Reklama

Mají starší ženy rády sex?

ja (Út, 6. 6. 2006 - 16:06)

už mě to neba,kam vlezu,všude je xxcd,radši jdu něco užitečnýho dělat...

xxcd (Út, 6. 6. 2006 - 15:06)

Takže maximálně o 100% !!?? To jsem velmi rád !!!

Návštěvník (Út, 6. 6. 2006 - 15:06)

xxcd, jsi vazne perla internetu, v zadnem pripade neprestavej v psani svych moudrosti. Od chvile, kdy ses sem prifaril, ze zvedla uroven tohoto websitu minimalne o 0.00017%.

xxcd (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Obávám se, že až na druhé :)

Sabina (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Xxcd a budeš s ní mít sex už na první schůzce?:)

xxcd (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Jak říká kámoš, ... dokud z toho neteče olej, je to dobré ... touto cestou bych rád poznal starší pichnu z Brna :-)

Eva (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Je mi 57 a sex miluji čím dál víc. Manžel už moc nemůže a tak mi navrhl rodinného přítele..prý bude radši, než abych mu byla tajně nevěrná. Přítel je o 15 let mladší, chodí k nám jednou týdně na večeři a potom mi to úžasně udělá. Manžel mě přitom hladí, líbá, nebo onanuje, postaví se mu přitom mnohem častěji než dřív a tak ho potom často dodělám pusou, nebo dokonce našeho přítele vystřídá. Nikdy předtím mě sex tak neuspokojoval jako teď..

Tina (Út, 6. 9. 2005 - 09:09)

No Pavle, tak to co popisuješ u svých kolegyň bych nijak neoceňovala, vykládat, že mám menzes, jdu se přebalit, pohlídej mi telefon. Ta otevřenost a zkušenost a jiný životní postoj by měl být v něčem jiným. V tomto případě jsou ty mladé holky, co v těchto případech mlčí rozumnější /p.s.bude mi 40/

jaja (Út, 6. 9. 2005 - 08:09)

Az ty budes starsi,budes rad ze se ti postavi,tak tu zenskejm nezavid:-)))

bojs (Út, 6. 9. 2005 - 07:09)

No jo starý fuchtle už se snaží utrhnout co jde, protože jim za chrbtem cvaká smrtka zubama!Proto ta otevřenost v sexu!

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 21:02)

Stará fuchtle, ať ti ji nenatrhne, ale to u tebe asi nehrozí, ty ji máš jak vjezd do garáže,že??

mates (Po, 27. 12. 2021 - 22:12)

bojs se vůl

Pavel (Po, 5. 9. 2005 - 21:09)

Je úplně normální, že žena ve věku cca 40let-klimakterium má často mnohem větší zájem o sex než mladá holka. V tomhle věku se ta to dívá úplně jinak než třeba dvacítka. Jednak se daleko míň stydí, děti má většinou už dospělý a chce si ještě pořádně užít. Mnoho žen si v tomto věku pořídí mladšího milence. Navíc žena si úspěchem u mladšího partnera velmi zvýší sebevědomí. Prostě si dokáže, že je pořád MLADÁ A KRÁSNÁ.Mám s tím jistou zkušenost s kolegyněmi z práce. Jedna měla taky mladého milence, kupovala mu pořád nějaké věci, zvala ho do nóbl restaurací a do divadla. Jinak si v práci úplně otevřeně povídaly o sexu, menstruaci a tak. Mluvily o tom stejně otevřeně jako třeba o módě. I přede mnou. Jedna mi klidně řekla ať jí ohlídám telefon, protože ona to má, jde se na WC přebalit a přijde hned. Tohle si u mladý holky neumím představit.

blues (St, 29. 6. 2005 - 10:06)

Kolik je tobě? Taky stará vražda, co?

Týna (Po, 20. 6. 2005 - 08:06)

´´´´´,ty musíš být ale velký ubožák,viď?Copak,nějaké kompexy?Nebo závist?

´´´´´´ (Po, 20. 6. 2005 - 08:06)

Stará fuchtle, ať ti ji nenatrhne, ale to u tebe asi nehrozí, ty ji máš jak vjezd do garáže,že??

Josefína (So, 18. 6. 2005 - 17:06)

Já jsem už také starší dáma,mám mladšího přítele a sex s ním je fantastický.Zamilovanost je opravdu úžasná věc a dává člověku křídla v každém věku.Blbnem,jak zamlada,v sexu experimentujem a je to úžasný,jak si to dovedeme vychutnat.Máme na to dost času,užíváme se ,jak jen to jde a klidně i 3x za den.

perri (So, 18. 6. 2005 - 16:06)

Domnívám se že mají a nejsou s nimi problémy jak s mladými ženami řekněme do 25 let.ale každá žená jakošto muž jjsou jiní.Mám přítelkyni je jí pře padesát mě je o 10 let méně a mám co dělat abych ji uspokojil možná si to jen myslím že ano ale je upřímná o všem si povíme ví co chce a roztahuje nohy bez prošení.Doufám že si to přečtou i ty ženy mladší jakoby frigidní tedy hlavně ze své psychpříčiny ale zkrátka každý jsme jiný a já sex potřebuji každý den ač ženatý katastrofa takže starší ženy mají pokud slouží zdraví jasno na ně nedám dopustit pá přiznivci sexu a starších dam...jsem z nich vždy udolán

Ponocny (Út, 16. 11. 2004 - 02:11)

Milko toho bejcka cervenyho ani neber vazne. Skvelej sex a milovani clovek muze prozivat klidne v petasedumdesati chce to jen mit toho pravyho partnera nebo to stesti ho najit a vsecko jde. Kdyz je jeden starsi tak ma naky ty zivotni zkusenosti ale kdyz je zamilovanej tak je zrovna tak nejistej a zblbnutej a vomamenej v sedesati jako v patnacti to je jedno furt jsme jen ty sami lidi. Nekoho si najdi a uzivej si zivota dokad tu ses.

milka (Po, 15. 11. 2004 - 15:11)

red bulle můžeš se pochlubit kolik roků máš ty? Víš ono se to hezky kritizuje z pozice mladých let, ale věř že i ti dříve narození mají stejné problémy jako mladí. Nepřeju nikomu nic špatného, ale jednou to poznáš na vlastní kůži jaké to je být starší a budeš se možná stydět za to že nemůžeš a chtěl bys.

Reklama

Přidat komentář