Reklama

noční pomočování - enureza

Zuzka (Út, 5. 11. 2013 - 18:11)

Prosím o tip,jak zajistit u...A netlačí ho,nejsou mu malé?Každopádně v deseti už musí něco vydržet a určitě bych ho zapojila do likvidace postelové kalamity.Aby věděl,co je to za práci.

Martina (Út, 5. 11. 2013 - 09:11)

Martino jaké plenky...Používám pampersky 6 16+,látkovky ne,to je moc velký raneček mezi nohy.

Petra (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

Prosím o tip,jak zajistit u... Martino jaké plenky používáte s látkovkama doma s dcerou problém nemáme nechce nosit pampersky petra

Martina (Po, 4. 11. 2013 - 12:11)

Prosím o tip,jak zajistit u desetiletého kluka,aby si plenky nechal tak,jak mu je dám.Dneska si ji zase povolil a promočil celou postel.Dík za rady předem.

Denis (Po, 30. 9. 2013 - 09:09)

Jsem rozvedený táta jíž nekolik let a soud mi přidelil dva kluky, tenkrát ješte malý 6 a 10 let, protože se jich matka vzdala a já jich do DD dát nechtel. Na Pépu to mnelo dopad, že se začal v noci počurávat a takový přišel ke mne do pokoje si lehnout, Jirkovi, tomu staršímu se to stalo nekdy. Vedel jsem, že je to následek toho, co prožili a tak jsem to řešil rozhovorem a zdelením, že budou mít na noc plenky, zda se jim to bude líbit nebo ne. Nenamítali ani slúvkem proti a postupne se u Jirky zastavilo počurávání, ale na plinku jsi nejak zvykl a bere si ji jen kvúly Pepovi aby v tom nebyl sám. Je to již deset let a neřeším to... Je mu 20 let!

Kristina (Ne, 29. 9. 2013 - 23:09)

Prodám bezdrátový...Dobry den, rada si od Vas tento alarm koupim, jen u nej nebyla uvedena cena. Prosim napiste mi, jestli je jeste k dispozici na email:
[email protected]. dekuji

Tereza (Ne, 29. 9. 2013 - 15:09)

Dobrý den, syn se v noci...Obal matraci smršťovací fólií a pak přetáhni potah na matraci a je to.Nikdy se to nebude opakovat.Syn spal v plínách do páté třídy,není nutno pleny vrstvit,stačí si ohlídat,aby byla pevně mezi nohama.

Mirka (Ne, 29. 9. 2013 - 15:09)

Dobrý den, syn se v noci...Ohraničení skvrny úplně nezmizí,ale my to proléváme teplou jarovou vodou až zespoda po celé ploše voda vytéká.Děláme to na zahradě na klepadle koberců.Pak z obou stran odsáváme vodu vysavačem a pak zavlhlá matrace snadno uschne.Taky hodně pomůže potah na matraci Dormeo a přidat plenku navíc,třeba látkovku.

petr (St, 11. 9. 2013 - 01:09)

Ahoj,
Je mi 13 let a nevím...ano muze to byt i tim ze ti v rodine nikdo umrel ale po case by to melo odeznit......ja jsem mel podobny problem akorat se psem mel jsem ho od stenete,byl to nem.vlcak a vydrzel my 15 let.a ted obcas mam zachvaty ale spise psychickeho razu ale i to moceni a pomocovani jse obcas projevuje....je to na psychyku podle toho jak jse to projevuje dle neurologiekeho vysetreni mne byla diakniskovana strata nikoho blizneho,to by ti poradil psycholog nebo neurolog.myslet ci nemyslet na zemrelou osobu....ale zpet kte emureze nebo-li nocnimu pomocovani...skusil jsi dat plenu ale jen na zkousku...ale muzes skusit jiti na vysetreni k nefrologovi ten pomaha detem od emurezy....

pravý posarný (St, 21. 8. 2013 - 16:08)

Tak ty nejenom že jsi úchylný, ale ještě tu stahuješ děti, aby ti posílali svoje míry. A co fotečky malých chlapečků nebo holčiček o ty bys neměl zájem? A mohl by sis i vybrat s tématikou igelit a nylon. Mám ti to poslat na tvůj mejlík?

