Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 16:07)

Jakto že jsi neměla plinku?

Matěj (Pá, 14. 7. 2023 - 22:07)

Máme tady léto a občas se mi vynoří nepříjemná vzpomínka na tábor, na kterém jsem se počural do postele a k mojí smůle už v dost neodpovídajícím věku, ale věřím že v tom nejsem sám. No ale byl to pak těžký zbytek pobytu.

Default User Image
Karel (So, 23. 12. 2023 - 13:12)

Kolik Ti bylo roku?

Ratt (St, 28. 6. 2023 - 12:06)

No, já včera. Chtělo se mi, ale říkal jsem si, že nákup ještě zvládnu. Jenže tam byla fronta přes půlku krámu. Ale dobrý, to jsem ještě dal. Ale pak jsem vyšel ven a na parkovišti jsem najednou upustil. Na chvilku jsem to stopnul, ale najednou jsem cejtil ten proud do trenek a během chvilky mi to teklo z nohavic kraťasů a po nohách až do bot a na zem. Jen jsem si přál, ať už to konečně přestane, protože ta louže byla fakt velká a teklo to ode mě...No, pochcal jsem se totálně, jak kdybych vypil nějakou přehradu.

Monika (Ne, 20. 8. 2023 - 15:08)

To by asi šlo, občas jdeme kousek spolu protože bydlíme docela blízko od sebe.

Default User Image
zan (Ne, 3. 9. 2023 - 15:09)

ahoj tak co povedlo se něco nebo nakonec nic?

zan (St, 23. 8. 2023 - 06:08)

jj tak uvidíš no zda se ti to povede.

Bouše (Pá, 7. 7. 2023 - 12:07)

Tondíku, ber si prášky!

Pindulka (Po, 19. 6. 2023 - 17:06)

Mam 15rokov pocikavam sa naschval.Rodicia vytiahli so mna priznanie.Mama mi povedala že ak sa chcem pocikavat kupi mi plienkové nohavičky,a bude ma prebalovat

Pulec (Út, 20. 6. 2023 - 04:06)

Ahojky mně se líbí když se žena pocikava a nosí plenky jestli hceš napiš na fb Jakub Nechvatal a nebo [email protected]

Emil (Po, 19. 6. 2023 - 13:06)

Já jsem se počůral dnes ráno při sraní.

Kája (Po, 19. 6. 2023 - 13:06)

Ahoj. Já jsem se naposledy počůrala ve 14 letech.

Tonda.wettlook (St, 5. 7. 2023 - 17:07)

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli se vám někdy stalo že jste se pocuraly do zimní kombinézy nebo v něčem podobném moc děkuji

Lucka (St, 5. 7. 2023 - 14:07)

Já jsem si schválně ucvrnkla kvůli kamarádce, která na mě byla naštvaná, že jsem jí ztrapnila. Popravdě na její ztrapnění si pak už nikdo ani nevzpomněl a já už se mohla jen stydět.

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 17:07)

A za co se stydět? Není na tom nic zvláštního, u holek spíš moc hezké.

Lucka (Pá, 14. 7. 2023 - 17:07)

Hkavně proto, že mě tak viděli někteří spolužáci, vůbec mi nedošlo, jaká to bude ostuda a jak se to roznese.

Mára (Ne, 25. 6. 2023 - 14:06)

Zajímavá diskuze, já se jednou nechtěně počural před klukem, ze kterého jsem si na základce dlouho dělal srandu. Naštěstí se mi tenhle trapas stal až na konci devítky a jako veselou historku to roznesl můj kámoš, který byl u toho a ne ten kluk, ale dodnes si dost živě vzpomínám jak tam před ním stojím a cítím jak se mi rozšiřuje teplé mokro ve spoďárech a na světlých riflích, teče mi to do bot a pode mnou se dělá loužička, prostě ostuda jako hrom a do toho slyším jak se kámoš začal smát a nahlas to komentovat ve stylu že sem se pochcal do gatí a že na plínku už je pozdě, apod. A mě nezbylo než jít domů počůranej jak malý děcko a pár týdnů do konce školy poslouchat, že jsem počuránek.

Jakub (Út, 27. 6. 2023 - 10:06)

Tak to je dobrý... Ja to pustil ve třetí při zeměpise a do konce školy se mi smáli : ( úča mě prostě nepustila, až mi minutu před zvoněním lulin povolil, hold totální kráva co dodat, přeju ji to samé!

Pissyoung (Ne, 2. 7. 2023 - 17:07)

Som 25 ročný chalan, ktorý má rád Piss, nechá sa rád očúrať, prípadne niekoho počúra. Kto si chce písať či niečo viac, neváhajte ma kontaktovať na:

[email protected]

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 19:08)

Stará kopírka.

Reklama

Přidat komentář