Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jarmila (Út, 1. 5. 2007 - 10:05)

No to je tada téma??Co všechno se tady nenajde??Ale když se nad tím zamyslím,tak se mě to jednou stalo.Asi v 19 letech na koupališti.Bylo oplocený a plný lidí na dekách a nikde žádný keřík nebo tak,za který se človíček schoval a ulevil si.Tak jsem musela na veřejné WC a to bylo až někde na druhé straně areálu,navíc jsem ho chvilku nemohla najít.No a když jsem tam dorazila,tak už jsem byla v krizi.Navíc kabinky byly zamčené s upozorněním,že klíče jsou vedlejším kiosku.Takže jsem musela do kiosku pro klíče,ale šlo to nějak špatně odemknout??A najednou jsem si čůrala do plavek??Nejdřív jsem byla úplně v šoku!!Teklo mě to po nohách,ale po chvilce se mě to podařilo zastavit,takže zbytek jsem dokončila už v kabince.Nakonec se nic tak strašnýho nestalo??Plavky jsem měla stejně mokrý už před tím a nohy jsem si osušila toaletním papírem.Hned jak jsem vrátila klíč,tak jsem vlezla pod sprchu a nikdo nic nepoznal??

devilian (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

mno..já naposled asi někdy ve školce hned po odpoledním spinkání :D

Jarda (Po, 30. 4. 2007 - 11:04)

Vidím,že se na netu dají najít opravdu zajímavé věc??Osobně si myslím z vlastní zkušenosti,že podobná nehoda není jen záležitostí malých dětí.Jsem už 25 let ženatý a když se na toto téma zamyslím,tak musím přiznat,že moje manželka se počůrala 2x za tu dobu co jsme spolu a mě se to stalo jednou.Poprvé se to manželce stalo na podnikovém plese.Oznámila mě,že potřebuje nutně čůrat a šla na WC.Když se pořád nevracela,tak jsem jí vyrazil hledat.WC bylo ve stupní hale naproti šatnám.Byla tam docela fronta a dámy musely chodit i na pánské WC.Všechny kabinky na dámském WC nefungovaly,takže dámy na rozdíl od pánů musely trpět ve frontě.Já jsem svou manželku ale ve frontě nemohl najít a nakonec mě její kamarádka upozornila,že se manželce chtělo opravdu hodně a že utíkala ven asi se vyčůrat do parku.Našel jsem jí ubrečenou venku na parkovišti,kde mě oznámila,že jdeme domů,protože už to nemohla vydržet a počůrala se.Naštěstí měla dlouhou sukni a tak mokrý kalhotky a punčocháče nebyly vidět a cesta domů tramvají proběhla v pohodě.Po druhé se jí to stalo jsme odvážely dceru na letiště,okud letěla na dovolenou.Po cestě zpět jsme uvázly v menší zácpě,která se protáhla na 2 a půl hodiny.Manželce se chtělo už na letišti,ale řekla že to vydrží až domů.V autě to pak bylo tak akutní,že to pustila do riflí a tu počůranou sedačku jsem jí ještě dlouho vyčítal:).No a já jsem jednou sám doplatil na to,že manželka nechávala zevnitř bytu zastrčený klíc v zámku.Spěchal jsem z práce a neoskočil jsem si na WC,než jsem dorazil domů,tak už se mě chtělo opravdu akutně.Nakonec jsem přešlapoval na chodbě a nemohl strčit klíč do zámku,protože ten vevnitř tomu vadil.Nakonec jsem zvonil,ale manželka otevřela asi až o minutě,protože prý něco dělal na balkoně a neslyšela mě zvonit.Ta minuta se mě stala osudovou.Pustil jsem to do kalhot,takže když mě konečně otevřela,tak jsem byl úplně počůraný.Pěkně jsme se kvůli tomu pohádaly!!

Denisa (Po, 30. 4. 2007 - 09:04)

