Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

renča (St, 6. 4. 2011 - 16:04)

jen zírám

Karolina (Po, 4. 4. 2011 - 16:04)

Mám vedle manžela v Strasbourgu i milence tady doma. Vždy když se má manžel vrátit, dám si den, dva pokoj, aby nic nepoznal. Ale už se mi dvakrát stalo, že jsem byla s milencem a hned nato přijel domů manžel. Trnula jsem, aby nepřišel na to, hlavně při orálu, že jsem dole plná semena. Ale nic nepoznal. O to víc mě to pak rajcovalo, když se do mě vystříkal a jen já věděla, že mám v kundičcce pěkný mix!

Emcoooo (Ne, 3. 4. 2011 - 17:04)

To já jsem se neumyla,druhý...hustyyyyy, to bych chtelzazit.

Martin (Út, 18. 1. 2011 - 14:01)

Stalo se mi to s mým tehdy...Jaj, Jano. Tak to bych chtěl být Tvůj manžel. To by mě taky rajcovalo. Být ten druhý a vůbec dvact minut po něm :-) Otázka je, jestli by jsem o tom věděl. Jednou jsem to zažil a byl to úplně super pocit akorát to nebylo po dvaceti minutách, ale asi po hodině.

Jana (Po, 17. 1. 2011 - 12:01)

Stalo se mi to s mým tehdy ještě teprve budoucím manželem. Milovala jsem se s přítelem, který se tehdy právě stával expřítelem - prostě hezký asi půlhodinový sex. Po aktu odešel. A opravdu asi 10 minut potom nečekaně zazvonil nový přítel - budoucí manžel.
Skoro jsem se lekla, že se snad znají. Byla jsem ještě i trochu zpocená z té předešlé aktivity. Protože jsem byla nedbale oblečená, tak jsme hned skončili v posteli - mezera mezi nimi byla asi 20 minut. Chtěl polohu 69, ale to jsem se bála, že by ucítil sperma, tak jsem řekla, že se chci raději líbat.
Myslím, že nic nepoznal. Protože kdyby poznal, tak by to řekl nebo by naopak mlčel. Ale on, když mi tam vklouznul, tak si jen vzrušeně pochválil, že jsem pěkně vzrušená a vlhká.
V té chvíli jsem si to najednou uvědomila i já, přestala jsem se bát prozrazení a přišlo mi neskutečně rajcovní, že ve mně vlastně klouže sperma předešlého milence a za chvíli se ty dvě dávky spermatu smíchají. Byl to asi můj nejerotičtější zážitek. Klidně bych si to zopakovala, ale nestalo se tak.

Pro šukandy (Pá, 14. 1. 2011 - 13:01)

Pak jste těhotné a ani nevíte s kým.Bičem bych vás hnal až na pranýř.Hambářky.Ve středověku by vás upálili.

:-) (Pá, 14. 1. 2011 - 10:01)

ok, rozumím a akceptuji tvůj názor, víceméně není co rozporovat. Mně vadilo, jak tady spousta lidí posuzuje druhé a přechází do urážek. Bohužel i já jsem se nechal strhnout.

PS Ego má každý:-)

:) (Pá, 14. 1. 2011 - 09:01)

tož ba, ty to bereš jako prudění, jasné... on tvůj názor je svatý, ostatní enem prudijó že ? Hele osobně nemám žáden připomínka k praktikám druhých, mám taky své choutky, jde ale o to, že se tady prezentují lidé, kterým zjevně nezáleží na druhých ač by mělo - já každou "praktiku" zvažuju z pohledu partnera, a teprve potom z vlastního zájmu. Ego si neléčím, ego nevlastním :) jen mám zkušenost s absolutním sobcem, který ničí život své partnerce a dokázal dokonce rozbít i můj vztah (což nesnímá vinu z mé bývalé a vlastně ani ze mne) Pro názornost uvedu, že s oním individuem jsem měl tu čest si "popovídat" inkognito přes icq, na dotaz jestli mu nevadí co dělá odpovídá Ne, mě to baví, na dotaz jestli má rád svou partnerku Ano mám, miluju ji, ale když mě se chce dělat to i jinde.. na dotaz jak by jí asi bylo kdyby to věděla "to by ji zabilo, miluje mne" ,na dotaz jak si to vysvětluje odpověď "o nic nejde".. na dotaz jestli má svědomí "Ne :) " Takže tak je to jednoduché.

:-) (Pá, 14. 1. 2011 - 08:01)

Ok, je hezké že na sebe máme stejné názory. Jen by mě zajímalo, jestli stejným způsobem prudíte i na ostatních fórech, protože velká většina témat je kontroverzních, takže předpokládám, že neděláte nic jinýho, než že prudíte do gayů, leseb, trojek, nevěr a úplně si asi smlsnete na tématu kakání partnerky:-))

No a co se týká mé staré, nechápu, proč ji tady zmiňujete, ta s daným tématem nemá nic společného, ale možná z vás mluví vlastní zkušenosti a proto prudíte, tož to pak temu teda potem ja, to bych pochopil, že tady blijete svá pozurážená ega.

reakce na reakc (Čt, 13. 1. 2011 - 22:01)

