Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 16:08)

Já se venku koupu pouze jednou dvakrát do roka a jedině nahej. Ale jenom v rybníku, kterej mám sám pro sebe.

anka (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

ja chodim rada na nudaplaz, rada jsem naha a kdyz vsichni koukaji na moji pipinku. a treba kdyz mne nekdo vysousta nekde za stromem, treba i vic muzu za sebou. ahojte

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

A to Patrika a Tuboše zabásli na Miluny svátek.

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 17:08)

To je zajímavý, jako kdyby policajti četli tuhle diskuzi :-) Zatím o nich nejsou žádné zprávy, ale teď jsem četl na seznamu článek, že dnes se rozhodne jestli je pustí nebo budou dál ve vazbě. Ale asi by bylo lepší kdyby si je tam ještě nechali aby vychladli, protože Luboš jak jednou zahájí živé vysílání, tak se přestane ovládat, jak si správně všimla Andrea.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 04:08)

Co mi to zvonění na zvonky připomíná?
"Patrik byl již skutečně naštvaný a vytočený což se opravdu nedivím protože nám Ukrajinci zvoní na zvonky a policie s tím nic nedělá a budí mi to malou 7 měsíční holčičku" -
Nikola, přítelkyně Patfika

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 04:08)

A policie s tím nic nedělá :))

povídkáři (St, 3. 8. 2022 - 21:08)

Tak proto se pan Tufl omluvil z právě probíhajícícho duelu Českolovensko hledá dezoláta!! A příští týden má nastoupit Tuboš z Holýšova!! To budou mít pořadatelé docela problém!! To je situace!!!

Andrea (St, 3. 8. 2022 - 19:08)

Ti kluci v sobě nemají ani trochu sebereflexe.Mají oba rodiny, zodpovědnost vůči dětem.Nechápu.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Tubošovi se na profilu vysmívají stovky lidí, radují se, že spadla klec. Ono kriminálka to je silný kafe.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 20:08)

Na profilu Ministr Světa Čermák má už i Putina jako profilovou fotku))

Andrea (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Milu,všechno nejlepší.Videa sTušlem a Čermákem mě vždycky pobaví,jak se Tomáš vždycky vytočí nad vlastním monologem,no a těch volů co padne,s tím Putinem to asi pos....

-Aleš- (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

Ale nemohu se zbavit dojmu, že to bylo špatně načasovaný. Teď, když si chlapi našli práci. Měli je to nechat dodělat a až pak zašít. Jak k tomu přijde majitel nemovitosti :-)

Sany11 (Čt, 4. 8. 2022 - 10:08)

Ze radsi nesledujes udalosti z Brna. Mate tam fakt veselo. To muselo byt pro pozorovatele bozi :D
.................Scéna jak vystřižená ze slavných francouzských komedií o četnících, se udála v těchto dnech v Brně. V hlavní roli byli nudisté, kolo a oblečený zloděj. Ten se plížil okolo nudistické pláže na Brněnské přehradě a využil příležitosti, kdy majitelka bicyklu v hodnotě asi třiceti tisíc korun spokojeně usnula na dece.

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Městská policie Kladno
Z poklidného dřímotu ji vyrušil křik ostatních nudistů, že jí někdo krade kolo. Ohlédla se a skutečně spatřila mladíka mizejícího s jejím strojem. S čím ale zloděj nepočítal, bylo to, že okamžitě se ze svých dek zvedl celý houf nudistů lačnících zloděje dopadnout.

Dálkový autobus přijel do Brna bez pneumatiky
Krimi
Dálkový autobus přijel do Brna bez pneumatiky
„Šestadvacetiletý zloděj si prý z více směrů útěku neprozřetelně vybral ten, který vedl do kopce. Po pár metrech tedy podle svědků kolo odhodil a běžel ke zdejšímu bufetu, kde ho skupina pronásledovatelů i tak dopadla,“ popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

„Jeden z přihlížejících zavolal na linku 156, zatímco mladík se prý ukryl pod deskou stolu, kolem něhož si až do příjezdu hlídky městské policie posedali rozzlobení návštěvníci pláže, aby nemohl uprchnout. Poznat dotyčného nebylo pro strážníky nijak složité. Kromě toho, že ho ostatní neustále hlídali, byl mezi nimi jediný oblečený,“ dodal mluvčí.

Vzhledem k hodnotě kola případ strážníci předali republikovým policistům.

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

Já jsem si letos byl v tom bufetu koupit ledňáka aniž bych tušil, že je tam nuda. Když jsem tam viděl chodit ty naháče všech věkových kategorií, tak jsem z toho neměl dobrej pocit a rychle jsem odtamtud zmizel. Že jde o divnou komunitu dokládá i způsob jakým toho pobertu zadrželi. Pod tím stolem musel zažívat hotová muka a určitě s ulehčením uvítal, když ho přišli vysvobodit policisté :-)

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

to je srandovní, ten pachatel asi nebyl moc chytrý jinak by cestou oblečení zahodil :-)

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

Takže Tufl zatčen v Praze je už na Bartolomějský, Tuboše zatkli v Holýšově a budou asi na Barťák převážet.

-Aleš- (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

A Péča včera byl naprosto konsterován, že na shromáždění Ukrajinců v Praze jeden z nich ukázal palec dolů na projíždějící auto s českou vlajkou. Představte si tu prasárnu, palec dolů! Jistě jenom nedopatřením zapomněl dodat, že to auto u hloučku Ukrajinců dlouze troubilo. To mě takový věci dokážou nasrat víc než toho demonstranta :-)

-Aleš- (St, 3. 8. 2022 - 16:08)

Charakteristické na celé situaci je, že největší pozdvižení nevyvolalo samotné zatčení, ale to, že Páťovi nenechali mobil. Ženský teď sedí doma, koukají na fb a nemají žádné informace, na které by mohly reagovat. Ty musí prožívat hrozná muka :-)

A je to (St, 3. 8. 2022 - 16:08)

tak prej dnes zatkli Čermáka s Tušlem. Policie je vyšetřuje na základě podezření ze spáchání trestného činu podle § 356 „podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod“ a oba navrhuje vzít do vazby, protože hrozí pokračování v trestné činnosti. Případné obvinění se však může rozšířit i o další trestné činy. V neprospěch Tušla hovoří i to, že byl už pětkrát odsouzený. Mimo jiné vyhrožoval brutálním zavražděním matce svého dítěte, na které neplatí výživné. Vždy ale vyvázl s podmínkami.
Tomáš Čermák v posledních dnech opakovaně na svém facebookovém profilu chválil Vladimíra Putina za útok na Ukrajinu.

-Aleš- (St, 3. 8. 2022 - 16:08)

Všem Miluškám přeju všechno nejlepší k svátku :-)

Reklama

Přidat komentář