Reklama

trampling

Odpoved pro Standu (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

Ahoj nu myslim tuto sobotu a chtela jsem se zeptat nejdriv jse zeptam Na tohle jestli kdyz ja budu uplne naha jestli byste mohli bejt aspon v trenkach a v botech ale neni podminkou a muzu vedet jaky veci jsou ve stodole krome.vleku a to opravdu ma 110 kg a ty mas 98 kg tak asi zustanem u te stodoly je velka , Ivana

Odpoved pro Ivanu (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Ahoj dobre Na tuto sobotu si udelame cas ty by jsi chtela aby jsme byli jenom v trenkach a v botech tak kdyz to chces tak budem v trenkach a v botech jaky veci jsou ve stodole jsou tam vleky Mali a velky vleky Pak je tam lopata krumpac ruzni sverky prkna srouby a ruzni druhy kol treba velky kola Na traitor Pak je tam valnik za traktor a opravdu ma 110 kg a ja 98 kg a proc chces vedet jaky jini veci jsou ve Stodole tobe je to knicemu , Chces teda zustat u stodoly , Jestli chces vedet jeste neco tak napis Standa

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 05:12)

Ahojky ta sobota plati prijela bych tak mezi 10 hod az 11 hod do Nynburku chtela bych vydet vase tela ptala jsem se na ty veci kvuli tomu ze to mi neni knicemu to se da vyuzit az budu mit prsa seslapani tak by jste mi treba prejeli tim kolem od traktoru prsa a nebo mi prsa utahovat treba do sverek a tak odepiste Ivana

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ahojky ta sobota plati prijela bych tak.mezi 10 h az 11 h nejak vas ta sprava zaskocila odepiste mi Ivana

Odpoved pro Ivanu (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ahoj nu premysleli jsme otom ze kdyz ti chces prsa utahovat do sverek a prejizdet prsa kolama to kdyz jsi lehnes Na bok a polozis prso Na zem tak ti chces prejizdet prsa kolama od.vleku a kolo od traktoru odepis jak to myslis a jak by to melo bejt nebo vypadat Standa

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 15:12)

Ahojky nu asi takle nak to funguje proste kdyz holka chce prejizdet prsa utahovat prsa proste jsi lehnu Na bok polozim pero Na zem a prislapnou patama prso a nebo prejizdi prso kolama sem a tam nebo nechaji kolo stat Na prsu a divaji jak se prso rosplaclo pod kolem mam
, uz mam spoustu veci vyskousenich I vlekem za osobnim auto s piskem jsem Mela ptejizdeni prsa I osobnim outem i sem byla v Loni vlete Na stavbe kde jsem si lehla Naha Na bok mezi dvere a polozila prsa Na zem a delnici koleckama jezdili pres prsa a jeste mi slapali botama po prsou prsa ptejizdeli
koleckem , kolem od traktoru jsem prso prejeti jeste nemela to nikdo nemel tak asi nak.takle to je odepiste Ivana

Odpoved pro Ivanu (St, 1. 12. 2021 - 16:12)

Ahoj ty jsi asi pekni ero vid a kolik bylo tech delniku Na stavbe kdyz te prejizdeli koleckama prsa a slapali po prsou.a jak dlouho jsi lezela prsama mezi.dverma a kdyz jsi si nechala ptejizdet prsa vlekem nalozenim piskem a outem tak jsi nemela strach ze ti prsa rozplacnou nebo ze se ti prsa muzou utrhnout odepis Standa

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 17:12)

Ahojky nu neco Na Tom jsem Ero uz.od 19 lete si skousim ruzni veci us jsem si sama svazovala prsa a dala jsem si prsa mezi 2 prkna a 2 az 3 sverkama jsem si co nejvietsi silou utahovala kazdy prso a nechala treba 40 minut utazeni prsa uplne prisilou kdyz jsem byla Na stavbe tak jsem si lehla nabok mezi dvere. A polozila jsem prsa Na Zen a delnici mi prsa polozila tak aby prsa byli presne v prostred mezi dverma tak ze kazdej delnik prejel prsa koleckem bud prazdnim nebo plnim malty nebo cihlama , piskem , kanenim a jeste navic mi slapali po prsou bylo tam 8 delniku a tak zhruba 2 hodiny mi slapali a prjizdeli prsa prejizdenim Tim vlekem to jsem skousela napred prazdnim vlekem prejizdet prsa Pak zateskali kolo Na vleku 150 kg 180 kg a prejizdeli mi prsa 200 kg nejvtsi vahu prjetim vlekem prsa byla 14 pytlu cement po 25 kg tak jsem se nechala I project prsa outem to ma taky tak tech 300 kd Mela jsem strach kdyz mi couval s autem Na prsa ale ryskla jsem to ze mi pros roznacka ale prezili to prsa odeis Ivana

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ahojky co ze neodepisujete psala jsem rano ze ta sobota Plati ze prijedu mezi 10 h az 11 h do Nynburku vas to nak prekvapilo odepiste Ivana

Slávek (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Ahoj Ivano,odkud jsi?Myslím kraj.

Odpoved pro Slavka (So, 27. 11. 2021 - 16:11)

Ahoj jsem z okresu Prahy

Rys (So, 13. 8. 2022 - 20:08)

Já klidně přijedu

Slávek (So, 27. 11. 2021 - 21:11)

Děkuji za odpověd,já jsem z Moravskoslezského kraje,ale to by asi moc nefungovalo,jsme holt od sebe daleko.

Odpoved pro Slavka (Ne, 28. 11. 2021 - 05:11)

Ahoj kdybych vedela ze kdyz prijedu za tebou a ze mi poslapes casti tela tak by mi ty 3 h nevadili klydne bych prijela Na to Ostravsko za tebou muzu to Vic popsat napis odepusu ti zas Ivana

Slávek (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Když tak můžeš napsat na můj email,[email protected]

Odpoved pro Slavka (Ne, 28. 11. 2021 - 15:11)

Kdyz ti poslu meil tak vsicni ktery mohou cist me meli tak ctoou more spravy

Slávek (Ne, 28. 11. 2021 - 18:11)

Jako myslíš to tak,že někdo si může číst emaily ve tvé schránce?

Pro Slavka (Po, 29. 11. 2021 - 15:11)

Ano kdy mi prisel meil tak mama a I vsichni zmich znamych vedeli kdo co mi pise prestala jsem pouzivat meiil pouze pac protoze is sem vedela co kdo pise mame priasis se ze sviho tel Na jinej ucet a prectes si to a odklasis se.na svuj ucet ivana

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 05:11)

Ja urobím niekomu radosť a po niekom pošliapem 76kg?

Anonym (Čt, 16. 12. 2021 - 21:12)

Jooo

Reklama

Přidat komentář