To je zajímavé téma!!Musím se přiznat,že jsem se naposled počůrala ve 30 letech,v podstatě asi před půl rokem.Chtělo se mě čůrat cestou autobusem z Plzně do Brna.Při přestávce v Praze jsem si dala colu a na veřejné WC chodím jen když je to akutní a tak jsem se rozhodla,že se mě zase tolik nechce a že to vydržím.Jenže cola je prevít a na dálnici jsem zažívala opravdu velká muka.Tak se mě čůrat snad ještě nikdy nechtělo??Navíc jsme uvázly v zácpě a tak řidič pak spěchal a vynechal u zastávku.Bylo mě trapný si říct,aby mě zastavil,před plným autobusem lidí.Tak jsem tam seděla a kroutila se snažila se to vydržet.Do Brna jsem to zvládla,ale tam mě zradily veřejné záchodky.Byly v provozu 2 kabinky z 5.Byla tam fronta asi 10 ženských.Byla jsem úplně zoufalá,nohy křížem,ruku jsem měla vraženou v rozkroku.Vypadala jsem asi opravdu zoufale,protože mě pár ženských pustilo před sebe.Bohužel to ale nebylo nic platný,nejdřív jsem si jen trochu cvrkla.Bylo mě jasný,že bude trapas,jestli hned neodejdu.Tak jsem řekla,že už to nemůžu vydržet a že si zkusím odskočit někde venku za keřík nebo tak??Ale v postatě jsem se jen doploužila ven z WC do nějaké haly a tam v rohu u automatu na kávu jsem si sedla na bobek a čůrala si do riflí.Naštěstí mě to všechno steklo na zadek a měla jsem dlouhá kabát a tak to potom nebylo vidět.Ale pár lidí si mě všimlu jak si tam čůrám do kalhot u toho automatu a dívaly se divně.Nějaký puberťáci se mě vyloženě smály.Doufám,že podobnou věc už nezažiju!!

Jiří (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

Mě se to stalo asi před rokem.Cestou z práce se mě chtělo opravdu katastrofálně na malou.Došel jsem domů,ale na záchodě se mě do zipu u riflí dostal kousek košile.Jak jsem za to zoufale rval,tak se to zaseklo úplně a vůbec to nešlo povolit.Chtělo se mě tak šíleně čůrat,že jsem ještě asi minutu zoufale přešlapoval u záchodové mísy snažil se aspoň si ty kalhoty stáhnout,ale nešlo to ani rozepnout a ani stáhnout přes boky.Nakonec jsem to vzdal,stoupnul jsem si do vany a pustil jsem to do kalhot.Ve 30 letech jsem si načůral do kalhot jako minino.Ale ta úleva byla velká a stejně to nikdo neviděl,takže žádná tragédie.Na ulici před lidma by to byl opravdu trapas.No a jak jsem byl počůranej,tak se ty kalhoty najednou umoudřily a šly vyslíct normálně v pohodě.

Kikin (Po, 6. 6. 2022 - 06:06)

Malé věci

Jana (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

Mě se chtělo hodně moc čůrat v koncetu pod širým nebem.Někdo tady o tom taky už psal.Stála jsem ve frontě na WC budku a přede mnou asi 30 lidí.Nejdřív jsem měla nohy u sebe,pak křížem.Nakonec jsem už bez ostychu si sáhla pod minisukni a tlačila s do rozkroku prsty a snažila se to udržet.Ale bohužel už se to nedalo zvládnout a tak jsem to pustila.Naštěstí ty mokrý kalhotky pod sukní nebyly nevidět a časem uschly.Ale v té frontě,když jsem to pustila pod sebe,tak jsem se cítila dost trapně.V 28 letech jsem si čůrala do kalhotek jako mimino.Ale pokud jsem si všímla,tak jsem tam nebyla jediná.

Petra (So, 28. 4. 2007 - 01:04)

Plynaři, s tím "sraním" sem nechoď. Jen kazíš téma. Podívej se, po Tvém dotazu sem už dlouho nikdo nic nenapsal.

A k poslednímu (a potupně) počůrala v tramvaji (Brno), když jsem jela domů z nákupů. Asi tak před dvěma měsícema, a to mám 17 let... Byla jsem nakupovat s kamoškama v centru, bezva zábava, jenže postupně velkej tlak v podbříšku, dlouho nikde žádnej záchod a já nechtěla trhat partu. Takže jsem si dala smělej plán, že se vyčurám až doma. Chyba! Po nastoupení do tramvaje už docela křeč, dvě zastávky to ještě šlo, protože jsem měla nohy křížem. Pak ale sebou tramvaj nějak divně cukla a já si čůrla do kalhotek, ne nijak moc. Ale ten šok. Stála jsem jako opařená a během chvilky jsem si čůrla poduhé a pak znova. Zase ne moc, ale teplej pramínek už tekl po stehně... Když se uvolnilo místo na sezení, tak jsem si tam hned sedla, že to dál zadržím a bundou zamaskuju mokrej flek na džínách. To fakt fungovalo, nikdo si ničeho nevšim, ale jak jsem vstala abych vystoupila, tak se ten nezadržitelnej nával vrátil, ale ještě silněji. Co krok, to cvrknutí do kalhotek. Deset kroků od tramvaje jsem čůrala bez šance to zastavit. Byla jsem ve strašným šoku, a zděšená co řeknu rodičům (byl už večer a můj problém nešlo nepoznat). No ten okamžik, když jsem odemkla dveře a už jsem při tom brečela jak malá holka (taky počuraná jak malá holka), to byla fakt síla. Krom rodičů a o rok starší ségry byl u nás na návštěvě i strejda, kterýho mám jinak moc ráda, jenže pochc... V noci jsem se pak probudila se strašnou potřebou zase čurat a těch pár kroků na záchod jsem zvládla jen tak tak suchá. Přežila jsem to, ale divná věc. Když to tak popisuju, musím se přiznat, že v tom bylo i něco vzrušujícího. Ale počurat se znovu, nebo dobrovolně, to zase ne. Za tu ostudu to nestojí...

