Reklama

plenková disciplína

Vašek (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

a co je abdukce. Mě je 16 ale máma mi dává pleny protože se někdy trochu pomočím ale nejsem postiženej

simona (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

ahoj máte také někdo zkušenosti s abdukcí, napište na [email protected]

Bouše (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Simonka a její abdukční vložka už tady dlouho nebyla, že? Pozor, je to uchylačka !

simona (Út, 16. 8. 2022 - 22:08)

Bouše starej se o své jo

Bouše (Út, 16. 8. 2022 - 23:08)

inu to je tak když Simonce beru hračku

Simona (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Ty jsi další

Patrik (Pá, 12. 8. 2022 - 08:08)

Je jedno kdo to píše hlavní je že se dítě ve vyšším věku nestydí nosit plenky a nechá se prebalovat úplně všude. Já se také nestydím bohužel nosit plenky jelikož trpím epi záchvaty tak pleny dostávám stále od mami přes den bych měl mít denní plenky jednorázové ale dostávám i látkové pleny s jednorázovkou teď mám i punčocháče frote dětské s laclem budu muset mít pleny dnes celý den takže budu dělat obě potřeby hold do plenek ale mne už plenky nevadí spíše při nemoci vyhovují a že mamka pere látkové pleny a je vždy plný balkon či zahrada látkových plen já dostávám i látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče i když nemám epilepticke záchvaty a mne je 10 let a že nosím plenky či něco jiného mi nevadí tak jsem ještě hold přebalovány....

hovnocuc (St, 10. 8. 2022 - 13:08)

V sedmi letech docela fajšmekr, na sraní jsi asi kadet. Jak ses naučil psát? Podle mne to píše nějaký pohádkář. Tak sraní zdar a do plen zvlášť!

David 7 let (St, 10. 8. 2022 - 13:08)

Já jsem taky dostal od mami včera pleny ale i 3 látkové pleny s jednorázovkou pro větší jistotu prý a dnes ráno jsem byl suchý úplně prý jsem tvrdě spal a v noci mne to mne mamka prebalila do čistých plenek a ráno jsem ji říkal až mne plenky sundá ale ona byla jiného názoru prý jsem malé děcko které plenky potřebuje nosit teď bohužel ležím v posteli už jsem po obědě a mamka mne i nakrmila měl jsem Krupičnou kaši v kojenecké lahvi byla větší lahev snad 360 ml a celou jsem ji vydudal chtěl jsem si plenky sundat ale zjistil jsem že mám nijake bodyčko spíš plavky se zipem vzadu abych si pleny nemohl sundat a čekat na přebalování od mami teď jsem pocurany a pokadeny ve 14 hodin mám budíček a znovu přebalování do čistých látkových plen zřejmě a bude to zřejmě jak plenková disciplína a denní rutina ranní mamka čeká bratříčka tak zkouší pleny na mne asi aby se znovu zaucila ale říkala že mne když bude na světě tak mne bude dávat pleny stejně jen na spaní vždy na noc ale i den občas ale i na cesty krátké či dlouhé ale už se moc nestydím že dostávám pleny když asi před týdnem tak jsem ležel večer v posteli a měl jsem overal ve kterém spím tak mamka přišla s dvěma látkovimy pleny a s jednorázovkou ale i svrchnimi kalhotky a řekla vysvlekni se a já ti na noc dám plenky a já řekl proč bych měl nosit plenky když se nepomocuji do postele tak jsem poslechl radši a plenky jednorázové a látkové si nechal nasadit se svrchnimi kalhotky a pak zpět overal a byl to docela dost velký balík plenek ale co nadělám asi nic a druhý den co mi mamka dala pleny tak jsem byl pomoceny a pak prohlásila že jsem ti ty pleny dala no co jsem měl dělat když jsem byl založen do plenek ale i svrchních kalhotek a overalu tak jsem to pustil do plenek a pak jsem mamce říkal že předtím jsem nekadil asi tak 3 dny tak po přebalování mne zavedla čípek do zadku a řekla abych počkal 10 minut a pak to přišlo jako s čistého nebe vše šlo do plenek ale to byla pořádná nadílka v plenkách a ještě jsem se dotoho pocural ale ta plena byla naducana mám ještě větší pampersky číslo 8 jsou kvůli tomu větší že se do ní vejde 2 až 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky....

M (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

Sousedka má malou dceru a odrostleho syna 12 let a jednou mu zkusila dát od dcery právě pampersky číslo 6 a byli na něho jako ušité tak když ji měl už na sobě tak mu ji už nechala a kluk byl spokojen že má pleny jednorázové ale potom když byl obojí tak si řekl o čisté plínky a když mu je nechtěla dát tak potom nakonec mu je dala a nosí plenky až doteď teď mu je už 15 let ale plenky nosí už skoro pro dospělé nejdříve nosil S ale ty mu byli stále velké tak dostal XS plenky.. A ty mu jsou ale on by si plenky měl dávat sám ale v klidu se nechává od mami prebalit jelikož je to lepší prý pro něj....

