Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Ne já mam svojí hlavu a nejsem pod nikoho vlivem.Ale kam se kdy nasrala USA tam byla pak válka.Myslim že by se USA měli starat o svojí USA, já fakt nechápu proč to pořád musí někde ovlivňovat a pak je z toho tohle a tim neomlouvam ani Rusko.Obě země by měli nechat Ukrajinu už konečně napokoji, to je muj názor.Nevinný Ukrajinci, normální obyvatelé za tohle nemůžou!!

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

Miluno když znáš tolik Ukrajinců můžeš mi říct proč jsou tady a nebojují na Ukrajině. Kdyby všichni co jsou tady bojovali tak už mohlo být po válce. Je jich
tady moře a jen si tady užívají za naše peníze.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Promiň ale kdyby Luboš nebyl zavřený tak bych si myslela že si Luboš:-) No já teda nevim komu normálnímu se chce položit krk za Ameriku vs Rusko? Že si tam tyhle dvě mocnosti vyřizují účty a Ukrajince odchytávaji a tahaji do bojů i když nechtěji mě osobně přijde jako zvěrstvo.Takže u nás jsou Ukrajinci kteří to maji v hlavě jako já a jdou proti bojum a proti válce a přejí si ať už všichni táhnou s válčenim do prdele.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

A co takhle bránit svůj domov? Ono se válčí v Rusku a v USA??? Tak to mi uniklo, žiju v domněnce, že Rusko napadlo Ukrajinu.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Nejdřív se USA nastěhovalo na Ukrajinu.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

A Rusko se tam vzalo kde?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

A co to má společného s tím, že Rusko vraždí Ukrajinské lidi? Ukrajina může mít na svém území koho ona chce. Je to svrchovaná země.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 20:08)

Od roku 2014 se na Ukrajině vraždí Rusové a s nimi sympatizující Ukrajinci. Já stojím na straně rozumných a mírumilovných lidí a jejich národnost nerozlišuji.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

A neni lepší dělat něco pro to aby ty energie byli dokuď nemaji zajištěný náhrady který trvaji na dýl?? Tohle může být sebevražedný rozhodnutí přivéct lidi do další krize.Nemusí pak fungovat ani fabriky,lidi ztratí práce a starý lidi nebo miminka nenusí zvládat 18°C. .O Vasilovi už bohužel nevim.Číslo mu nefunguje a na mess taky neni už pár měsíců.A druhej V. v pohodě, jen už neni co psát denně.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

To se musíš zeptat Putina, proč začal válčit tak brzy a nepočkal, až si země naplní zásobníky a Babiše, proč stopnul plynovod z Norska. A teď huláká na náměstích. O plynu nerozhoduje vláda, ale Putin. Když něco není, tak to mít nebudeš. To není rozhodnutí vlády.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

Kopíruji příspěvek od p.Máci, kde je celkem jasně vysvětleno, proč se musíme, v případě nouze, uskrovnit. "To není naše válka. Přestaňme Ukrajině dodávat zbraně. Tím válku jen prodlužujeme. My chceme mít levný plyn a benzín a budeme ho kupovat z Ruska," ozývá se. Přání se plní a Ukrajina padne. Ruské tanky se zastaví na slovenských hranicích. Plyn a ropa proudí z Ruska do EU a občané zemí EU za to platí. Rusové se za ty peníze vyzbrojují a budují invazní armádu. Za nějakou dobu se Putin rozhodne "denacifikovat" a "demilitarizovat" Česko a Slovensko. Jde přece o "osvobození" nejen Rusů, ale i všech Slovanů, které Moskva musí samozřejmě "ochraňovat". Ruské rakety dopadají na česká a slovenská města, civilisté včetně žen a dětí jsou hromadně zabíjeni. Češi a Slováci volají: "Pomozte nám, Rusové ničí naše města, zabíjejí nás." Odpovědí ale je: "To není naše válka. Přestaňme Čechům a Slovákům dodávat zbraně. Tím válku jen prodlužujeme. My chceme mít levný plyn a benzín a budeme ho kupovat z Ruska."

lalla1 (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Díky za tento koment, jedná se zřejmě o Romana Mácu, skvělého novináře. Podobnou myšlenku jsem sem i na Cinkání několikrát psala, vždy se setkala s naprostým nepochopením. Důležité s i toto uvědomit především v souvislosti s nadcházejícím 21. srpnem Díky.

kolemjdoucí (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

souhlas, jak to ale souvisí s tématem vlákna?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

Vysvětlení Miluně, proč bude možná potřeba se uskromnit.

jiný kolemjdoucí (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

I já jsem tady hledal své milované cikány. Pak mne vyhodili, protože jsem nezapadl do konceptu.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

Hoste, když tě vyhodili, tak sem nelez

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Vygumovaný i svalnatý vyhazovače, jsem většinou spráskal.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Pětatřicetiletý Tomáš Čermák, počátkem tohoto roku odsouzený z podpory a propagace terorismu, na svém Facebooku již v minulosti podněcoval k útokům na poslance a jejich následné likvidaci, dle jeho slov totiž mírová cesta není možná. Vyjadřoval se tak v souvislosti s novelou pandemického zákona. Burcoval lidi k vytvoření „armády“, která by narušila pokojné demonstrace spojené s protipandemickými opatřeními. Čermáka tehdy zadržela Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ).

Společně s Patrikem Tušlem útočil na lidi spojené s opatřeními proti koronavirové epidemii.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

A jednali protistátně, veřejně a opakovaně.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Možná, už měli u nich hodně nasbíráno. Tak je zbalili.

Reklama

Přidat komentář