Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Ina (Po, 11. 7. 2022 - 16:07)

Tak to ti tedy nezávidím. Mám podobný zážitek s obědem který mi nesedl, ale já měla sukni a štrample, naštěstí. Horší bylo, že s tím nadělením jsem musela jít dvě hodiny domů pěšky

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 17:07)

a pro jsi si nesundala kalhotky a mohla jsi jit v pohode?

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 17:07)

take se mi stala jiz prihoda,byli jsme s kamoskama na festaku a vecer kdyz byl v plnem proudu,tak najednou na mne prislo nutkani,krece v brise silili,tak jsem se vydala k nejblizimu mobilnimu wc,jenze bohuzel tam byla dlouha fronta a krece silili,porad jsem doufala ze to vydrzim,ale po chvili jsem si potrebovala psouknout pri te kreci a s tim bohuzel vyletela i pekna nadilka,mela jsem v tu ranu plne kalhoty a jeste k tomu se mi spustil nezadrzitelny proud curani,takze bylo vse dokonano,zkadena a zechcana jsem se odebrala ke stanu abych se dala dohromady,po ceste ke stanu jsem si jeste jednou psoukla a to uz jsem pak mela na zadku poradnou bouli,sla jsem pomalu a malejma kruckama s tou nadilkou.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

Tak to je síla a muselo být náročné dát se ,,dohromady” na fesťáku bez většího množství tekoucí vody.

Pavkol (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

ou kej tak budu dál Pavkol stejně mě někteří oslovují Pavle a na jedné úchylné diskuzi (asi díky info z FB nebo TWOO) už stejně "prásknul" moje příjmení takže se už nemohu zač schovávat

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 09:07)

Navíc tvoje "psaní" je poznat ať už píšeš jako kdokoli a kdekoli

Pavel (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

děkuju za upozornění oprava: v pondělí a ve středu jedinej klidnej a pohodovej den bylo úterý. no vidíš návštěvníku tohle je narozdíl od těch nadávek oběktivní krititka

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Píše se objektivní.Proč už nepíšeš jako Pavkol ?

Pavel (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

ahoj smíšený pocity v úterý to celkem šlo ale včera a ve středu čočka jak brno poslední kdo mě udělal radost byla na kakání partnerky Lada Ziková ale už to beru jinak už nad tím neslintám jak bernardýn jen si to rád přečtu ale nic víc to se mnou nedělá naboulený trencla mám leda tak s ženskejch ňader dvorců a bradavek zad prdelky a bobra a na to mi opravdu české ložnice leo a jiné erotické časopisy stačí na to doktorku tak úplně nepotřebuju ale přece jen se tady zajímavé věci dozvím například na vlákně vzrušuje mě máma nebo holky a nahota doma

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Včera a ve středu ??Včera byla středa!!!!!.Máš už z toho koukám pěknej guláš a to je ráno :-))

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

Naposledy jsem se pokakal při zvracení po pivech a pár panácích.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 04:07)

Jedna moje známá pracovala v domově důchodců a tam se jeden dědek potřeboval vyblejt. A ona mu držela u toho mísu. No a když se dědek vyblil tak se ona před ním do té mísy vyblila také. Kvůli smradu. A nikdo to neřešil. Dědkovi to bylo asi jedno.

Scatter (Čt, 7. 7. 2022 - 01:07)

Jsi nemocný člověk, v přímé konfrontaci bych ti dával max. 5 minut života...

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 03:07)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala. Přišla dívka z kostela nešla zrovna zvesela Pokakala se před zraky pána boha potom raději vzala roha Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání a palóneček chytí hovno za koneček

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

vcera jsem se dosti opila na zabave a s jednim klukem jsme si sli zasukat za kulturak na lavicku,paradne mi projel obe diry a pak me zacal fistit,do pipiny to bylo v pohode a vzrusujici,jenze pak mi zajel do analu a po chvilce jsem to nevydrzela a pokadila jsem se a docela dost.

Janina (Út, 28. 6. 2022 - 19:06)

Naposledy jsem se hodně moc pokakala při análním styku. Ale fakt až tak hodně moc že se mi z toho ten partner vyzvracel na záda. To byl teda zážitek.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

tak to by se ti se mnou nestalo já byci si jinam než do mindy souložit netroufl

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

Ty nikdy nikam !!

Emil (Út, 28. 6. 2022 - 14:06)

Jedna známá nedávno vypravovala, že jednou dostala průjem. A současně se strašně potřebovala pořádně vyzvracet. Šla proto na záchod a sedla si na mísu. Před sebe si dala kýbl. Manžel tam šel s ní, aby jí držel při tom zvracení vlasy. Vyzvracela prý toho velké množství a současně se u ní spustil průjem. Také prý u toho močila. Když jsem se jí zeptal, zda jí nebylo trapně, když u toho byl její manžel, tak říkala, že ne. Byla ráda, že se o ní postaral. A ani jemu to prý nevadilo. Dokonce jí po tom odnesl do postele.

Karel (St, 29. 6. 2022 - 11:06)

Emile, to je snad zcela normální, že chlap pomáhá své přítelkyni nebo manželce, když se ona potřebuje vyzvracet. Já jsem měl za svůj život také pár přítelkyň a s každou jsme občas chodili do hospody. A když jsme přišli domů, tak se někdy stalo, že se jí udělalo zle a musela jít zvracet. No a já jsem jí u toho samozřejmě držel vlasy a uklidňoval jí. Jednou se stalo, že klečela u mísy a chystala se zvracet. Ale současně říkala, že potřebuje čůrat. Naštěstí byla nahá, tak jsem jí pod stydké pysky strčil nějakou umělohmotnou krabičku a ona se do ní vymočila. Zvracet začala až po tom.

Reklama

Přidat komentář