1/ ale ani nezmínil (tudíž jsi to asi nepovažoval za důležité, až ti domovník oprcá starou tak třeba změníš názor)
2/ ten blbec sedí, právě pro ten způsob vyjádření se
3/ až se ti na starý vystřídá popelář, domovník a veterinář, tak možná toho týpka co ti dá echo budeš nazývat jiným jménem než práskačem

. (Čt, 13. 1. 2011 - 16:01)

Ty seš ještě větší blbec, než jsme doufali. :-)

:-) (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

očekával jsem reakce, takže si dovolím reagovat.
1. svým názorem jsem nepopřel, že je ideální sladit své představy a touhy s protějškem
2. pro pána Petra - nemluvil jsem o sobě a už vůbec nechápu, proč mi nadáváš do blbců, ale de facto tím potvrzuješ můj příspěvek, že se lidé tobě podobní serou do ostatních
3. neuniká mi nic, protože jsem nepsal o sobě, nevím, kde jsi to z mého komentáře vyčetl, ale opět reakce podobná bývalým domovním správcům a předsedům uličních výborů. Opravdu nezávidím lidem ve tvém okolí, jsi opravdu nechutný práskač, který práská na sebe, že práská:-)))
Vem si pistoli a jdi se oběsit do rybníka, abys to měl pojištěné protože při své vlastní blbosti bys asi ani toto nedokázal.

Ale to už jsem překročil míru standardu svého chování. Prostě jste nepochopili a co je nejdůležitější, ani nemáte snahu pochopit a to celý váš (naštěstí jen váš) problém.

Mějte se fajn. Odsuzujte, posuzujte podle svých názorů, a pokud vám něco nebude po chuti, jděte to nebo je prásknout. Gratuluji.

Petře (St, 12. 1. 2011 - 12:01)

ono mu to uniká... je to jeden z těch, co kazí život ostatním jen díky své rozežranosti... ten kámoš mý naštěstí bejvalý partnerky oprcá všechno co jde (včetně kluků...) a doma ho čeká holka, která je zamilovaná a věří mu - co jí provádí si uvědomuje, ale sere na to, proto považuju za svoji povinnost ho prásknout - co je mi do jeho kydů :) ta holka si to nezaslouží, stejně jako já od svý "partnerky"...

Petr (St, 12. 1. 2011 - 12:01)

zamindrákovaní pánové a...Hele a tobe by se libilo mit doma kurvu ktera kazdej den prca s nekym jinym a vecer pak s tebou?A pak proc se tolik siri pohlavni choroby.Doufam ze takovy stetky a blbove jako ty pisou jen na doktorku a nikdy takovy podobny lidi nepoznam.

:-) odpověď (St, 12. 1. 2011 - 12:01)

supr názor, akorát nějak panu chytrému uniká, že ti co žijí tak jak chtějí ubližují občas svým partnerům (rodině) - neměl by každý žít tak, aby dokázal svá přání a představy sladit s lidma na kterých záleží ? Mě se třeba dost dotklo, že mi přítelkyně v klidu oznámila : tehdá jak jsme se pohádali s tou tramvají, tak jsem si vzala na noc do postele svýho kámoše, a udělala mu to do zadku robertkem od tebe... chápu že to "někomu" chtěla udělat, ale zároveň byla mou partnerkou. A teď se ukaž, jak to mám brát - seru se jí do života když se mi to nelíbí ?

:-) (St, 12. 1. 2011 - 10:01)

zamindrákovaní pánové a dámy potřebují vypsat své usoužené ego. Dovedou akorát odsuzovat, nadávat etc. Přesně to je ten typ lidí, co se serou do ostatních, místo aby žili a nechali žít každého tak, jak se mu líbí. A aby toho nebylo málo, právě z těchto lidí se generují ti, kteří pod záminkou mravnosti prásknou v naději, že tím někomu pomůžou, ve skutečnosti to má ale opačný výsledek. Takže kdybych přistoupil na jejich rétoriku a způsob myšlení: je mi na blití právě z těchto lidí, ne z těch, kteří si zvolili svůj způsob života, včetně sexu.

Tonda (St, 12. 1. 2011 - 02:01)

A nemas doma Petre taky nejakou kurvu?

Petr (St, 12. 1. 2011 - 02:01)

Holky vy ste pekny kurvy jinych slov pro vas nemam.Je me z vas na bliti!

k (Út, 11. 1. 2011 - 19:01)

probudíš se u přítele? tak mu to popiš co děláš odpoledne, a schválně jestli bude dál "přítel"... hele máš vůbec páru co tu blábolíš ? myslím že správně bys měla napsat :já, šlapka, to taky občas mám, třeba ráno se probudím u jednoho šukače, tak ještě ranní mrd:-), a odpoledne jdu ke druhému šukačovi, s kterým taky spím. Ale nebývá to bezprostředně a vždycky se vykoupu, nechci aby to bylo poznat, jsem celkem nechutná coura...

k (Út, 11. 1. 2011 - 17:01)

já to taky občas mám, třeba ráno se probudím u přítele, tak ještě ranní číslo:-), a odpoledne jdu ke kamarádovi, s kterým taky spím. Ale nebývá to bezprostředně a vždycky se vykoupu, nechci aby to bylo poznat, je to celkem nechutná představa, že se čvachtá ve spermatu někoho cizího.

Reklama

Přidat komentář