Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Škoda že Aleši nevíme jak to Luboš s Patrikem zvládají v base. Nějak je mám pořád v hlavě. Musí to být šílený. Týpci co byli pořád v pohybu.A asi i extroverti když jim nevadilo vymetat a svolávat demonstrace.A Luboš pil piva místo vody možná a najednou jen cela, bez internetu.Říkam si aby se tam nějakej z nich nezbláznil, nebo nepokusil si to hodit. Luboš by mi na to docela seděl.

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

To víš že je to Lubošova nejhorší zkušenost v životě. Jeden den vesele vysílá živáček, připomíná datum demonstrace a druhej den je v poutech a hned potom v nějaké díře a musí poslouchat pokyny. A neví co s ním bude. Až vyleze, tak by se měl hlavně odtrhnout od Páti a zrušit všechny profily na fb a už tam nelézt.

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Jak se mu to stalo po prvý a to ho pustili tak pak se nic dlouho nedělo tak asi myslel že je vše v cajku, nebo že z toho zase vybruslí.Ale ono to občas trvá než někoho zabásnou,než nahromadí důkazy.A najednou je tam.To ani nestihli dodělat jak dělali s Patrikem někomu na baráku.Já myslim že vysílání a fb už byla jeho závislost. Ono mu dělala dobře i pozornost fanynek si myslim. Nedivil bych se teď kdyby seděl a čekal a snil o davu lidí kteří vtrhnou na Ruzyni a přijdou ho vysvobodit. Sta tisíce lidí. Jenže spíš aby lidi postupně na něj nezapoměli?

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Psala jsme to tady mnohokrát, že ho vyšetřují a určitě je policie i tady. Doufám Oto, že jsi s ním nic podobného neřešil po mess. Jaký Luboš osobnostně, to víme, taky to tady bylo mnohokrát

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

:-O Tak daleko to snad nedošlo. Já si myslím, že policajti si vystačí s jeho několika profily na fb :-) Je zajímavé sledovat jaký dopad má tato kauza na jiné vlastence-magory. Například na Simču, ta se v posledním videu dlouze a jak je jejím zvykem nudně omlouvá, že uvěřila nějaké dezinformaci. Přitom všichni ví co předváděla za tyjátry kvůli ničemu.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 09:08)

Abé, přes rok odcházíš a furt nic. Pořád jsi tady a šmíruješ.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 09:08)

a kde máme zamilovanou Milunu ?

anka (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

Ahoj lidicky, vcera jsem byla vysukana styrmi muzmi. Boli mne pipca. mam to rada na koupalisti,jedu taky dneska na koupaliste. snad nebudu tehotna

ankarusí? (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Ahoj lidicky, vcera jsem byla vysukana styrmi muzmi. Boli mne pipca. mam to rada na koupalisti,jedu taky dneska na koupaliste. snad nebudu tehotna

bianka (Út, 9. 8. 2022 - 06:08)

Wau. Česko hledá superstar. :-)) Málem jsem si vylila kafe. Díky povídkáři, jste fajni a držíte to tady. :-)

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Dnešní aktuální zpráva z mezinárodní soutěže Československo hledá dezoláta bude relativně krátká. Pochopitelně vzhledem ke smutným událostem posledních dní, kdy nemilosrdná zlovolná veřejná moc odchytila jednu z našich postav loňského léta Mr Tuboš von Holýšov. Ale pojďme od začátku. V posledním duelu český závodník zvítězil, sice fous získal výrazně méně než naše/vaše/Jitunina Simonett zvaná Zloba, ale přece. Krasoň čekající na druhé stání soudu, kde je obviněn z nabádání k terorismu, šíření poplašné zprávy a podloudného prodeje léčiva pro koně (nechápeme, co mají soudy proti koním) si získal srdce především slovenských hlasujících matek, což je v souladu s tím, jak své revoluční aktivity směřuje především k matkám z dětem, zapomínajíce platit nejen alimenty na tři svoje ale ani splácet milionový dluh. Přes závažnou situaci, ve které náš Tuboš je, nevzdal se své nominace a zúčastní se duelu toho týdne. Zcela vážně vás všechny za celou naší redakci i šéfovou vyzýváme!!! Nezapomeňte hlasovat!!! STAY TUNED!!!

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Jste nejlepší !!!

povídkáři (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

My to víme!!! Vy s námi!!! My s vámi!!!!