Lenka (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

Synovi 13 let bohužel musím dávat pleny také jelikož se včera ráno probudil v mokré posteli a včera večer už radši dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a overal na spaní moc se mu do plenek nechtělo ale dnes ráno mi děkoval že jsem mu plenky dala ale dnes ráno jsem šla nakoupit a vzala jsem 4 balíky jednorázovych plen od značky pampersky číslo 8 jsou to 2 balíky s více plenek a tyto plenky budu dávat když nikam pojedeme či půjdeme teď je venku s kamarádem a dala jsem mu plenky pampersky a plenky mu byli větší trochu ale to nevadí jelikož do ní dostal 2 látkové pleny má kraťasy jenom s plenkami a kamarád se mi ptal proč má mezi nohama a na zadku takovou vycpavku jelikož víš on se začal pomocovat do postele tak má plenky víš aha tak no to bych chtěl taky teto prosím dej mi plínky také tak se vysvlekl a lehl si na postel a já mu dala tu pampersky ale nejdřív jsem ho musela i namazat mastí a zasypat pudrem a pak dostal pleny on je o rok starší 14 let mu je a řekla jsem mu až dnes večer přijde k nám že ho do neděle mám hlídat já tak kluky potom večer trochu oholim mezi nohama jelikož jim už rostou chloupky tak to půjdou oba do hladka jako batolata. No nejsou to pampersky ale plenky seni Kids ale já to říkám pampersky ty by jim asi už nebyli...

Lída (Ne, 24. 7. 2022 - 17:07)

Mám dva raubíře a taky punčocháče z dob minulých - normální a pak s laclem. Kluci nosí od podzimu do jara klasické. Jak začnou zlobit (jeden nebo oba), tak si vezmou punčocháče s laclem a pod ty se dají pleny, protože laclové kšandy musí být pěkně na mikině nandané a nesmí se sundat, tak pak pěkně čúrají do plen. Tady je to na obrázku - http://imgway.cz/s/4Jut Starší je vzorný (má klasické) a mladší má nandané s laclem a prdelku má nabalenou v plenách. Pořádek musí být !

? (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

jaké mají pleny?
připadají mi docela nevýrazné takže bych je spíš používala na ven než jen na doma

Jiřík (So, 23. 7. 2022 - 13:07)

Mamka mne taky dává pleny na noc a den jelikož jsem se před rokem začal pomocovat do postele tak už rok nosím plenky jednorázové či látkové a na venek také ale i úplně všude hlavně když jedeme busem či autem tak vše dělám do plenek a mamka mne prebali kde koliv jak to venku tak i v autě teď to je jednoduché když mám buď kraťasy a nebo dětské leginy jen je stáhne a vymění špinavou plenku za čistou a doma mám radši látkové pleny 60X70 jsou menší kvůli tomu že občas je dostanu do jednorázovych plen a minulý týden mamka mi pořídila kapsove pleny plus i s plenkami které tam patří vkladacky a dá my do nich i separační pleny a teď ležím v posteli vždy po obědě mne mamka dává spát když jsem to batole které nosí plenky teď jsem vzhůru kvůli tomu že jsem pokadeny a pocurany tak ve 2 hodiny vstávám a mamka mne prebali do čistých plenek a pak přijde kamarád a Budem si hrát na zahradě a mamka mi říkala že dostanu 2 látkové pleny s jednorázovkou a leginy a nebo punčocháče s laclem a mne je zatím 7 let a kamarádovi už 10 let a když přijde tak mu mamka dává pleny také jelikož si o ně řekne sám chodí k nám jenom kvůli plenkam.

Jiřík 12 let (Ne, 10. 7. 2022 - 05:07)

Milí pane Bouše rád bych psal Slovensky ale ve škole se učíme česky a nebo anglicky mám sice SwiftKey klávesnici ale ta slovenština tam není moc přesná tak bych mohl jedině psát v angličtině ale to by každý lid zase psal piš česky a bohužel jsem s mamkou venku jedeme vlakem říkala že na Slovensko že tam má svoji sestru a na cestu jsem bohužel dostal zase plenky jednorázové a punčocháče s leginy a to je kámen úrazu že nic jsem s toho nechtěl ale prý musím mít budeme sice v kupé a máme ještě nocleh objednán kdyby se mne chtělo spát vždy po obědě já vím co dostanu kojeneckou lahev která byla úplně nová 360 ml to by mne prý jako oběd měl stačit jedeme nikam na Žilinu a tam je přestup snad až do bardejova pojedeme no řeknu moc se netesim z důvodu stálého přebalování hlavně v tom kupé já bych byl radši v tom noclezaku tam nikdo na mne nevidí že mne mamka prebaluje do čistých plenek... A omlouvám se vám pane Bouše že furt píšu o plenkách a punčocháčich a nebo kojenecké láhvi jelikož mne to samého štve že to všechno musím nosit a obětovat se podle mamky snad to nikdy zakončí s tím dávání plen většímu dítěti jako jsem já mohla mi dát jiný trest ale nevím bohužel jaký poraďte my pane Bouše prosím. Jaký trest dát dítěti ve 12 letech. Ale nenosit pleny a jiné věci co k tomu patří....

