Reklama

trampling

Odpoved pro Standu (Pá, 3. 12. 2021 - 20:12)

Ahoj nu donlouvali jsme.se Na slapani po prsou a po stehnech a I po prirozeni ale kdyz bych chtela treba uplne cela se nechat nehybne svazat a nebo mi co nejvic bolestive rostahnout nohy a ruce bud Na zemi nebo povesit Na haky a
odepis Ivana

Odpoved pro Ivanu (Pá, 3. 12. 2021 - 21:12)

Ahoj vsechno zalezi Na tobe co ty chces kdyz budes chtit se nehybne svazat tak te svazem udelame ti vsecno co ty buses chtit napis tel cislo odepis Standa

Odpoved pro Ivanu (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Ahoj tak to uz by jsi mohla naosat roman kdyz uz skousis roky co telo vydrzi a to skousis prevazne Na prsou co prsa vydrzi a nebo i prirozeni nebo cely telo a kdyz jsi donluvena na vsen jak ty to chces a kdyz to tak neni tak se.donluvite podle jak to chteji oni odepis Standa

Odpoved pro Ivanu (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

Ahoj koukame ze Standou ze mas spustu veci vyskousenich , A to takle jezdis nekam do neznama casto KDE nikiho neznas , A kdyz jsi se nekde domluvila tak to tak bylo , To mas i hodne zazidku mozna ze I apatnych odepis Standa

Odpoved pro Standu (Čt, 2. 12. 2021 - 06:12)

Ahoj nu kdyz jsem svazovala prsa provazem a hodne utahovala silou a nechala 50 minut utazeni tak kdyz jsem provaz rozvazovala tak by provaz uplne zarizlej do prsou a byli prsa uplne do fiolova a kdyz jsem si sundala ty sverky a ty.prkna sprsou tak prsou byli plac ky a I bradavky byli uplne rozplacli a bolavi nejvetsi vahu Na prsou jsem Mela na ty stavbe chtela jsem vyskousek jakou nejvetsi vahu presa vydrzi kdyz jsem stala u palety s cihlama Na paletu s cihlama polozily paletu a polozila jse Na paletu prsa.a oni my polozily Na prsa dalsi paletu a zaceli pokladat pytle Na paletu.kdyz polozily 7 Patel citila jsem jak se paleta zarezava do prsou kdyz polozily 11 Pytel Na paletu zacinala prsa bolet kdyz jsem si nechala polozit 14pytel boleli prsa uz dost ale dala se bolest vydrzet pri 15 pytly uz jsem se bolesti zakricela a pri 16 pytly polizeni Na paletu jsem se bolesti zacela kricet a I jsem bolesti pochcala tak nejvetsi vahu jsem Mela Na prsou 400 kg a Mela jsem prsa hodne bolavi a I votekly trosku ale jinak tu vahu to prsa vydrzeli ahoj odepis Ivana

Odpoved pro Ivanu (St, 22. 12. 2021 - 11:12)

Ahoj odepisuji ti Na tve radky taky mam rada muceni prsou a prirozeni taky jsem si skousela mucit same sebe taky jsem skousela si utahovat prsa do sverek , do sveraku , Mucila jsem si taky prirozeni ze jsem si rakoskou svihala pres prirozeni , nebo jsem si prirozeni palila svickou ale nebula jsem tak odvazna jako ty ze prisilou si utahovat prsa do sveraku , do sverek , Prsa prejizdet koleckem , nebo vlekem jsem si taky uz nechala i autem jsem si nechala prejizdet prsa to mam vyskouseni i valnikem jsem si nechala naject Na prsa co vozi seno nebo slamu to uz hodbe bolelo tak nejvic jsem vydrzela stat kolem od valniku Na prsu 2 minute a uz jsem rvala bolesti . Skousela jsem
si opalovat prirozeni ohnem ja sama sebe , Tak jsem se rozhodla ze si necham taky bolestive mucit prsa a prirozeni od nekoho , Jiniho A Domluvila jsem si Bolestive mucit prirozeni a prsa , S Partou mechaniku , V Jednom Prazskem Autoservisu po ukonceni pracovni doby jsem se svlikla do Naha a zaceli mi mucit prsa, svazovali mi prsa
Slapali mi po prsou , Utahovali bolestive prsa do sverek , Vjeseli za prsa , Svihali mi pres prsa a pres prirozeni , Co nejvic bolestive mi rostahli nohy a mucili prirozeni ro stahovali prirozeni , tahali za pririzeni , Palili prirozeni ohnem , opalovali prirozeni horkym vzduchem , A Chtela jsem kopat do prirozeni sice odnytali ale ja sem to chtela aby mi skopali prirozeni , distak mi odepis Karolina

Odpoved pro Ko… (St, 22. 12. 2021 - 15:12)

Ahoj nu ja uz se mucenim tela zabyvam od 19 let a skousim porad nove veci co jsem jeste nedelala , Skousim muceni sama Na sobe ale jsou muceni ze nejdou si udelat sama some proto se nechavam mucit ,Nu ale taky mas hodne veci vyskousenech nu ja jsem si nechala prejizdet prsa napred nalozrnim vlekem a Pak jsem si nechala preject prsa autem , Nu ja sem byla nastavbe KDE jsem se nechala mucit delnikama prirozeni a prsa , Nu roskopat prirozeni to jsem jeste neskusila taky otom premeslym , Ale spaleni prirozeni jsem uz Mela vohnem a sesvihani prirozeni uplne do krve jsem is Mela ze jsem se 3 dny nenohla ani vycurat ani sahnoit Na prirozeni , Ivana

Odpoved pro Ivanu (St, 1. 12. 2021 - 20:12)

Ahojky a kdyz jjsi si Pak sundala ty svrrky sprsou tak jak vypadali prsa a jakou nejvetsi vahu si Mela Na prsou co nejtesiho ti ptejizdelo prsa a kdyz te prejizdeli prsa autem tak jak prsa vypadali Standa

Mirka (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Jednou mi kamarád přišlápl omylem prso k podlaze a teda nic moc.