Ja (St, 21. 8. 2013 - 16:08)

si myslim,ze by to vyresily celoigelitove kalhotky s obsitou a tesnou gumickou v pase a v nohavickach.Nebo latexove.Ale to je na dlouhe hledani na inernetu systemem"pokus-omyl"a taky nez se s nimi spojite,objednate a nez to prijde-tak po stromecek.Ale urcite se to necha dohledat,ale praci to da! Poslete mi pas,boky a obvod stehna na igelit-nylon-boy zavinac email.cz a ja se podivam po svych dodavatelich.

patrik (Út, 20. 8. 2013 - 18:08)

Prosim vas existuji plinky do vody pro 11-12lete deti?
Jak se jmenuje znacka
a kde se daji koupit

s (Út, 20. 8. 2013 - 09:08)

váma je zas po ránu vtipno, úchyláci

lea (Út, 20. 8. 2013 - 08:08)

Moje dcera se v noci pocuravala tak jsem skusila plinku potom jsem ji ju dala i na den atd. Az ju mela cely den na sobe tetje na plince primo zavislachce ju nonstop jak male mimino a to uz ji je 12 a nevydrzi bez ni ani 5 minut jen cvili kdyz ji prebaluji.jak ju to mam odnaucit.

hana (Út, 20. 8. 2013 - 08:08)

Muj syn (11 let) se v noci pocurava skoro kazdou noc dnes jsem mu na noc dala plenku pampers ale nemohl usnout protoze ho tlacilaale rano ju mel plnou dokonce se i pokakal takze super uz mu ju budu davat kazdou noc

falesny pochcan (Ne, 28. 7. 2013 - 05:07)

vysmaz ty dusevni mrzaku,nebo o sobe neco napis a predved se co jsi zac!

pravý posraný (Čt, 25. 7. 2013 - 18:07)

Tahni úchyle.

igelit-nylon-bo (Čt, 25. 7. 2013 - 17:07)

Taky si nasazuju klasicke bavlnene plinky-detske osusky,k nim igelitovou plinku a pres to gumove kalhotky.Na noc natahovaci a pres den kvuli snadnejsimu prebalovani zapinaci na bocich.Ale davam si vysoke-nad pupik,protoze z nich nesmi vykukovat pleny,aby neprenasely moc na lozni pradlo ,ci na povleceni a musi take prekryt i ztoporeny penis,aby nahodou nenaskrobil povleceni pri divokych snech.Jinak to mam na sobe i pres den a bez problem,hlavne to neni videt.To se divila pani,ke ktere si chodim kupovat plinky,kdyz jsem ji rekl,ze mam na sobe tyhle velke 2.Klasika je klasika

Tereza (Út, 19. 1. 2016 - 11:01)

Jděte někam s enuretickým...Já rozumím,s alarmem to není nic příjemného,ale s plenkou přece taky ne.A když je šance to alepoň zkusit,tak to snad stojí za to.Synovec se z toho dostal v šesti letech a zřejmě i díky alarmu.

V . (So, 16. 1. 2016 - 17:01)

mám 11-ti letého syna a...Jděte někam s enuretickým alarmem!Já měl problémy až skoro do 15.let.Nikdo si nedovede představit,jak vás to deptá.Čím je člověk starší,tím hůř to nese.Ale o tom alarmu:představte si,že si musíte vzít sakra těsný slipy,aby čidlo bylo furt na správným místě,pak si dáte opatrně plínu za potupné účasti babičky a mámy,jakmile roztáhnete nohy,zaříznou se slipy,ale s tím nic nenaděláte,na zadku už máte připevněnou plínu.Když si lehnete,jde z vás kabel k přístroji na židli vedle postele a nesmíte se moc mrskat,abyste přístroj neshodili ze židle.Tak spíte jak debil s nohama do praku a krom plíny vám vadí v rozkroku ještě slipy.Když konečně usnete,vzbudí vás alarm a celé rodině oznámí,že jste se pochcali.Všichni přijdou,nasraní,sundaj to mokrý,otřou vás mezi nohama jak mimino,znova se musíte narvat do slipů a nechat si hrabat na péro a celý to končí nasazením plíny,ze který vede drát.Za čtyři dny jsou všichni doma nevyspalí,maj na vás vztek,že se furt pochcáváte a vy máte pocit viny a beznaděje.Nakonec se alarm přestane po půl roce trápení dávat.Protože jsem se taky pomočoval,vůbec nechápu,jak to někomu může pomoct.

Reklama

Přidat komentář