Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Default User Image
Petr (Čt, 9. 11. 2023 - 17:11)

Můžem si o počurání pokecat. Napiš na [email protected]

Default User Image
Tonny (Pá, 15. 9. 2023 - 17:09)

Mám takový dotaz, jak ovlivňuje najezení, když bych pil stejně, jestli se mi bude chtít při najezení více nebo méně a kromě piva a kávy co ještě působí močopudně? 

Simona (St, 23. 8. 2023 - 08:08)

Můj syn je tele a nechce
onanovat a na noc
dobrovolně nosí pleny aby
od nočních polucí nebylo
špinavé prádlo a
prostěradlo. Začal do ní i čúrat a teď už neudrží moč
ani přes den tak musí nosit
pleny i do školy a ven. Má je
a pak má kalhoty s napevno
přišitýma kšandama aby
plena vespod držela a spolužáci mu je neodepínali.

Tonda (St, 23. 8. 2023 - 19:08)

Dobrý den paní Simonko já bohužel na tohle noční poluce a onanování jsem používal oteplovacky a zimní kombinézy že to nepropustí a je to příjemné na těle nevím jestli by vám to nevadilo moc děkuji

Mic (Ne, 13. 8. 2023 - 00:08)

Teď. Pustil jsem to do kalhot, najednou to vytryskla a už jsem jen cejtil teplo v nohavicích a čvachtá mi v botách.

Tonny (Po, 7. 8. 2023 - 17:08)

A jak se spalo v počůraném?

Lacle a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají někdy plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte?

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Tonny (So, 5. 8. 2023 - 11:08)

Jedno z vysvětlení by bylo, že jsi na holky. Tak to spíše před nějakými kamarádkami se počůrat. A vůně moči ti nevadila ve spánku stejně jako to mokro v kalhotkách?

Bára (Čt, 3. 8. 2023 - 16:08)

Nejsem si jistá, jestli bych se chtěla počúrat ve spánku před někým cizím. Jinak počúrala jsem se vážně dost a měla jsem na sobě i spodní prádlo, bez toho slát neumím.

Tonny (Čt, 3. 8. 2023 - 18:08)

Ani kdyby to bylo stejně, akorát že by jsi u toho spala? A ano zatím jsem cizí, ale tady o sobě více psát nebudu max že jsem z Moravy. A proteklo to hodně přes ty kalhotky a uschnulo to do rána a neteklo to nahoru?

Bára (Čt, 3. 8. 2023 - 20:08)

Jenže před holkama to bylo něco úplně jiného víš. Před klukem mě to nějak neláká. Jinak jasně že to proteklo, počúrala jsem se vážně dost a do rána to teda neuschlo.

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 18:07)

*by mohli

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 13:07)

Báro pokud chceš tak mi můžeš napsat na mail [email protected] a třeba něco vymyslíme, jak to zjistit, jestli by jsi to ve spánku udržela.

Monika (Ne, 30. 7. 2023 - 12:07)

Asi to tak je. Navíc bych se s tím musela smířit nejen já, ale i mí rodiče, že to jejich dcerunka prostě v noci neudržela a teď to o ní lidé vědí. Ale záleží před kým by se to stalo, kdyby na táboře, tak klidně ať to vědí všichni, ale jinak by asi nikdo nechtěl, aby to o něm věděli úplně všichni. A asi bych dala přednost tomu, kdyby to bylo ve spaní, ale kdybych byla vzhůru, udělala bych to stejně jako Bára.

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 13:07)

Takže tě láká zažít i ten pocit mokrého tepla?

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 13:07)

Odhadnul bych, že jsi v pubertě nebo blízko před ní nebo lehce po ní a chceš se vymezit vůči rodičům. A na to málo znám tvoje rodiče, abych to mohl odhadnout. Tak v době chytrých telefonů a internetu by se to mohlo dozvědět daleko více lidí než by jsi chtěla. Máš štěstí, že se zajímám o psychologii, takže bych ti s tím mohl pomoci, ale asi radši dále přes mail [email protected] o rodičích apod. protože to je mimo téma.

Monika (Ne, 30. 7. 2023 - 15:07)

Je mi 15, a nejde jen o vymezení vůči rodičům ale tak celkově. Navíc to počůrání mě tak nějak lákalo vždycky, hlavně ta chvilka kdy už to teče do kalhot nebo kdy se člověk vzbudí v mokru. Už několikrát jsem chtěla třeba sehrát, že jsem to nestihla, ale nenašla jsem k tomu odvahu. Ale máš pravdu s tím internetem, jako představa je to super a je pravda, že pak už člověk něco těžko popře ale to už by mohla být až moc velká ostuda.

Karel (Po, 31. 7. 2023 - 23:07)

Jestli ti jde o ten pocit a jak co potom tak to zkus jako já. Prostě to pusť do kalhot někde u rybníka kde nejsou lidi a pak vlez do vody. Ucítís ten pocit z počůraní. A nebude nic cítit když si pak v kalhotách zaplaveš. A když pak cestou domů někoho potkáš tak je rozdíl mít počůraný kalhoty a nebo mít je cely mokrý proto že ses koupala. Koupání v o oblečení je (hlavněu mlady holky) pro většinu lidí normální narozdíl od počůrání.

Reklama

Přidat komentář