Reklama

plenková disciplína

Silva (Čt, 20. 4. 2023 - 08:04)

Syn 8 let se zhruba týden pomocovat do postele ale pak i do oblečení tak jsem mu řekla že mu radši dám pleny na noc a den doma nosí plenky látkové a na venek jednorázové pleny zatím ještě s punčocháči a má pro jistotu i dětské leginy sice remca že venku je to dost vidět ta plenka mezi nohama ale nemá se pocuravat do oblečení tak to má i jako trest a na veškeré výlety má pleny také a normálně ho venku i prebalim stáhnu leginy s punčocháči a vyměním jednorázové pleny a má výhodu že může dělat obě potřeby do plenek minule jsme jeli autem a chtělo se mu kadit a prosil abych mu dala dětský nočník ale já jsem mu řekla aby použil pleny a tak se i stalo a na benzince jsem ho normálně prebalila do čistých plenek ale nejdřív dostal 3 látkové pleny s jednorázovkou a vše se natahlo zpět jak punčocháče s leginy když byla zima tak vždy dostal i zimní kombinézu a to byl jako kačer. Nejdřív se styděl že nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale pak si zvykl. Teď jsem ho prebalila do čistých látkových plen jelikož marodi tak má i punčocháče frote dětské a ještě mu dám overal. Vždy při přebalování remcal že není batole aby nosil pleny tak dostal 2 trest dumla i dudlík a je krmen z kojenecké láhve 360 ml s ovazanou lat plinkou kolem krku jako brindak jelikož je čunče a doma dávám vždy 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky...

Lidka (Út, 18. 4. 2023 - 18:04)

Dělala jsem pořádek a našla nějaké oblečení po starší dceři a ráda bych nějaký ten outfit viděla na mladší dceři, které je 10 let. Tak teď je jaro, tak jsem ji dala kalhoty s laclem - https://imgway.cz/s/deSs . Měla je v pondělí ve škole, jenže když chodí na záchod, tak si je musí odepínat a stahovat - což ve škole nevadí, ale venku je jí to nepříjemné. Tak dostala pleny a nosí pleny. Myslíte si, že je to tak správně?

H2O 3G (St, 19. 4. 2023 - 23:04)

Pokud to dceři opravdu nevadí tak je to ok. I když je to zvláštní, navíc aby se jí nesmáli a nebyla terčem posměchu

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 00:04)

lacle jsou OK , mám je pro dceru taky a je to teď spíš hit.

Samuel (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Tak pardon občas se stane že píšu rychleji ale když už se tu nějak bavíme tak si přečti co si napsal :D

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

Dostaneš plínu, postroj a budeš připevněn popruhy do postele na 2 dny.

Samuel (Po, 10. 4. 2023 - 21:04)

To je moc práce :D

Samuel (Po, 10. 4. 2023 - 21:04)

To je moc práce :D

Samuel04 (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

u mě je to pravda

Samuel04 (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

u mě je to pravda

Samuel (Po, 10. 4. 2023 - 11:04)

To je bizar až mě to začíná bavit ty vaše vymysli

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

Ty blbečku se nejprve nauč pravopis a potom tady něco napiš.

hmmm (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

to je super nadavat bohuzel se stane i preklep

Jana (Po, 10. 4. 2023 - 09:04)

Teď jsem syna prebalit musela jelikož měl z večera mokré pleny skoro durch ale co nosí svrchní kalhotky pro junior tak tolik neprotekaji ale když je venku tak zatím ještě nosí punčocháče pod tepláky a nevadí mu vůbec teď jsem ho uložit musela jelikož trpí epileptickymi záchvaty tak dostal 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněný overal a v puse dumla dudlík nebo - li cumel má to předepsaný od dětské neurologie kvůli pokousani se ale i plenky jednorázové. Ale já doma dávám přednost latkovym plenkam zatím.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 09:04)

Zalez uchyle plenkovej

Samuel04 (So, 8. 4. 2023 - 16:04)

je mi 19 a kamarádi mě nutí nosit plenky všude. Co mám dělat?

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

Najdi si jiné kamarády.

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

Co když žádný nemá ??

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 21:04)

když máte 2holky romky a 2kluky splašených spermií, tak je držet na uzdě držet musíte,kluci maj svůj pokoj a holky taky, kluci musí spát nazí aby nechodili z postele a holky mají pleny, aby se styděli a taky nevycházeli z pokoje aby je kluci neviděli, je to jediný způsob jak je udržet v posteli a šli spát.

Samuel (So, 8. 4. 2023 - 11:04)

To je ale pičovina vymysli si něco lepšího

Reklama

Přidat komentář