Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

Těším se na volby.

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

V 18.08 jsem vložila místo fejsbuku mesenzr.

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

Dnešní aktuální zpráva z mezinárodní soutěže bude relativně krátká. Pochopitelně vzhledem ke smutným událostem posledních dní, kdy nemilosrdná zlovolná veřejná moc odchytila jednu z našich postav loňského léta Mr Tuboš von Holýšov. Ale pojďme od začátku. V posledním duelu český závodník zvítězil, Sice o fous, získal výrazně méně než naše/vaše/Jitunina Simonett zvaná zloba, ale přece. Krasoň čekající na druhé stání soudu, kde je obviněn z nabádání k terorismu, šíření poplašné zprávy a podloudného prodeje léčiva pro koně (nechápeme, co mají soudy proti koním) si získal srdce především slovenských hlasujících matek, což je v souladu s tím, jak své revoluční aktivity směřuje především k matkám z dětem, zapomínajíce platit nejen alimenty na tři svoje ale ani splácet milionový dluh. Přes závažnou situaci, ve které náš Tuboš je, nevzdal se své nominace a zúčastní se duelu toho týdne. Zcela vážně vás všechny za celo naší redakci i šéfovou vyzýváme!!! nezapomeňte hlasovat!!! STAY TUNED!!!

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

I když se soutěže nezúčastním, díky za příspěvek. Tohle hlasování mi připomíná, jak tady probíhaly volby. To tady byla legrace. A větší účast. Stálic. Ani nevím, čím jste mě to chtěli zvolit. :-) Ale je jiná situace. Časy se mění. Tak hlasujte, já zase nakouknu.

:) (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Bianko škoda, že nejsi na fb. Je tam příspěvek, který má představit kandidáta Luboše. A je to dvouminutové video, kde Luboš řekne 60x slovo vole. Je to vůl, ale stejně je mi ho líto.

bianka (Út, 9. 8. 2022 - 06:08)

Ale já jsem na Facebooku. Dokonce jsem viděla doktora Miluny. Taková šance.! Krásný kluk, dům chtěl stavět. A jak to dopadlo. Jako vždy. Jen mě moc nechytají taková ta představení. Stejní diváci, přijdou si zamávat vlajkami a spokojeně jdou domů s pocitem, my jsme jim dali, nebo dáme. Já na Facebooku hlídám své děti. :-) Pořád cestují a já lajkuji. A doma hlídám morče, které si vyprosila vnučka. A je to miláček celé rodiny.

:) (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

To si pamatuju! To bylo zrovna módní rotování ministrů zdravotnictví :))

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

Nahlédnu do spisu, echhhh, co to kecám, do archivu a dám vědět. Pro vás všechno.

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Ale to je možná příběh bývalé sam, ale já jsem bianka. A čekám na povídkáře. Možná mají dovolenou. Zaslouženou. :-)

-Aleš- (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

To tady zase řádí ta nevyrovnaná paní. Asi momentálně není pod dozorem a svévolně vysadila léky nebo chlastá nebo oboje. Snad se co nejdřív vrátí do svého ústavu kde jí pomůžou a nám taky.

čtenářka (Po, 8. 8. 2022 - 16:08)

Psala jsem to na Alešův příspěvek ze 14:30.

-Aleš- (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Já si to taky teď pročítám a dávám do záložek. Jsem zvědavej na Viléma, asi už tehdy brousil po Miluně a čekal na vhodnej okamžik, aby jí mohl "pomáhat". Já semtam přepíšu svůj starej příspěvek, když nechci aby tady visel. Někdo přepisuje a jinej dělá tečky :-)

-Aleš- (Po, 8. 8. 2022 - 15:08)

Luboš dneska vstoupil do soutěže do prvního kola. Bohužel vyfasoval zřejmě silného soupeře a zatím prohrává, snad se karta ještě obrátí na jeho stranu.

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 15:08)

Viděla jsem je oba na Seznamu a mám dojem, že prohraje. A odsedí si to i za toho druhého.

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 05:08)

Povídkáři, těším se na pondělní povídku. Hezký den.

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

Za pár minut, Vianko

bianka (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

Joo. Už jsem to tady chtěla zabalit. :-)

anka (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

ja chodim rada na nudaplaz, rada jsem naha a kdyz vsichni koukaji na moji pipinku. a treba kdyz mne nekdo vysousta nekde za stromem, treba i vic muzu za sebou. ahojte

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 12:08)

A rok se s rokem sešel, Luboš točil taky videa, začal být populární asi i víc než Patfik a neštěstí je na světě. Lubošův příspěvek Miluně: Luboš (anonym):
Tak jestli ti záleží na mě tak Patrika odeber z přátel. Ale ne že si ho jen schováš do anonymity ale neměj ho tam.
22. Červenec 2021 - 19:08

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 12:08)

A tady někde to možná začalo, Luboš žárlil na Partika, že Miluna za ním jela do Prahy: Luboš (anonym):
Tak jdi za Patrikem. Když já netočim videa tak pro tebe nejsem tak dobrej,jinak by si nelhala.
22. Červenec 2021 - 17:13 ......Ota (anonym) Podle mě je Luboš z domova jak se s nim žena nechce rozvést a že se mu nic nevyřešilo tak je asi ve stresu. A asi tě začal chtít mít pro sebe a cítí ohrožení z Patrika. Myslí si že najdeš nový kamarády a on půjde stranou. Navíc Patrik co jsem koukal točí opravdu dobrý videa tak se ti nedivim že se ti líbí. Vypadá to že je komunikativní tak si rozumíte a Luboše to začalo žrát. 22. Červenec 2021 - 18:26

Reklama

Přidat komentář