Reklama

Pánská tanga

Petr (Ne, 16. 4. 2006 - 19:04)

Karla: To by mě zajímalo, jestli Ti patří i tento starší příspěvek a jestli jsi změnila názor :o) - "Pánský tanga? Dost hnusný i na vtip. A to jsem je neviděla po celodenním nošení !"

Láďa (Ne, 26. 3. 2006 - 20:03)

Koupil jsem si první tanga z legrace.Už 4 roky nic jiného nenosím hlavní důvod pohodlí.

Jirka (Pá, 24. 3. 2006 - 22:03)

Původně mi je koupila manželka. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl, ale dnes je nosím poměrně čato a rád. Necítím se být jinak orientovaný, ani jako borec kterému z toho pořád něco leze. Prostě normální spoďáry jako jiné.

Anti Borec (St, 22. 3. 2006 - 13:03)

Já je také nosím, ale stává se mě, že mi z nich vykoukne pytel, mám ho totiž pěkně velkej a nacpanej obřími koulemi!

pet (Út, 21. 3. 2006 - 22:03)

Milá Karlo věř,že bude spokojenej mě je manželka koupila před pěti lety z kraje jsem váhal,ale potom jsem si to pohodlí tak oblíbil,že dnes už nenosím nic jiného.

Tangos (Út, 21. 3. 2006 - 20:03)

pokud si chcete užít (smíchy), zkuste taková tanga:
http://www.sexshop.cz/3088/tanga-panska-prase.html
http://www.sexshop.cz/3065/tanga-slon.html

karla (Út, 21. 3. 2006 - 19:03)

koupila jsem tanga jako dárek k narozeninám manželovi. má je zítra, tak uvidím :-)

Bill (Po, 20. 3. 2006 - 13:03)

Tanga nosím jen když na ně mám náladu.
Ale jinak super a pohodlný.

Pavel (Čt, 16. 3. 2006 - 23:03)

Mnoho lidí si stále tanga spojuje pouze s ženami a erotikou, proto se na muže, kteří nosí tanga, pohlíží často jako na ... (možno doplnit dle libosti). Naštěstí poslední dobu se už prosazují i názory opačné. Až budou lidé brát tanga u mužů stejně běžně jako u žen, tak i toto debatní téma bude zbytečné.
Jako mnoho jiných pisatelů zde jsem tanga vyzkoušel z legrace a nyní prakticky nenosím nic jiného.
Ještě, aby byla u pánského prádla aspoň poloviční nabídka jako u žen, tak budu spokonen.

kejzi (Čt, 16. 3. 2006 - 18:03)

Ještě dodatek,k tomu se ještě dole holím,tak doufám že se to většině holek líbí.

kejzi (Čt, 16. 3. 2006 - 17:03)

Já nosím tanga asi 2 roky,nejdřív jsem si myslel že se v nich budu cítit blbě,ale od tý doby co jsem si je vzal na sebe,tak jsem se v nich cítil strašně pohodlně,takže je nosím skoro pořád.A líbí se to i mé přítelkyni a když si někde kleknu a tanga mi lezou z kalhot,líbí se mi jak se holky koukaj.Takže já jsem 100% pro nošení.A jsem rád že se to většině holek líbí

čenda (St, 15. 3. 2006 - 16:03)

koupil jsem si plavky tanga. A bavilo mne, jak na mně u vody mohly holky oči nechat. Už se těším na letošní léto.

Aznoh (St, 15. 3. 2006 - 16:03)

jen malou poznámku, nosím je již 8 let a vyjma opravdu dobrých a kvalitních boxerek od Schissera se jim co se pohodlí týká nic nevyrovná, přesně vím kde co mám ... jo ale musíte mít prostředky - nestojí jako normální slipy 60 czk .... :-)

Tomáš (Út, 14. 3. 2006 - 23:03)

Je mi 18 a pánská tanga nosím už skoro tři roky. Moc se mi to líbí na pohled a je to i pohodlný. Není to nic neobvyklého, popravdě řečeno, kdyby to tolik kluků od nás ze třídy nenosilo, asi bych si netroufnul. Za reakce děkuji!!!

Richee (So, 11. 3. 2006 - 18:03)

Diky Manchester :). Nosim je uz nekolik let a je to jednak pohodlne a holkam se to taky dost libi. Fakt je ten, ze je to treba v prvni chvili prekvapi, ale pak .. :-))

Manchester (Út, 7. 3. 2006 - 22:03)

Nosit tanga by měli muži ze zákona. Já sem k tomu donutila všechny ex.Nakonec je místo při sexu nosili i běžně ven. Neni nic hezčího než se kochat mužskou zadelí.

Janina (Út, 7. 3. 2006 - 21:03)

Mne se kluci v tangach moc libi ! V Chorvatsku jsem videla kluka v tanga plavkach- no super pohled,postavicka jak lusk. Skoda,ze mel svou holku,hned bych si pleskla a dala rec! (ja nosim JEN mini tanga)

tajka (Po, 6. 3. 2006 - 17:03)

Lépe než slipy vypadají hlavně boxerky. Tanga jsou humus :-"

Karel (Po, 6. 3. 2006 - 14:03)

Taky nosím tanga protože se v nich dobře cítím.A vypadají lépe než slipy.

Nika (Pá, 3. 3. 2006 - 22:03)

Když se v tom chlapi cítí dobře tak prosím, ale pro mě je to dokonalá antikoncepce. Takže - tak jako si ženský oblíkají kvůli partnerovi erotické prádlo, ať si to pánové oblečou také, ale nejdřív zjistit zda o to ona stojí. Já objevit pod kalhotama tanga tak asi uteču :-)

Reklama

Přidat komentář