Ahoj Ivana (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Hledam kluka kterej ma rad slapani po tele a nebo par Chtela bych od kluka nebo muze mozno i par aby mi seslapal , seslapali casti tela Ivana

Odpoved pro Ivanu (Ne, 28. 11. 2021 - 06:11)

Ahoj jsme dva kamaradi a radi ti splnime tve prani budeme ti slapat po castech tela napis jak by sis to ptedstavovala napis jak a co mas vsechno rada jsme z Nynburku a odkud ty Venca a Standa

Vskas pro Stan… (Ne, 28. 11. 2021 - 15:11)

Ahojky mam rada slapani po celem tele budu stat Naha a budete mi slapat po prstech Na nohou pak jsi lehnu treba Na zada a budete mi slapat po prsou stat patama Na prsou a postpone seslapavat ramena bricho stehna slapat Na prirozeni stat patama Na prirozeni a Pak si lehnu Na bricho a budete mi seslapavat ramena prdel a stehna a tak se to muze opakovat lehnu si Na zada a budete mi slapat po rukou stat Na rukou slapat po prsou stat Na prsou stat Na stehnech a tak dal a jsem okres Praha Ivana

Pro Ivanu (Po, 29. 11. 2021 - 13:11)

Ahoj kdyz prijedes tak si muzes vybrat kde buses chtit bejt seslapana but ve stodole nebo ve sklepe nebo v byte bydlime v Nynburku nejsme brachove ale jsme spolupracovnici a kazdej ma byt jinde v Nynburku jestl se chces Na neco zeptat tak napis a napis kdy by jsi prijela Standa

Pro Standu (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Ahojky tak do Nynburku to daleko neni s Prahy asi hodka tak bych o vykendu prijela a co je lepsi sklep a nebo stodola ci byt a kolik Standa vazi a kolik Venca vazi kdyz si my prislapnete podpatkem kazdej jedno prso Na jednou a nebo mi budete obadva stat mezi nohama patama na prirozeni a stehnech , Ivana

Odpoved pro Ivanu (Út, 30. 11. 2021 - 06:11)

Ahoj a v Kolik bys tak prjela a myslis tuhle sobotu zalezi Na tobe kdyz prijedes v 9 h nebo v 10 h tak budeme Na tebe cekat na nadrazi pred budovou kolik vazi Standa ted jse nelekni Standa vazi 110 kg a ja Venca vazim 98 kg a co by bylo pro tebe lepsi jestli sklep nebo stodola tak sklep je velkej ale je na zemi prach a spina stodola je lepsi je 10 m dlouha a he je tam podlaha a jsou
ve stodole ruzni veci vleky a byt tam je taky jenom podlaha tak jsi rozmysli a muzes se ptat Na cokoliv ti odepisem Standa

Odpoved pro Standu (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

Ahoj nu myslim tuto sobotu a chtela jsem se zeptat nejdriv jse zeptam Na tohle jestli kdyz ja budu uplne naha jestli byste mohli bejt aspon v trenkach a v botech ale neni podminkou a muzu vedet jaky veci jsou ve stodole krome.vleku a to opravdu ma 110 kg a ty mas 98 kg tak asi zustanem u te stodoly je velka , Ivana

Odpoved pro Ivanu (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Ahoj dobre Na tuto sobotu si udelame cas ty by jsi chtela aby jsme byli jenom v trenkach a v botech tak kdyz to chces tak budem v trenkach a v botech jaky veci jsou ve stodole jsou tam vleky Mali a velky vleky Pak je tam lopata krumpac ruzni sverky prkna srouby a ruzni druhy kol treba velky kola Na traitor Pak je tam valnik za traktor a opravdu ma 110 kg a ja 98 kg a proc chces vedet jaky jini veci jsou ve Stodole tobe je to knicemu , Chces teda zustat u stodoly , Jestli chces vedet jeste neco tak napis Standa

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 05:12)

Ahojky ta sobota plati prijela bych tak mezi 10 hod az 11 hod do Nynburku chtela bych vydet vase tela ptala jsem se na ty veci kvuli tomu ze to mi neni knicemu to se da vyuzit az budu mit prsa seslapani tak by jste mi treba prejeli tim kolem od traktoru prsa a nebo mi prsa utahovat treba do sverek a tak odepiste Ivana

Odpoved pro Standu (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ahojky ta sobota plati prijela bych tak.mezi 10 h az 11 h nejak vas ta sprava zaskocila odepiste mi Ivana

Odpoved pro Ivanu (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ahoj nu premysleli jsme otom ze kdyz ti chces prsa utahovat do sverek a prejizdet prsa kolama to kdyz jsi lehnes Na bok a polozis prso Na zem tak ti chces prejizdet prsa kolama od.vleku a kolo od traktoru odepis jak to myslis a jak by to melo bejt nebo vypadat Standa

Reklama

Přidat komentář