Reklama

Mají starší ženy rády sex?

levandule7777@s (Ne, 11. 9. 2011 - 13:09)

dobry den.chtela bych poradit jak z manzelem.mam rada sex a on neustale vyleza z pelisku.nedokazu ho tam udrzet.strasne ho mluji.dekuji za odpoved

carlos (St, 31. 8. 2011 - 10:08)

ale bohužel není to jen o...Co se týče "atmosféry" "pohody" a "imponujícího partnera". Tohle je pro muže příjemné a lepší, ale k sexuálnímu uspokojení tohle všechno nutně nepotřebuje. Je to o povaze mužského sexu i orgasmu. U chlapa je všechno takové kratší a často s rychlým koncem.

carlos (St, 31. 8. 2011 - 10:08)

ale bohužel není to jen o...No pudově.. jak to vysvětlit. Prostě chlap i když ženu miluje, tak jeho mužská sexualita zůstaně stejně odlišná. těžko se to vysvětluje. Pozor, teď nemuvím o žádných nevěrách. I v normláních vztazích, kde se oba milují dokáže být odlišné nastavení muže a ženy pěkným oříškem.

ALenka (St, 31. 8. 2011 - 09:08)

Řekl bych, že zásadní...ale bohužel není to jen o sexualitě, povaha a vše ostatní hraje taky svou roli.
Nebo v tom je podle tebe právě ta odlišnost mezi muži a ženami?
Že žena potřebuje klidnou atmosféru, pohodu a chlapa, který jí nějak imponuje..a chlap na to jde pudově?

carlos (St, 31. 8. 2011 - 09:08)

zdravím,jsem tvá...Řekl bych, že zásadní problémy a nedorozumnění přináší více odlišná sexualita mužů (i její vývoj během času) než povaha jako taková.

iveta (St, 31. 8. 2011 - 05:08)

Je mi 47 let, vypadám...zdravím,jsem tvá vrstevnice,vdaná,ale zanedbávaná tak intenzivně,že se stydím o tom psát.Jsem jak spadlá z měsíce a na nic jiného nemyslím,jestli rozumíš..?!
To by chtělo snad marťana?!Co říkáš?

DÍKY.p.s.Můj m. ze mně udělal flustr.trosku.Tím mu děkuji.A varuji před sňatkem s antipatikem a flegmatikem.Pozor!!!!

Jája (So, 27. 8. 2011 - 18:08)

Je mi 47 let, vypadám mladě, jsem štíhlá, cítím se skvěle, sex i orgasmus prožívám stále intenzivněji, bohužel milenec (starší) je ženatý, takže jsem s ním málo, hledám opravdového přítele se vším všudy, i mladšího, ale zaujme mě málo mužů, nároky stoupají, nebaví mě alfa samci, sobci, změkčilci, lenoši, alkoholoci,zbabělci , promiskuiti atd., a těch ostatních je málo nebo je vidím????

mirinda (Čt, 9. 6. 2011 - 08:06)

Co je to za hloupou otázku?...to je pravda, stačí se podívat, co se děje na amatérech v místnosti pro starší a pokročilé :-)

carlos (Čt, 9. 6. 2011 - 08:06)

Co je to za hloupou otázku? Starší ženy sex přímo milují. Jen doplním, že staršími klidně myslím od 50 až kdovíkam. Co se týče čtyřicítek, ty jsou často na samém vrcholu sexuality... Samozřejmě, existuje nezanedbatelná skupina žen vyššího věku, co rezignovala na sex, ale tohle většinou není kvůli biologickým možnostem ženského organismu. To je ale na delší debatu.

franta (Čt, 9. 6. 2011 - 02:06)

Co s takovou svoločí ze...na meil [email protected] potřebuji něco probrat.

franta (Čt, 9. 6. 2011 - 02:06)

Co s takovou svoločí ze...ahoj muže my napsat

sexuarium (Čt, 17. 3. 2011 - 21:03)

Postklimakterické ženy patří dnes mezi nejvýznamnější šiřitele HIV. Nejčastěji od gigolů na Jamajce.

ronny (Čt, 17. 3. 2011 - 12:03)

Ty si tak můžeš vybírat...Až v budoucnosti přijdeš na to, že je lepší bejt starší žena než starší chlap, ty kašpárku.

Pavel (Čt, 17. 3. 2011 - 12:03)

Co s takovou svoločí ze...Ty si tak můžeš vybírat jestli ho chceš z gumy nebo z bakelitu, ty stará ochechule:-))))

Pavla (Čt, 17. 3. 2011 - 11:03)

Co s takovou svoločí ze společnosti se jménem Pavel. Ty máš mindrák, že tě tvoje stará fuchtle už nedá. Jo Pavlíku my si můžeme vybírat ale taková boží hovádka jako seš ty můžuo svého šulina jenom hladit.

Pavel (Čt, 17. 3. 2011 - 11:03)

Pavle, Ty zmrde...Na starou bábu máš tedy vytříbený slovník))
Raději trénuj skoky do truhly,než si honit frndu.

Pavla (Čt, 17. 3. 2011 - 11:03)

Pavle, Ty zmrde zamindrákovanej. Ty sis ještě ani nesáhl na svého šulína, tak nemůžeš vědět co se s ním dělá. Chudáčku.

Pepa (Čt, 17. 3. 2011 - 08:03)

Mě je 79. Nejsem žádná...V 79 to už má žena se sexem asi blbý. V tomhle věku je žen výrazně více než mužů a navíc v tomhle věku už většina mužů nemůže, i kdyby chtěla. Takže by zbýval jen orál a prstění a to zase nevím, jestli jsou osmdesátiletí muži zvyklí dělat. Asi ne.

Pavel (Čt, 17. 3. 2011 - 08:03)

Mě je 79. Nejsem žádná...Fuj babo,kup si růženec))Že ti není hanba.

Pavla (Čt, 17. 3. 2011 - 07:03)

Mě je 79. Nejsem žádná hvězda. O manžela jsem přišla při autonehodě. Spolu jsme souložili i třikrát do týdne. Já se miluji strašně ráda. Bohužel moc chlapů v mém věku už asi sex moc nevyhledává a mladí kluci "staré báby" nechtějí. Tak nezbývá než využívat gumové náhražky.

Reklama

Přidat komentář