Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Olina (Pá, 20. 1. 2012 - 20:01)

Hmmmm, zní to romanticky, že bych to bratránkovi také navrhla??? (17/16,5)

kluk (Pá, 20. 1. 2012 - 16:01)

Já si to taky rozdávám se...Mě je 19 a mojí sestřence je 18 a občas když na to máme chuť tak si prostě zamrdáme a je to pohoda. Poprvé jsme spolu mrdali na dovolené když rodiče odešli na oběd. První den mi ho vyhonila a celou jsem jí zestříkal semenem. A asi za 2 dny jsme mrdali na ostro.

jupi (Pá, 20. 1. 2012 - 15:01)

Já si to taky rozdávám se sestřenicí, je to sex bez keců spíše spolu experimentujeme co se komu co líbí a co ne. Na přítelkyni musím něžně zato se sestřenkou je to opravdová mrdanice udělat sebe a ji a domů.

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

přiblblá reklama... MilanXd spamuje všechny diskuze...

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 00:01)

Jirko, musím tu učinit...Další spisovatel s čurákem a mozkem rozbředlým na kaši, co?

Evka (Ne, 1. 1. 2012 - 16:01)

A jak to dopadlo? A kolik...Jak to dopadlo? čti příspěvek z 30.12.2011 17:05.
Bylo to o prázdninách mezi mou 8. a 9. třídou a jeho 7.- 8., takže 14 a 13 roků.

honza (Ne, 1. 1. 2012 - 15:01)

Jirko, musím tu učinit...A jak to dopadlo? A kolik vám bylo v tu dobu let?

Evka (Ne, 1. 1. 2012 - 15:01)

U mě to bylo podobně,...Jirko, musím tu učinit dodatek ke svému zážitku (viz. výše), když tu čtu o tvé masturbaci se sestřenicí.
Já jsem s tímto samým bratrancem v dětství experimentovala naprosto stejně. Tedy, my jsme si to nedělali vzájemně až na pár průzkumnických doteků, ale jen si to před sebou dělali a to bylo cca před 6-7 lety(??) na prázdninách u jedné naší společné tety na vsi v jižních Čechách. Tenkrát bylo vedro jako v peci a my se váleli a blbnuli v kopkách sena na louce a jemu se u toho našeho požďuchování postavil. Já byla z Brna více smělá a puberta mnou pěkně cvičila, tak jsem se ho bez okolků optala, zda si ho už honí a zda by mi to neukázal. Strašně zrudl a styděl se, ale já mu navrhla, že mu za to ukážu, jak si to dělají holky a za chvilku už jsme jen v tričkách proti sobě seděli a mastili. On se tenkrát divil, že jsem vlhká a myslel si, že se potím. Všechno jsme si v zájemně vysvětlovali. Jak to cítí holky a jak kluci. Vzájemně jsme se i osahávali, ale zajít dál nás už nenapadlo, jen jsme si tak několikrát denně prožili ten krásný čas a rajcovalo nás to. Nechávala jsem ho stříkat na svá prsa nebo na pipku a dělalo nám to oběma moc dobře. Já si tenkrát připadala hrozně důležitá a dospělá :-)). Nechávala jsem si to jeho semeno (i několik výstřiků za den) zashlé na sobě až do večerní sprchy, a myslím, že to ze mě muselo být v těch pařácích pěkně cítit, protože v potu těla to suché pořádně vlastně nikdy nebylo. Ještě že teta se strejdou byli pořád pracovně do večera v jednom kole a vůbec se o nás moc nezajímali, jinak by je to mohlo napadout.Žádné další prázdniny už nebyly, jen pár rodinných sešlostí, kde jsme se ani spolu moc nebavili. No a tím to také skončilo. Až zase nyní, když se k nám bratránek nastěhoval na studia, to dopadlo, jako to dopadlo...

Jirka (Ne, 1. 1. 2012 - 14:01)

U mě to bylo podobně, akorát jenom honění. Prostě jsem měl sestřenku a kdž jsme chodili na druhý stupeň základky, její rodiče chodili domů až po páté a tak jsme měli spoustu času. Ze začátku to bylo spíš poznávání, jak to tomu druhému funguje, ale pak to přešlo až čistě v to, udělat to tomu druhému dobře, takže sexuální škola, ale žádná láska tam nebyla, takže teď se tomu smějeme a celkem vzato, znalosti se hodí.

Iva (Pá, 30. 12. 2011 - 20:12)

já jsem měla podobný zážitek s bratranci. Loni jsme byli u nás na chatě a povídali jsme si tak o životě a vůbec, kdo to kdy a kde dělal a jaké by to bylo kdybychom to dělali spolu, no a to už netrvalo dlouho a já poznala údy obou mých bratranců. Musím říct, že tak divoký sex jsem ještě nezažila, kluci to opravdu uměli a měli i výdrž. Ale od té doby už nic nebylo.

