Reklama

Kluci a nahota doma

Jirka (So, 14. 1. 2023 - 17:01)

Mi závodili, kdo bude první ve vodě a tak jsme se svlékáním nezdržovali, soutěžily samozřejmě i holky.

Maruška (Čt, 12. 1. 2023 - 23:01)

A MÁ NĚKDO BRÁŠKU PO SOULOŽCE? JÁ MU HO DOKONCE VYKOUŘILA A VYHONILA. TEN STŘÍKAL JAKO HŘEBEC.

Maruška (Čt, 12. 1. 2023 - 23:01)

MÁ NĚKDO BRÁŠKU PO OBŘÍZCE?

Libor (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

Na intru jsme měli vychožku která chodila ráda na kontrolu stavů když se kluci sprchovali. Tak jsme se domluvili když měla službu a šli do sprch všichni najednou bylo tam pět sprch a my kluci každý v jedné jsme si honili čuráky když vešla dovnitř někdo už i stříkal nejprve čuměla a pak se otočila a zrychleným krokem odešla nasraná až na hřbetě že jsme se ji neschovávali od té doby byl od jejich kontrol klid .

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

Mě za tohle vyhodili z intru. Vychny mne šmírovaly na WC i ve sprchách a dost často mě nachytaly jak onanuju. Řešily to s vedením školy i s mámou. Dělaly mi ostudu. Šla po mě i ředitelka, stará bába. Jednou jsem jí při kontrole postříkal semenem, protože už to nešlo zastavit. Dostal jsem okamžitý vyhazov. Jedna hodná vychovatelka mi dala adresu na svojí maminku a ta mne vzala na privát. Nebyl drahý, ale musel jsem platit i sexem s bytnou. Ta mne vyšťavovala tak, že jsem raději snížil masturbační frekvenci.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

U nás do určitého veku kontrolovala manželka synov pri kúpaní, občas ja, ale zväčša zena. Aj ako maly chlapci chodili s ňou na bazene do sprchy a šatni. Keď boli starší, začali sa viac hanbiť a tak sa raz starší syn rozhodol ísť už do pánskej šatne so mnou. Videl som, že sa všemožne otáčal a nevedel, ako sa prezliecť bez toho, aby som ho videl. Dlho trvalo, kým sme sa v sprche prestriedali, vždy to tak nejak zahral, že ešte chce zaplávať alebo opačne, že je mu chladno a ide už do sprchy skor. Akceptoval som to. Aj na wc chodil tak, že keď sme šli spolu, ja alebo on sme išli ku pisoaru a ten druhý do kabínky. Do šatne chodil v plavkách, ak náhodou bolo nutne ísť naraz, v plavkách šiel, na chvíľu sa otočil a rýchlo sa umyl dole alebo prezliekol otočený a pod uterákom. Raz na kúpalisku v šatni sa bez čohokoľvek vyzliekol predo mnou úplne a prezliekol si plavky. Nakonci do spŕch normálne došiel holy a osprchoval sa, akokeby nič. Bol som popravde milo prekvapený, čo ma dole, lebo som ho vždy vnímal ako malého chlapca, no toto dole už mi prezradilo, že mám mladého muža. Odvtedy sa predo mnou nehanbil ani doma, keď potreboval prejsť do sprchy alebo sa postavil už vedla pisoaru a vyčural sa normálne.

Markéta (Út, 10. 1. 2023 - 23:01)

má tady někdo bráchu po obřízce?

Jenka (Út, 10. 1. 2023 - 13:01)

Nedávno jsem spatřila syna skoro nahého jak se prohlíží před zrcadlem. Měl na sobě slipy, které si pak stahoval. Zahlédla jsem i jakého ho má, no už se má čím chlubit. A to mu bylo teprve 13.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 17:01)

Sledovala jsem syna pri masturbaci delší dobu a je fakt že snad ti mladí kluci ho mají většího a mastí si ho na můj vkus dost často. :)

Marie (Út, 10. 1. 2023 - 23:01)

Já taky sleduju syna při masturbaci od tý doby co s tím začal ve třinácti až do teď když už je dospělej. Už je mu dvacetpět. On dělá jakože o tom neví a já taky. Nemluvíme o tom, ale dělá to přede mnou a určitě ho můj zájem těší. Někdy se vystříká i dvakrát.

