Reklama

Pánská tanga

pet (Pá, 3. 3. 2006 - 22:03)

Konečně rozumná ženská

Hanka (Pá, 3. 3. 2006 - 19:03)

Taky jsem přinutila partnera aby se do toho oblík. Plácat si po pěknym mužskym zadku,olala!! Ze začátku se trochu styděl ale pak si zvykl a dokonce si koupil super koženej model se zipem vepředu. Tanga by měly nosit všichni chlapy!!!

Tomáš (So, 4. 2. 2006 - 16:02)

Je mi 18, tanga nosím už asi tři roky a nepřijde mi to nenormální, protože u nás v rodině je nosí všichni.Jsou pohodlná, vypadá to hezky tak proč ne? Letos si už asi troufnu i na plavky tanga.

PJ (Út, 13. 12. 2005 - 11:12)

Občas nosím dámská tanga, jednodušeji se mi kupují a když se dobře vyberou, tak se do nich vejdu i vepředu. Nejpohodlnější je, když mají vzadu jen tenkou šňůrku, pak o nich ani nevím.

Pavel (Čt, 10. 11. 2005 - 14:11)

V TESCU maj celkem vyber :-)

doktor (Pá, 9. 9. 2005 - 19:09)

A proč trapný? copak když má chlap postavu, tak je trapný ji odhalovat? myslím si, že je to spíš tím, že na to lidé u nás nejsou stále zvyklí,ale jednak je to opravdu pohodlnější, jednak si člověk opravdu připadá erotičtěji...je i není nahý...ale musí mít ten člověk postavu...hlavně zadek...myslím,že já s tím problém nemám. spíš je ženská část populace konzervativnější ke změnám. vždyť se stále častěji vyrábí a propaguje unisex prádlo...a to nejen tanga

Blanka (Pá, 9. 9. 2005 - 14:09)

Možná ano, třeba to opravdu pochází od Indiánů....ale já když vidím kluka v tangách tak se spíš začnu smát. Přijde mi to víc trapný než sexy. Jo a to umytí se po stolici mi přijde stejná samozřejmost jako umytí si rukou. Je to správné a přirozené....ale ne vždy dostupné.

Martas (Pá, 9. 9. 2005 - 07:09)

Normálně tanga nenosím, ale před sexem si je někdy oblíknu. Partnerka tvrdí, že se jí líbí můj zadek v tangách.

Markus (St, 7. 9. 2005 - 13:09)

Je to tvůj názor, ale málokdo ví, že stringtanga byly původně vymyšlený pro chlapy, aby vynikla jejich atletická postava a střih bral námět z historie....Japonsko, Indiáni a tak...a gayové, tak ti tanga zrovna moc nenosí, podívej se na diskusi s nima nebo se jich zeptej přímo...maj radši trenky či boxery, ale tanga nesnášel...Nejsem přiteplenej a tanga mi připadaj dost pohodlný. I když po toaletě musím používat vodu a mýdlo, ale už jsem si zvykl a připadá mi to přirozené...

Blanka (So, 3. 9. 2005 - 16:09)

Nezlobte se na mě,nechci nikoho urazit.Ale mně prostě přijde kluk v tangách jako přiteplenej.A sexy mi to nepřijde vůbec. Mýmu klukovi se taky na mě líbí normální kalhotky a ne tanga. Navíc mám docela velkej zadek a to by byl teda pohled....prostě kluk i holka na sebe můžou upoutat pozornost i jinak než zrovna holou prdelí.A kdo tanga nosíte,určitě víte na co dávat pozor. Omytí se po stolici vodou a mýdlem je úplná nezbytnost. Jenže tu nám toalety u našich milých zaměstnavatelů ještě dlouho nenabídnou.

jarek (So, 3. 9. 2005 - 15:09)

Nosím taky slipy string tanga a cítím se v nich výborně a pohodlně.Mám i tanga plavky a tak mám zadek do tangů pěkně opálený.Přítelkyni se tak líbím,ona sama taky nosí jen tanga.

kiki (Ne, 28. 8. 2005 - 13:08)

pánská tanga na pěkně vymodelovanym zadku-bezva!!

martin (St, 13. 7. 2005 - 14:07)

Jen tak mimochodem ty nádhero víš, že tanga jsou vlastně historicky mužskou záležitostí. co třeba takhle Japonsko nebo Africký domorodý kmeny tam se jejich obdoba nosí po staletí a věřmi oni vědí proč. Tak sito srovnej v tý tví omezaný hlavičce a nevotravuj prde

martin (St, 13. 7. 2005 - 14:07)

Já nosím tanga už 5 let a jiné prádlo jen výjmečně.Obzvlášť v létě jsem rád, že je mám a na tom co si myslí okolí srdečně kašlu. A všem co nám kdo je nosí nadává do homosexuálů bych rád popřál příjeně zapařený zadek- Užíjte si to- já zájem nemám.A děvčata jen tak mimochodem nikdo vás nenutí se dívat po mužskejch zadkách a kritizovat, že někdo nosí tanga.

Harriet (Po, 4. 7. 2005 - 04:07)

Kdo nosí pánská tanga je úchyl? Děte do píči, lepší chlap v tangách než ženská v černých lodičkách s bílejma fluskama. Můj ex tanga ven nenosil,ale jedny sem mu koupila a jako předehru do postele si je občas bral. Když je mladej kluk a pěkná zadel tak v čem je problém?

Petr (Ne, 3. 7. 2005 - 17:07)

Vůbec se nemaš za co stiďet já je nosím taky!!!

pet (Pá, 20. 5. 2005 - 20:05)

Osle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JP (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Promluvil latentní homosexuál!!

pet (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

nechápu proč buzici pokud se Ti taková moda nelíbí dá se to říct i jiným spůsobem než nadáváním a urážkami né že by mě uráželo když mě někdo řekne buzíku já jsem hetero,ale to sem nepatří každý ať si nosí to co se mu líbí a jepříjemné.

brbla (Út, 17. 5. 2005 - 11:05)

Ať vám nevypadnou kule z těch tang, kreténi buzerantští!Přivažte si na čuráka mašličky, volové!!

Reklama

Přidat komentář