David (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, je mi 14 a líbí se mi plenky, nosím je už pár měsíců a rád bych si našel někoho s kým bych je mohl nosit a nebo si aspoň psát, pokud máš zájem tak mi napiš na email [email protected]

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 14:07)

Ráno v 8 dostala čistou jednorázovku a teď jsem ji teprve byl přebalit, prý ji má mokrou asi hodinu, ale bála se mi to říct. Tak tato vydrží do večera a večer po hygieně dostane noční, silnější. Ty moc nemusí , protože nemůže dát nožičky k sobě a plínku sundává , tak na noc zamykací kalhotky. jinak přes den buď body a lacle nebo legíny, ty s vysokým pasem.

Jiřík 12 let (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

Nikdo tady píše že by chtěl plenky nosit ale řeknu vám žádný med to není mamka mne začala dávat pleny od 1 července já nechtěl doma dostávám klasické látkové pleny a větší gumové kalhotky a na spaní s overalem a na venek jednorázové pleny od značky seni Kids a žádný med to není když mne mamka prebaluje venku na přebalovací podložce to ležím na zemi z roztahle nohy musím mít při přebalování tak mne utře vlhcenimi ubrousky pak námaze mastí a dá mi pod zadek hezky plenky jednorázové s gumovimi kalhotky pro jistotu kdyby plenky chtěli protect a mám dětské leginy a řeknu vám plenky jsou trochu vidět proč mne mamka začala dávat pleny jelikož jsem měl 3 s matiky a s českého jazyka tak to mám jako trest pro větší děti ale až do konce prázdnin je budu mít a řekla mi že týden před koncem mne začne odplenkovat takže budu muset všechny potřeby dělat do nocniku teď jsem venku na zahradě bohužel v plenkách a punčocháčich a přesně mám kraťasy ale mne mamka dala 6 látkových plen a po obědě vždy musím jít spát i když se mi nechce pak nastane svačina ale také jako trest kojenecké láhvi mám Sunar smichan s teplim mlékem ale musím mi i brindak a to je látkova plena a když chci do bazénu tak mi sundá látkové pleny a nasadí mi plenky do vody doma v posteli a to ještě namne kouká kamarád jak mi mamka sundáva látkové pleny a nasazuje pleny do vody a mockrát se mi ptal proč je musím nosit plenky doma látkové a na venek jednorázové a do vody a já jsem řekl za špatné známky je mám jako trest hlavní je když je teplo a já musím mít zimní dětské punčocháče.. Prý aby pleny drželi na svém místě kde mají jsou o dvě čísla menší normálně nosím v zimě na výšku 130 až 140 cm tak teď mám 128 punčocháče a v plenkách cítím obě potřeby do oběda to vydržím a pak mne mamka nakrmi a prebali a půjdu spát na 2 hodiny s dudlíkem v puse. A potom zase stejný koloběh a zase stejná rutina přebalování a míti atd jsem vždy s toho unavený tak po obědě usnu jako batole a hezký v plenkách a nikdy dostanu buď punčocháče a nebo bodyčko abych si pleny nemohl sundat tak na bodyčku je vzadu zip..

Bouše (Út, 5. 7. 2022 - 12:07)

Máš smůlu - je to celé vymyšlené. Každý uchylák začíná plenama a končí bodyčkem a dudlíkem v puse, a samozřejmě - v každém řádku slovíčko "pleny". Už jsem psal jednou - pište třeba slovensky, bude to méně nápadné.

Nappynat (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Dnes náš mimísek spinká s maminkou. Jelikož máme docela chladno, tak jsme oblékly overálek a tím pádem se nám hodí velké plínka Seni Kids Junior Super, která sice nevypadá tak roztomile, protože nemá obrázky, ale za to se hodí na delší dobu pobytu v jedné plínce díky jejímu většímu objemu. Takže po dnešním koupání jsem si rovnou oblékla miminko do plínky a overálku a zhruba po hodině koukání na televizi jsem jí šla uložit k sobě spolu s plnou lahvičkou teplého mlíčka. Ráno to vidím na pěkně splněnou roli plínky Seni Kids, ale nevím jestli se mi opět bude chtít jí přebalit a nebo to necháme ze zkušenosti až do oběda, kdy dosáhne své kapacity.

Reklama

Přidat komentář