Zuska (St, 11. 1. 2023 - 02:01)

Můj bráška se přede mnou nestydí od malička. Když se začal honit mamča mu to zakazovala, ale on to stejně dělal. Zvala jsem na to kámošky a ty byly nadšený, protože bráška má dost velkej penis a hodně daleko s nim dostříkne.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 08:01)

Kolik je tobě a bráškovi, že se před tebou nestydí? A ty se před ním taky nestydíš?

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 10:01)

Podle mě ti dva věděli, že jejich syn honí, ale chtěli se podívat jak.

Wendy (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

Je to možné, i když to vyznělo, že chtějí zjistit jestli už honí. Můj syn si to dělá od jedenácti a také jsem od počátku byla zvědavá jak. Jakým způsobem si ho dráždí. Exmanžela jsem mj. uspokojovala určitou technikou a zajímalo mě, jak je na tom syn. Až před půl rokem jsem to zjistila, když jsem ho ctvrtminutku mohla potají sledovat. To měl zrovna 13 a pěkně už mu dával zabrat.

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 19:01)

A v jakém věku jsi to syn začal dělat? Ptám se pouze z praktického důvodu - mému klukovi je 12, a přestože mu nahota není cizí (pravidelně si k snídani sedá bez kalhot a obšmítá se kolem naprosto nahý, případně jenom v tílku), zatím jsem ho nezahlédla v této intimní situace. Ve sprše a na toaletě také není natolik dlouho, že by tyto věci stihl. Tak se jen obávám, jestli není ve vývoji nějak zpožděn.

Wendy (Po, 9. 1. 2023 - 19:01)

Jak jsem psala, onanuje od jedenácti. Měl tak dva měsíce před tím, kdy mu začly poluce. A za necelého půl roku se už sebeuspokojoval. Jestli je klukovi 12, tak už musí onanovat. Vyzkoušej jednoduchou věc. Dej mu na noc komplet čisté povlečení a prádlo. Ráno si vše prohlédni a určitě uvidíš někde skvrny od semene. Musíš je najít. Dvanáctiletý kluk si v každém případě dělá dobře.

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Povlečení pravidelně kontroluji - naprosto čisté... Koukala jsem i pod postelí, jestli se tam nepovalují žádné kapesníky nebo něco takového. Vím, že kluci v jeho věku mívají ranní erekci, a on přijde do kuchyně pokaždé se zvadlým pinďúrem, proto jsem zpozorněla, jestli je všechno v pořádku.

Wendy (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Může se stát a bývá to tak, že to na kluka přijde později. Třeba až k tomu třináctého roku. Ale během pár měsíců by už měl mít semeno. Sleduj syna, jeho postel a všechno.

Xavier (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Ja by som z toho nerobil tragédiu. Možno má iné záujmy, a ten pubertálny výbuch sexuality príde až neskôr. Alebo to dokáže ovládnuť. Píšeš, že chodí k raňajkám nahý, čo mi pripomína môjho brata. Nikdy nemal problém ukazovať sa v puberte doma nahý, ba naopak sa mi zdalo, že to robí naschvál keď je nablízku mama alebo sestra, vždycky vytŕčal holý zadok alebo pobehoval s hompáľajúcimi sa guľami a penisom okolo, zakaždým bez náznakov vzrušenia. Raz som si ho začal doberať, že je buzerant alebo impotent, a on mi začal vysvetľovať, že práve nahota pri opačnom pohlaví ho vnútorne uspokojuje a nemusí si fyzicky honiť. Doteraz to nechápem, či je to nejaká úchylka alebo čo. Ale uňho to asi fungovalo. Teraz je ženatý a švagriná sa mi po pár pohárikoch zdôverila, že keď ho nechá dlho bez sexu, začne chodiť nahý po byte. Možno to majú tak viacerí, aj keď neviem ako to môže fungovať (podľa mňa blbosť alebo nejaká výhovorka)...

Adéla (Út, 10. 1. 2023 - 11:01)

Můj manžel je taky takový nestyda. Rád se ukazuje nahý. Má pěknou vysportovanou postavu a i dost velké genitálie. Dělá to vždy když je nadržený a má erekci. Snažím se aby se nepředváděl, ale on to stejně udělá a když mu nedám, tak se honí dokud se neuspokojí.

Reklama

Přidat komentář