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Vážené dámy, hlavně Vianko a smajlinko, nějakej kreten zřejmě vymazal složku s volbama nebo to šlo do skartace jako přísně tajný materiál, což vyjde nastejno. takže žádáme Alesche, jestli by nebyl tak laskav a ty příspěvky ohledně volební kandidátky naší strany SNNJK (Strana Nespravedlivého Násilí Jituny Kravčenko) vyhledal. Dík. A ještě dám znova dnešní aktuál ohledně Československo hledá superstar, vypadá to že to přebil troll

pobavilo :D (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

povídkáři
Z dnešního zpravodajství. V Brně, hlavním městě Moravy a Slezska a sidla Ustavního soudu se během tohoto víkendu koná setkání Trojky. Jedná se o seminář, na kterém tři z nejsilnějších stálic přechytralá Lilly aneb krvelačná lvice v andělské schránce, jak ji kdysi nazval její osobní hejtr, Alesch s vizí Brna jako pupku světa a nejstaršího řemesla jako opory ekonomiky EU, a národnostně nevyhraněná Sonny zastupující zde tvrdý kapitalismus a ztělesněné bohatství.Budou probírat horká témata současnosti. ........ Ano jedná se o vyhodnocení Velkého pandemického plánu v Čechách a na Moravě. Hodnotit přínosy, počítat ztráty především mizení lidí, nastavovat zrcadlo i pravidla.Další stálice Marthina opět na jedné ze svých velikášských dovolených zajišťuje vzhledem ke svým schopnostem mimosmyslového vnímání, astrálního cestování a astrologického věštění, komunikaci s Mr Sorošem a Mr Gaatesem, nejmocnějšími tohoto světa, kterým naše trojice předkládá účet. Celé jednání zapisuje Kačka na základě přenosu přes tajný satelit OtoMan, Andy audituje tedy prověřuje shodu jednání se zadáním Iluminátů, Vesmírných lidí, Svolného bloku a jistého pana Věžníka.. Naprosto selhaly další dvě členky naší strany a skupiny Stálic. Ria se v posledních týdnech věnuje výhradně střihání slimáků Vianka ji lanařila k vylepšení této metody vyjadřování lásky ke zvířatům a sice střihání žížal.(Poznámka pro kolegu ingestikavce: Prověř, zda Vinaka a Ria nezanáší a nelaškují s nějakou jinou stranou např Zelenáči a tím se stávají stranozrádci a jejich domovská strana SNNJK (Strana nespravedlivého násilí Jituny Kravčenko) je krutě potrestá............ K tomuto významnému setkání došlo v hotelu Grand, před kterým právě začínala jedna z lidových demonstrací tentokrát proti jihoafrických podnikatelům (JAR) a jejich rozpínavosti, na které v svém videu upozornila jiná brněnská dáma Simča, Simonett, která se mimochodem vrací ke kořenům, končí s aktivismem neb jednoho z jejích souputníků skolil covid do nemocnice.(No, ne jednoho- oprava korektora). A to přesto, že jej nejprve obvinila, že je satan........... Během opulentní snídaně, kterou ze svých podnikatelských zdrojů zaplatila jako vyjádření přízně nikoli naše strana SNNJK ale duo Lubosch mezi zainteresovanými vystupující jako Tuboš a jeho věrný přítel Pátek echhhh co to melu, jsem si včera vzpomněl na Robinsona, ale Patrick. Samotné jednání proběhlo v BrněĆernínov, kde se nachází Aleschova luxusní patrová hacienda. Podrobné jednání včetně jeho závěrů a zadání úkolů pro fšechny stálice, stálíky bez rozdílu typu vakcín, názorového postoje k vakcinaci, testování, pěstování žížal, včetně tipů na zakoupení sešitů a pomůcek do škol (zde se jako odbornice projevila naše Jituna budoucí premierka) budou zveřejněny na našich stránkách pod heslem rodné číslo Jituny........P.S. Během dnešního dne má dorazit i samotná velká Jituna, zde je ovšem její účast ohrožena nebo je třeba aby zároveň pozvedla rudý prapor revoluce dnes odpoledne na Letné a trošku tam Lillyně Praze načechrala pírka, že. Pražáci zassraní, no ni

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Jo a přečtěte si Alešův odkaz jak Miluna nabídla Lubošově manželce trojku, ta jí narazila trencle na hlavu a pak se sjetá Milča potulovala Brnem a možná hledala Aleše a Miu. Je toho ale několik stran, to to tady ještě žilo. Skvělá Iva, Lalla, Mia ale i Kača. https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=3141

:) (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Iva píše vedle na Lásku, ale myslím, že to není ta odsud. Tady normálně diskutovala. Lalla asi řeší tatínka, držím palce. Miu a Kaču jsem tady neviděla strašně dlouho. Zajímalo by mne, jak to mají obě s matkami. Mia a Martina už jen s Lallou maily :(. Aleš to tady trochu drží, ale dokud tady bude Přísavka, nikdo se do diskusí nepohrne. Už i Ota to vzdává. Taky by mě zajímalo, jak se má Alice, Jirka, Radek a Radka.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Myslím, že s Lalou je na mailu ještě Sany a Pilsnerka. Alice a Radek jsou asi ještě ve vězení.

:) (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Jo jo, Sany určitě a dávno, ale tu jsem tady teď viděla, tak jsem o ní nepsala. Pils nevím. Není možný, že Alici a Radka už pustili? Snad po dvou a půl letech mohla Alice zažádat, ne? Na jak dlouho to měl Radek už nevím.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Alici až za rok a půl .

Reklama

Přidat komentář