Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Gumy s gumou? To jeste neznam. Porad jak na to, vyzkousim.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Co je nejasného? Ty máš místo pochvy na ptákovi gumovej obal, a ona má místo ptáka v pochvě gumovýho robertka.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

To není styk gumy s gumou, ale pohlaví s gumou, ty chytráku. Studuj, studuj logiku. Jinak tě nikde nezaměstnají, ani na stavbě.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Celý produktivní život jsem vykonával vedoucí funkce díky logickému myšlení, k čemuž mám také odpovídající vzdělání. Plácáš nasmysly. Kondomy jsem používal na počátku. Měl jsem na ně alergii. Všechny mé děti byly zplozeny plánovitě a mé sexuální partnerky mi natolik důvěřovaly, že kondom nepožadovaly. Nazdar!!!

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Aha studoval jsi v Plzni? A kolik jsi za ten diplom zaplatil?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

V Praze a nestál mne vůbec nic. Proč taky? Studium za totáče mělo úplně jiné parametry než dnes. Tvé invektivy nemají se sexem a kondomem nic společného. Máš nějaký mindrák?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 18:11)

Ne a ty?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Proč bych měl mít?

Martina (St, 24. 11. 2021 - 15:11)

Jednou při bouřlivé souloži nám zůstal kondom v pochvě a semeno ze mě teklo jako voda s přehrady měsíčky nikde tak jsem šla na gyndu a byly jsem v tom, dostala jsem injekci a bylo to ale pak jsem si dávala jo pozor aby mi tam zase nezůstal.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Se šprckou se jdi bodnout , je to jako lízání medu přes sklo . Není nad to když to do mě chlap pustí a cítím jak mě plní .

Vladěna (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Jsem vdaná již 9 roků a s manželem souložíme stále, jak to jde. Kondomy nepožíváme a antikoncepci mám já. S tím kondomem to není ono a já děsně prožívám pokud se manžel do mě udělá. Pokud jsme měli děti, tak jsem antikoncepci přerušila a mohu potvrdit, že jsme souložili i když jsem byla těhotná.

Mirka (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Já ještě děti nemám, ale mám přítele a nijak se nerozpakuji nechat si to udělat i od jeho kamarádů. Zásadně ale bez kondomů, ten pocit, když se do mě udělají je nádherný a když jdou postupně po sobě je pocit k nezaplacení.

Viktor (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Já střídám dost holky a šprcky zásadně používám. Holka někdy řekne nemusíš, já jsem zajištěná, ale já pro jistoru šprcku naroluji a v klidu se mohu udělat.

Mirka (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Nebuď vystrašený, když řekne že můžeš, tak se do ní udělej. Já ten pocit přímo miluji, když se do mě udělá. Je jen jediná otázka a doufám, že tě nechce uhnat na dítě.

Viktor (Po, 1. 11. 2021 - 16:11)

Vystříkat se do holky? Na to již spoustu kámošů dojelo. Holka, můžeš se udělat já jsem zajištěná a kámoši dnes platí nebo si nějakou blbku vzali a jsou nešťastní. Pro říkám sichr je sichr jako to řekla ta jeptiška a navlékla si šprcku na svíčku.
Jednou jsem na dovolené také s jednou a přesto, že jsem měl gumu, tak se ozvala, že je v jináči a že musí být semnou, že s jiným nesouložila. Tak jsem jí pohrozil, za nepravdivé obvinění a více se neozvala.

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 18:11)

Doma jsme kondom nepoužívali. Manželka mi věřila, že ho včas vyndám, což nebyl zas takový problém. Soulož končila jejím drtivým orgasmem, pak penis vyplivla, usnula a o víc se nestarala. Nastoupila ruka, která to dodělala. Všechny děti byly na její výslovnou žádost. Milenky, pokud neměly po přechodu, mi důvěřovaly také a nikdy jsem nezklamal. Jinak to byly ctnostné dámy, které jsem dobře znal, takže pohlavní choroby nehrozily. Do rizika s prostitutkami, nebo nahodilými známostmi jsem nešel. Stalo se mi, že jedna přišla, že nedostala měsíčky, že budu otcem, ale měla je jen zpožděné a navíc byla vdaná. Ovšem před vojnou jsem zplodil syna, ale holka se vdala za jiného a já narukoval, takže jsem partie nebyl. Prostě jsem se po prvním čísle neumyl a v zápětí pokračoval druhým a zbytek semene se ujal. Nikdy už jsem takovou chybu neudělal. Vždy jsem se před druhým číslem desinfikoval. Semeno jsem zapouštěl jen do stoprocentně neplodných.

Viktor (Po, 1. 11. 2021 - 16:11)

Vystříkat se do holky? Na to již spoustu kámošů dojelo. Holka, můžeš se udělat já jsem zajištěná a kámoši dnes platí nebo si nějakou blbku vzali a jsou nešťastní. Pro říkám sichr je sichr jako to řekla ta jeptiška a navlékla si šprcku na svíčku.
Jednou jsem na dovolené také s jednou a přesto, že jsem měl gumu, tak se ozvala, že je v jináči a že musí být semnou, že s jiným nesouložila. Tak jsem jí pohrozil, za nepravdivé obvinění a více se neozvala.

Eva (Ne, 28. 11. 2021 - 07:11)

Tak já chci po klucích taky nastříkat dovnitř, ale zase taková mrcha, abych jim dělala naschvály nejsem. Prostě ten pocit výstřiku miluji a čím víc jich jde po sobě, tím líp. A když by se náhodou něco zvrtlo, tak jsem blbá sama, přece jsem to po nich chtěla. Otázkou je, jestli bych si dávala zjistit, kdo je otcem a nebo radši nevědět.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Typicky fejk

Kamila (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Nastrikat dovnitr jde i s kondomem. Navic to pak jeste drzi chvilku tvar a hreje to, nestane se z toho amorfni svincik v pochve.

Reklama

Přidat komentář