Plynař (Út, 3. 4. 2007 - 19:04)

A co takhle kdy ste si naposled usrali (nebo se posrali) na veřejnosti?

natali (Út, 3. 4. 2007 - 16:04)

ahojík já jsem se naposled počůrala včera docela jsem se pak styděla ale nemohla jsem za to zasek se se mnou výtah a měla zrovna naspěch domů protože se mi moc chtělo nejhorší na tom bylo to že se mnou v tom výtahu byl jeden nepříjemnej chlaz domu no tvářil se jako že jsem největší čuně ale co jsem mohla dělat když jsem to nemohla vydržet

Andrea78 (Po, 2. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj přeji hezkej den všem, docela zajímavá diskuse;-)) nooo mě se to už taky stalo, na velkém fesťáku venku popíjelo se pivo a ejhle když přišla potřeba u toi budek fronta jako svině chvilku jsem v ní čekala ale skoro se to nehýbalo, tak jsem se vydala hledat nějakej skrytej koutek , když jsem našla místo u plotu tak na mě vybaf chla ze psem no a já se tak lekla že jsem si to pustila do kalhot no ostuda jako prase, myslel si že jsem tam snad přelízala plot,ale nebyla jsem sama pak jsem tam za večer viděla ještě tak tři holky se stejným flekem mezi nohama... že by se taky polili pivem:-))) tak jak jsem to já tvrdila ostatním co tam byli se mnou;-)

linda (So, 31. 3. 2007 - 22:03)

v 18 když jsem se hodně opila

Klára (Pá, 30. 3. 2007 - 13:03)

ahoj já jsem se naposled počůrala v 6 třídě na základce na školním výletě v autobuse, do konce základky si ze mě všichni kvůli tomu utahovali:-(

Ivuška (St, 28. 3. 2007 - 15:03)

Ahojky mě se to stalo naposled v 16 letech, kdsyž jsem byla trošku ovíněna když už jsem na poslední chvilku doběhla v hospůdce na WQC zasek se mi na džínách zip.... dal asi není nutno vypravovat.

Magdalena42 (St, 28. 3. 2007 - 10:03)

Dobrý den, zdravím vás tady všechny já se naposled počůrala před měsícím ve 42 letech a to doslova a do písmene strachy a leknutím, cestou z práce se mi už hodně chtělo na malou ale na ulici si nebylo kam odskočit. Mazala jsem co nejrychlejc domů , bylo to dost akutní. Asi tři minuty od našeho domu na mě z po za plotu vyskočil nečí velkej pes no prostě já se tak lekla a jak se mi chtělo čůrat prostě jsem to pustila ani nevím jak.

Marek (Ne, 25. 3. 2007 - 14:03)

Olgo, jen doufám, že si v tom mokrém nelyžovala dál. Čůrací sen se mi zdál asi před měsícem, ve dne se mi to stalo nedávno, hrozně se mi chtělo , nebylo kam si dojít a navíc hodně pršelo.

monika (Čt, 22. 3. 2007 - 01:03)

Deniso, jeho "dopis" byl opravdu až k počůrání.

Denisa (St, 21. 3. 2007 - 16:03)

Že by Matonoha byl až tak k popukání? :-))

Co se týče počůrání ve spánku, tak to se mi "povedlo" naposled asi ve třetí třídě (šlo o klasický "čůrací sen"); pamatuji si jen, že mamce jsem se rozsáhlý mokrý flek na prostěradle pokusila vysvětlit tím, že jsem v noci měla žízeň a vzala si sklenici s vodou do postele, přičemž se mi vodu "podařilo" vylít ...

Předpokládám, že matka na tuto mou vskutku "duchaplnou výmluvu" neskočila, ale najevo to tenkrát nedala. :-)

monika (St, 21. 3. 2007 - 12:03)

asi před dvěma měsíci, když jsem koukala na Matonohu v NA STOJÁKA. Ale bylo to smíchy.

nina (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

ked som mala rok aj dva mesiace))

Reklama

Přidat komentář