky jsem si všiml že v nich byla vsita další plenka a že kdybych se pocural durch tak to pleny pojmou vše řekla že těchto plenek má více takže mohu čůrat jak chci ono mít 6 látkových plen a tyto kalhotky není žádný med skoro se nemohu hýbat jak je vše fixovane a pak při večerním přebalování dostanu ještě overal to bude něco moc se netesim na to dříve to bylo lepší mít pouze 4 látkové pleny a pvc kalhotky a pak pyžamo a nebo punčocháče maximálně a stačilo to.... A ještě mi narvala do pusy dudlík při každém přebalováním a hlavně na spaní...

Kilka (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Dobrá máma to je když klukovi který se stále pocurava dá v klidu jak doma tak i venku plenky bez ostychu ho všude prebali úplné v klidu.. Já mám dceru 7 let a zatím si nechá dát pouze plenky jednorázové ale když má punčocháče se zimní kombinézou jinak na spaní už vůbec tak možná jí snad nikdy přesvědčím aby povolila...

Lenka (So, 28. 1. 2023 - 02:01)

Jaké používáte plenky pro dceru?

Mirka (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Tak když kluk přišel z venku tak mi poděkoval za plenky že je dostal a mokro cítil pouze v plenkách a ne na sobě ale byl i dost pokadeny tak se vysvlekl že mu zůstaly pouze špinavé pleny a v koupelně jsem mu ve vaně sundala špinavé pleny a umyla jsem ho do cista pak se utrel do osušky a řekla jsem mu aby přišel do svého pokoje klidně i nahaty že mu dám čisté pleny tedy jestli chce na spaní a dávám s podivem řekl že ano ale dala jsem mu jenom už 4 látkové pleny a pvc kalhotky a punčocháče bez tapek jsou už starší ale má jich několik že je pouze nosí na spaní a pak se mi optal jestli bych na punčocháče mohla příšit laclace jasně že ti je tam udělám s starších punčocháču aspoň tak ctvery abys měl náhradní tak jsem mu řekla že mu udělám večeři do postele za to že si nechal dát plenky jak ven tak i konečně i doma tak u postele měl stolek a navečeřel se a pak jsem mu řekla že může koukat na telku a kolem 21 hodin ho prebalim kdyby byl mokrý a pokadeny a řekl souhlasím mami ok ale když jsem se koukla v 21 hodin na něho tak už spal ale tvrdě tak jsem ho prebalila byl pouze mokrý ale to už přes punčocháče dostal i bodyčko se zipem mezi nohama na patentky nebo li druky a ráno v 6 hodin byl úplně durch mokrý tak jsem ho vzbudila a řekl jak jsem to zvládla mu dát čisté pleny a bodyčko no to víš chlapce to už je taková škola v přebalování tak mi pak řekl děkuji ti za to že si to mne dala plínky mami že není mokrá postel ale já v plenkách no vidíš a to bude naše tajemství mimo přítele který tě večer bude hlídat já mám noční a a odpoledne nebo až otevřou půjdu pro jednorázové pleny aspoň tak 4 balíky a vezmu největší pampersky stejně vždycky do ní dám tak 2 až 3 látkové pleny a nebo kouknu na net jaké čísla mají jednorázovych plen aby když je venku aby nemusel mýt látkové pleny...

Jitka (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Já jsem dneska klukovi na zkoušku odpoledne také dala pleny jelikož se stále pomocuje nejenom do postele ale i do oblečení radši bych denně prala pleny než povlečení a oblečení klukovi je 8 let teď je ještě venku ale má už plenky a dala jsem mu pod tepláky radši punčocháče o dvě čísla menší aby to pleny stáhlo tak uvidím jak přijde domů jestli v suchu či mokru a plenky jsou ještě po něm když byl batole ale i pvc kalhotky vše mu zatím je oblečení má do velikosti 122 takže vše v pohodě. Řekla jsem mu do půl pátý pak napíšu jak vše dopadlo když má ty pleny. A tady jak píšou že to nejsou děti ale uchylaci v plenkách tak proč na tyto stránky odpovídají oni někteří dospělí nosí plenky také když má mocovou inkontinenci....

Zden (St, 1. 2. 2023 - 13:02)

Jitka, Ahoj, ty jsi s ním sama? Rád bych chtěl si s tebou o tom popsat. Můj email je [email protected]

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Pro paní co malému dává pleny na opruzeniny zkuste mast s panthonolem klukovi po plenkách se také dělali opruzeniny tak jsem zvolila tuto mast nejdříve jsem mu dávala pleny jednorázové od značky s Alberta ty největší ale pak jsem přešla na seni Kids na lepitka a kluk je spokojený ale doma se stále také dávají plenky látkové s pvc kalhotky a klukovi je také skoro už 11 let jednorázové pleny má když je venku či když se nikam cestujeme a doma se dávají látkové pleny já je klukovi dávám i když nikam nejde a je doma tak i přes den teď mi říkal že by chtěl prebalit ale v tajnosti jelikož má v pokoji kamaráda a ten už pleny nenosí a náš stále více ano ale já jeho plenky jsou právě v tom pokoji kde jsou a mám tam úplně všechno na přebalování tak jsem ho nakonec prebalila v pokoji kamarádovi jsem řekla že nosí syn stále pleny a potřebuji ho prebalit do čistých plenek a on řekl mne to nevadí já je také normálně nosím a pod punčocháči a tepláky měl pampersku a zeptala jsem se ho jak je natom s plenkami a on řekl bídně jsem asi hodně pocurany a pokadeny jak jsem šel k vám tak se mi bohužel chtělo hodně kadit tak jsem to udělal do plenek jak mi mamka nařídila že bez ostychu to mám pustit do plenek tak jsem ho tedy vysvlekla pouze do plenek a v koupelně jsem mu ve vaně teprve sundala pleny abyl durch tak jsem ho umyla do cista a můj hodný syn v pokoji dal na postel podložku a 4 látkové pleny s pvc kalhotky a já jsem s koupelny přenesla rovnou na přebalování stejně je u nás až do večera dokud si jeho máma si ho nevyzvedne sama osobně tak oba jsou v látkových plenkách.

Reklama

Přidat komentář