Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Tak to mě pobavilo:) Tak si vymyslela hned pohádku najednou:) Ta ženská je fakt cvok, ale hlavně jak nad Miluškou tenkrát říkala co to je a že na tohle tady musí koukat.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

No tak ono dívat se na připosranou a zfetovanou Milunu s jejím vilným pohledem, to se Simče nediv.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Teď jsem to video zase hledal. Bohuźel už asi nikde není. Tvůj popis toho, co se na té zastávce dělo je trefný, ale to na zadku bylo bláto.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Ta teď určitě maže videa jak vzteklá. Ale myslím že zrovna ona může být v klidu, ji nikdo nebere vážně. Teď jsem se ale dočetl, źe Janička je hospitalizovaná na psychiatrii. To se teda dějou věci.

Andrea (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Tak se nám naši,,vlastenci,,zviditelnili,byli v tel.novinách, bohužel to je začátek konce.Ani jsem netušila, že je Tušl takové kriminální eso.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

No, jsou slavní. S tím nic nenaděláme. Třeba jeden z nich bude nový spasitel, jako byl Havel. Stejný scénář.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

Nebuď trapnej a neotravuj tady.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Jestli zavřou Patrika a Tuboše tak už vám tady zůstane jen ten cvok s těma píčovinama nademnou.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Trolla neřeš a Tuboše s Tuflem už snad zavřou. Už soudce rozhodl jestli půjdou z CPZ do vazby? Taky to vypadá dobře s Netíkem a ještě jedním. Jojo, konečně Rakušan s tím něco dělá. Dobrá práce.

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 16:08)

Já se venku koupu pouze jednou dvakrát do roka a jedině nahej. Ale jenom v rybníku, kterej mám sám pro sebe.

anka (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

ja chodim rada na nudaplaz, rada jsem naha a kdyz vsichni koukaji na moji pipinku. a treba kdyz mne nekdo vysousta nekde za stromem, treba i vic muzu za sebou. ahojte

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

A to Patrika a Tuboše zabásli na Miluny svátek.

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 17:08)

To je zajímavý, jako kdyby policajti četli tuhle diskuzi :-) Zatím o nich nejsou žádné zprávy, ale teď jsem četl na seznamu článek, že dnes se rozhodne jestli je pustí nebo budou dál ve vazbě. Ale asi by bylo lepší kdyby si je tam ještě nechali aby vychladli, protože Luboš jak jednou zahájí živé vysílání, tak se přestane ovládat, jak si správně všimla Andrea.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 04:08)

Co mi to zvonění na zvonky připomíná?
"Patrik byl již skutečně naštvaný a vytočený což se opravdu nedivím protože nám Ukrajinci zvoní na zvonky a policie s tím nic nedělá a budí mi to malou 7 měsíční holčičku" -
Nikola, přítelkyně Patfika

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 04:08)

A policie s tím nic nedělá :))

povídkáři (St, 3. 8. 2022 - 21:08)

Tak proto se pan Tufl omluvil z právě probíhajícícho duelu Českolovensko hledá dezoláta!! A příští týden má nastoupit Tuboš z Holýšova!! To budou mít pořadatelé docela problém!! To je situace!!!

Andrea (St, 3. 8. 2022 - 19:08)

Ti kluci v sobě nemají ani trochu sebereflexe.Mají oba rodiny, zodpovědnost vůči dětem.Nechápu.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Tubošovi se na profilu vysmívají stovky lidí, radují se, že spadla klec. Ono kriminálka to je silný kafe.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 20:08)

Na profilu Ministr Světa Čermák má už i Putina jako profilovou fotku))

Andrea (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Milu,všechno nejlepší.Videa sTušlem a Čermákem mě vždycky pobaví,jak se Tomáš vždycky vytočí nad vlastním monologem,no a těch volů co padne,s tím Putinem to asi pos....

Reklama

Přidat komentář