Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 08:08)

Pro Veroniku a Radku a ostatní, připomenu odkaz Návštěvníka včera, že čápi ještě neodletěli a jsou večer na hnízdě

Radko (Út, 9. 8. 2022 - 09:08)

Ahoj! Ty víš kolik kilometrů za den oni dokáží uletět, když táhnou na jih? Jsem ráda, že jsi se ozval :)

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 11:08)

Podle výzkumů čápi dokáží uletět za den v průměru 60 až 120 km, vzácně i více. Využívají při tom stoupavé proudy a plachtí v nich. Občas se na cestě zastaví i na několik dní, aby nasbírali síly na další cestu. Část čápů tráví zimu i v jižních Evropských lokalitách jako je Španělsko, Portugalsko nebo Turecko, část odlétá až do oblastí střední nebo jižní Afriky. Zajímavostí je skutečnost, že mladí zpravidla neletí společně s rodiči, ale o něco dříve a sami

ornitolog (Út, 9. 8. 2022 - 12:08)

10 až 300 km jak se jim chce. Koukám, že už jsem tě něco naučil, tak papouškuješ :). Jen by ses měl omluvit, že jsi lhal o hnízdění v Africe. Přiznat chybu, to je umění, ale nevím, zda ho čekat od tebe

No, (Út, 9. 8. 2022 - 14:08)

mám velké přesvědčení, že máte nemalý problém s autoritami a vnitřně vás těší dotlačit takového člověka k omluvě. Libor, ať chceme nebo ne, autoritou je, ať na něj budeme pohlížet v kladném nebo negativním smyslu. To je každého svobodná vůle. Vy máte potřebu ho srážet a vinit, abyste jeho oblíbenost z vašeho pohledu mírnil, a dělá vám potěšení, když by se vám taková osobnost omluvila. To ukazuje na vaši problematickou osobnost, na váš zásadní interní problém, který vnášíte do svých komentářů

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 21:08)

Libor osobnost, autorita? Ty jsi z jinýho světa:):):(

Ornitolog (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Tak pro No možná je. Problém nastává, když začnou přebírat jeho chybné názory. A o to mi jde. M. byla skvělá, jak vyjela na Lallu ohledně idolu :)), jak typické. To Martina 2 určitě není :)

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Každý člověk je osobnost, pokud je rovný, čestný a umí v životě něco dokázat. Takových lidí si vážím, jedno zda jaké jsou profese nebo sociální vrstvy

Ornitolog (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

A zase, jen takové plkání. Nepřipadá ti někdy, že jen žvaníš, ale když už máš říct slovo chlapa, tak raději zalezeš? Mně jo.

Luci (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Co píše Libor pro mě je slovo chlapa, co píše Lalla je slovo chytré ženy. S tebou mám problém

Ornitolog (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Já s tebou ne, mně jsi jedno.

G. (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Ornitologu, kterýho ptáka jsi dnes honil?

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 23:08)

Liborovýho

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

tak si dej vlažný mezi nohy a mysli přitom na Libora s Lallou.Uvidíš že to bude o moc lepší a problém bude menší a po chvíli zmizí úplně.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Ty bys potřeboval studený na hlavu a kopnout mezi oči, aby se ti konečně rozsvítilo a přestal jsi urážet okolí :((

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Nikoho ty hysterko neurážim.Jen se potvrdilo že si chabrus na nervy.Takže ne vlažný mezi nohy ale ledový zábal .

Luci (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Vtipný? Ne, trapný, ale to jsi ty

I. (Út, 9. 8. 2022 - 23:08)

Tak to je jasný když se to týká tebe.Ale já se třeba nasmála,vtipný a trefný ,zdá se.

M. (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Naprostý souhlas. Tvé komenty se mi velmi líbí už dlouho:)

Ornitolog (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Libor pro mě není autorita, jestli se bavíme o tom bubínkáři, co tu psal ty historky aneb Zpověď a pak se dětinsky proflákl. Už vůbec ne osobnost, probůh :-). Jestli ho baví počasí, je v tom vzdělaný, v pořádku, každý umíme něco. To mě počasí nebaví. Baví mě ornitologie a divím se, že když vypustí takovou blbost z úst, že dávno nenapsal, omluva, to jsem se sekl, tomuhle nerozumím. Vidím, že mou informaci o mladých se naučil, tak ještě něco o zimovištích. Aby tu lživou info o hnízdění nepřejímaly zdejší ..., jak to říct, abyste si mě nepletly s Mirem? Zkrátka nejde o omluvu mně, ale vám, která dávno měla proběhnout. Nebuď tak problematická osobnost. Rádo se stalo.

Reklama

Přidat komentář