Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Pepa (Po, 18. 7. 2022 - 17:07)

Proč čuně, krásně to po jiných klouže? A honí snad skoro každý a nebo holky rády pomůžou.

Marcel (Út, 19. 7. 2022 - 06:07)

Na jedné akci jsme také šukali čtyři jednu holku a každý se udělal. Když jsem šel druhé kolo, tak to se již nedalo jak to mlaskalo a všude se to lepilo. Již bych do takové akce nešel.

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 18:07)

Protože ho strkáš do stoky, kam si předtím ulevili jiní čuráci...nejsi i trochu buzerant?

Pepa (Út, 19. 7. 2022 - 17:07)

Co je na tom buzerantského? Jsi normální s těmi názory? Prostě se na ní vystřídáme všichni a co jako. Když nás je třeba pět a ona sama, tak si to budu dělat jako ubožák rukou, když můžu zasunout? A do chlapa rozhodně ne.

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 22:07)

Zasunout můžeš, pokud se tam předtím nikdo nevystříkal. Jinak si ho koupeš v cizím semeni a když ti to dělá dobře, tak jsi buzerant.

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 23:07)

Vole. Když sme jeli na vojně ožralou paničku, kterou nechal milanec, to sme jí měli po každým vypláchnout? Měli sme semeno na uniformách. Ti co se svlíkli, zevnitř a ti co ne úplně, zvenku. Pak sme to nemohli dostat pryč, aby si toho nikdo nevšim. Stříkali do ní všichni a některý i víckrát, protože pořád chtěla mrdat.

Pavel (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

Mi jsme mrdali také více kluků jednu holku, ale buď jsme měli šprcku nebo si se vystříkal vedle. Šukat ženskou, která je naplněná, tak z toho nic není a opravdu si to užívají prasata.
Jednou za mlada na dovolené v Řecku s jedním kámošem jsme měli paničku, která tam byla se svojí maminkou a manžela nechala doma na pokoji celou noc a střídali jsme se až do rána.
Kažký si vzal vždy na nové číslo novou šprcku a bylo to očistotě všech. Jen jsme se ráno divili co bylo v koši těch preservativů. Vždy to vycházelo dát si na balkoně pivo a kámoš šukal a pak zase obráceně. Jen jsme se jí divili, že chtěla pořád.

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 23:07)

Tak to se máš čím chlubit. Jste prasata a úchyláci. Když už musíte všichni mrdat stejnou ženu, tak do ní nemáte stříkat, to je jen ohleduplnost k dalšímu na řadě. Doufám, že jste jí ještě mezi šuky lízali a vysávali z ní semeno toho předchozího píchače... jak říkám jste prasata a buzíci.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 18:12)

A je to zase tady, puberťák, kterému se ani nepostaví a ještě ani semeno nestříká tady bude blít ty svoje nesmysly.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

kolik cm má mladší bratr ?

Pavla (Út, 30. 11. 2021 - 19:11)

17 cm

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 22:11)

Nechtěli by jste přibrat někoho na zaučení?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

Myslíte že bych v 15 měl šukat bez ? Třeba nějakou 30 bych naplnil

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

Vrať se do školy puboši, oni ti tam vysvětlí, že 30letou ženu můžeš snadno oplodnit, i když je ti 15.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Nějaká žena zaučit 15 letého kluka v sexu? Stříkám hodně moc

Silva (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

Před chvilkou jsme dosouložili a můj muž se mi krásně udělal do mě . Ještě jsem mu ho pokouřila vysála zbytky semínka a pak dala si ruku na pičku a šla do sprchy vypustit seminko vymýt pochvičku a uplně v klidku Jsem si dala malou vložku kdyby ještě něco zbylo v pičce. Po dvou hodinách si dám ještě jednou sprchu a domyju zbytky kdyby něco vyteklo. Holky vždyť to je taková paráda když vám penis v pičce cuká a stříká dovnitř i můj orgáč je o 100% lepší tak neváhejte a nechte ho se udělat dovnitř

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

No parada. Kvuli par vterinam se musis dvakrat sprchovat. To by pro mne nebylo, ja radsi ten kondom. Jeho vyvrcholeni citim i pres nej, takze zadny problem. Navic se tim styk prodlouzi a je to tak lepsi.

Lenka (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Asi je přehnaně čistotná. Já natáhnu tanga a džíny a nechám tomu volný průběh. Je to přece nádherný dárek. Nikdy neletím do koupelny. Jak bych to asi tak dělala někde venku?

robert (Ne, 28. 11. 2021 - 04:11)

holce bych se vystříkal do zadku nebo do pusy

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Pohlavní styk, je styk mužského a ženského pohlaví, nikoli styk gumy s gumou.

Reklama

Přidat komentář