Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Cornuto (Ne, 20. 11. 2011 - 12:11)

pořad? na slovenské nebo...Tu je, ale pozor, absolútny suterén vhodný iba pre silné povahy.
http://www.farmarhladazenu.sk/

Lea (So, 19. 11. 2011 - 15:11)

Myslím, že jsem měla štěstí, že jsem orgasmus vůbec poznala, i když až v 55 letech. A myslím taky, že v tomto věku nemáme zájem o nějaké nezávazné vztahy, spíš o jednoho muže, který bude citově zaangažovaný.
Možná tahle seznamka bude vyhovovat těm, které jsou dlouho samy a bouří se jim hormony. Já bych do toho ale nešla.

který (So, 19. 11. 2011 - 14:11)

Dosť 50-ničiek je...pořad? na slovenské nebo české televizi?
pošli link

Nezavaznyvztah. (So, 19. 11. 2011 - 14:11)

Píšeš "Muži se v...Myslíme si, že ženy v tomto věku mají 100% rády sex, protože ho mají málo. Proto jsme vytvořili novou bezplatnou seznamku www.nezavaznyvztah.cz
Uvítáme zde všechny ženy, které mají rádi zábavu a chtějí se odreagovat...

Cornuto (Út, 15. 11. 2011 - 12:11)

Dosť 50-ničiek je atraktívnejších ako veľa 20-30 ročných. Ono to nie je o veku. Ale šukať také ako vystupujú v "Farmár hľadá ženu" je fakt perverz.

Hřebec (Po, 14. 11. 2011 - 21:11)

Šukat starý baby je super perverz na chvíli. Vyhánět netopýry ale brzy omrzí. Do společnosti bych s ní nevlez. Každý atraktivnější chlap si najde mladší.

Vlada (Po, 14. 11. 2011 - 20:11)

Na starou bábu máš tedy...Tedy , ty jsi ale debílek, to se jen tak nevidí...I houpací kůň je vedle tebe inteligent...

carlos má pravd (Po, 14. 11. 2011 - 14:11)

Tat tak, změna je život a vývoj a pokrok beze změny není možný. Soupeřící samci musí měnit, je to genově výhodné. Pro samici je výhodné zase držet si stálého ochránce, sponzora a pečovatele...tedy s vyjímkou, že může třeba tajně získat ty atraktivní geny...a pak zase hezky k tatínkovi.

carlos (Po, 14. 11. 2011 - 14:11)

A nebo měla prostě...Píšeš "Muži se v delším zaběhnutém vztahu prostě flákají,nedbají o něj, nepečují a pak si stěžují". To je velká pravda, bohužel pravá příčina není tak jednoduchá, aby to bylo možné nazvat jen "zlenivění". Jsou zde další faktory, například jako savců, kde u dlouhodobého styku s jednou samičkou samec ztrácí zájem, říká se tomu Coolidge efekt. Může to vypadat jako ztráta zájmu o sex, jenomže s novou okamžitě podává úplně jiné výkony. Příroda zde bohužel upřednostnila genovou rozmanitost před harmonickým živoetm v páru. Jinými slovy, pokud rovnou nezahýbá, jeho aktivita se utlumí.

Petr (Po, 14. 11. 2011 - 12:11)

Starší seženeš, jen trochu hledat a snažit se. Je to super, trochu trpělivosti a máš v posteli slonici, která se pěkně vyřve z orgasmu.

marek30benson@s (Po, 14. 11. 2011 - 12:11)

Zajímavá otázka. Já se snažím sehnat starší ženu již dlouho,zatím marně.

H (So, 12. 11. 2011 - 10:11)

Pokud si poprvé prožila...A nebo měla prostě smůlu..Ze mně můj bývalý manžel taky vytvořil frigidku. Už jsem myslela,že prostě TO nemusím..Po rozvodu jsem zjistila pravý opak..Sice orgasmus jsem znala od mládí,ale o to to bylo horší..
Muži se v delším zaběhnutém vztahu prostě flákají,nedbají o něj, nepečují a pak si stěžují.."ona nechce, bolí jí hlava..." Jsou líní, nejsem sama co tohle poznala-bohužel.

carlos (So, 12. 11. 2011 - 10:11)

tak to je docela...Pokud si poprvé prožila orgasmus v 55 letech, si jeden z důkazů o nesrovnatelném prožívání sexu mezi jednotlivými pohlavími ve vyšším věku 50+.

va (So, 12. 11. 2011 - 09:11)

Já bych šukala až bych...pojd me opichat

Lea (St, 26. 10. 2011 - 17:10)

Taky s tím má zkušenost....tak to je docela úsměvné!
:-)
Pravda ale je, že ač třeba vypadáme po padesátce dobře a jsme sexuchtivé, tak (někdo to tu už psal) nechceme do postele muže, co nám neimonují.
Jenomže muži, co by nám asi imponovali, pokukují po třicítkách.
Fakt je, že když má ženská hodně štěstí, a nějaký trvalejší vztah naváže, tak může třeba - jako já - poznat poprvé v 55 letech orgasmus.

Patrik (St, 26. 10. 2011 - 15:10)

Starší ženský mají rády...Taky s tím má zkušenost. Je mi 19 a mám 45 letou milenku. Když mě poprvé dostala do postele tak jsem myslel že se zblázním vzrušením, chtěla semeno všude možně bylo to super akorát bych ho potřeboval litr.

ronny (St, 26. 10. 2011 - 13:10)

Starší ženský mají rády sex to dokonce často mnohem víc než ty mladší!! Nevím kdo sem pokládá tyhle stupidní dotazy!?? Nějakej mladej kluk, mladší chlap????

Jana (St, 26. 10. 2011 - 13:10)

Naštěstí nežiju v Čechách, takže mě tam úpadek mužů nemusí trápit.

Jan (St, 26. 10. 2011 - 13:10)

Ahoj všem. Zde ukázka úpadku mužů v Čechách. Samí blb...ci. V to mají tedy i nekteré ženy pravdu. Hezký den. H.

Edita (Čt, 15. 9. 2011 - 20:09)

Já žiju sama, nejsem vůbec...Ne, nenajde. Pokud neschání jednorázovky, má smůlu. Vyzkoušeno na vlastní kůži. A nejsem cuchta, ani ruina.

Reklama

Přidat komentář