Evka (Pá, 30. 12. 2011 - 17:12)

Bydlím s rodiči v Brně a můj o rok mladší bratranec, který tu dělá výšku stejně jako já, u nás přes školní rok bydlí. Naši bydlí v přízemí a já mám pokoj v podkroví. Bratránek bydlí v pokoji po mém bráchovi, který se předloni odstěhoval a naše pokoje jsou propojené dveřmi. On se ke mě chodí dívat na telku, když má čas a vždy si lehne za mě na mou širokou postel a na boku jsme pod jednou dekou, na jednom velkém polštáři. No a tak to vlastně vzniklo. Jednou dávali nějakou romantiku, asi ho to „povzbudilo“ a já najednou cítila přes tepláky jeho napružený klacek v rýze svého zadku.Netlačil ho na mě, ale jen sem tam slabounký dotek, který by se dal snad i přehlédnout. Dělala jsem že nic nevím, ale občas jsem trochu sevřela půlky a on pak jemně zatlačil. Asi po půl hodině takové hry, kdy nám oběma bylo naprosto jasné, že děj filmu stejně nevnímáme, jsme se začali líbat a zvrhlo se to ve vášnivou noc plnou sexu. Od té doby takto „telemaníme“ hodně často, skoro by se dalo říci denně a tak vlastně myslím, že spolu tajně chodíme. Alespoň já kluka nemám a on holku, pokud nelže, také ne. Je to moc hezký pocit, umocněný tou rodinnou ilegalitou. Kdyby naši věděli! To by asi byl mazec. Nejkrásnější byly podzimní víkendy, kdy ještě naši jezdili na chatu. To jsme se spolu koupali, chodili po domě nazí a ojížděli se ve všech koutech. Už aby bylo zase jaro a naši chatu odzimovali.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Pokud se nemýlím, tak podle zákona se člověk nesmí milovat se svým rodičem, dítětem nebo sourozencem, ale s bratrancem/sestřenicí to proti zákonu není

Kokot (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Hej mám mega sesetřenku úplně mě rajcuje jak se jí zeptat jestli by to nechtěla?

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Nevím, za mnou přišla sama a já neodmítl.

Evka (Pá, 30. 12. 2011 - 17:12)

Bydlím s rodiči v Brně a můj o rok mladší bratranec, který tu dělá výšku stejně jako já, u nás přes školní rok bydlí. Naši bydlí v přízemí a já mám pokoj v podkroví. Bratránek bydlí v pokoji po mém bráchovi, který se předloni odstěhoval a naše pokoje jsou propojené dveřmi. On se ke mě chodí dívat na telku, když má čas a vždy si lehne za mě na mou širokou postel a na boku jsme pod jednou dekou, na jednom velkém polštáři. No a tak to vlastně vzniklo. Jednou dávali nějakou romantiku, asi ho to „povzbudilo“ a já najednou cítila přes tepláky jeho napružený klacek v rýze svého zadku.Netlačil ho na mě, ale jen sem tam slabounký dotek, který by se dal snad i přehlédnout. Dělala jsem že nic nevím, ale občas jsem trochu sevřela půlky a on pak jemně zatlačil. Asi po půl hodině takové hry, kdy nám oběma bylo naprosto jasné, že děj filmu stejně nevnímáme, jsme se začali líbat a zvrhlo se to ve vášnivou noc plnou sexu. Od té doby takto „telemaníme“ hodně často, skoro by se dalo říci denně a tak vlastně myslím, že spolu tajně chodíme. Alespoň já kluka nemám a on holku, pokud nelže, také ne. Je to moc hezký pocit, umocněný tou rodinnou ilegalitou. Kdyby naši věděli! To by asi byl mazec. Nejkrásnější byly podzimní víkendy, kdy ještě naši jezdili na chatu. To jsme se spolu koupali, chodili po domě nazí a ojížděli se ve všech koutech. Už aby bylo zase jaro a naši chatu odzimovali.

Dan (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Sestřenka je u mě pečená...Přesně tak je to u nás. Mě je 19 a sestřence je 17. Plnim jí pořád kdykoli máme chuť domluvíme se a jdeme na věc, většinou s kondomem, jednou za čas když si chceme pořádně užít tak si vezme sestřenka antikoncepci a jedeme naostro bez kondomu a s výstřikem do vnitř a to pak je mazec půl hodiny potom o sobě nevím.

max (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Sestřenka je u mě pečená vařená, prostě když má chuť tak se staví a hupsnem na to, bez emocí prostě jde jen o sex a příjemný pocit z něj

Jenda (St, 13. 7. 2011 - 18:07)

Sestřenice s bratrancem...Prázdniny by mohly být celý rok! Mám 2 sestřenky a o prázdninách si užívám,obě jsou skvělé "kuřačky" každá má svůj styl kuřby,no i o mně říkají,že dobře lížu jejich "štěrbiny" 0)'

holka (St, 13. 7. 2011 - 14:07)

To já jednou si vlezl k ní...ve 14 jsme spali s bratránkem pod stanem a on spal jenom ve slipech a já ze spaní jsem se mu otřela rukou o břicho, v tu dobu už měl pěknej proužek pod pupíkem proužek chlupů a na prsou taky. Jak jsem se mu dotkla pupíku tak se mu postavil penis, pak jsme radši přestali, ale bylo to krásné. Poprvé jsem takhle ošáhávala kluka.

xxx (St, 13. 7. 2011 - 13:07)

To já jednou si vlezl k ní do postele a ona mi řekla,že jí můžu šahat kamkoliv,no a pak se to rozjelo.....

Reklama

Přidat komentář