Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Kdysi jsem v Nízkých Tatrách se Slováky kosil louky. Nic jiného než slaninu s chlebem, slivovici a pochopitelně vodu ze studánek, jsme celé dny nejedli a byli jsme živí a zdraví.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

I s kosou to umíš? Ty jsi takový český neznámý Leonardo da Vinci, že? Ten také dělal do všeho.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Jo jo, názor se dá utvořit leda ze zkušeností. Já jsem zase kdysi pracoval v zemědělství. U dobytka. Bylo to JZD. Co mě překvapilo, bylo dennodenní soustavné naskakování krav na sebe. Kráva naskakovala na jinou krávu, býk naskakoval na krávu, býk naskakoval na býka. Dobytek jeden. :-) Všichni se všema a pořád. Akorát na telátko nikdy. Ani býk ani kráva na telátko nikdy nenaskakovali. Když se mě tedy někdo zeptá, zda je heterosexuální nebo homosexuální chování proti přírodě, tak mu řeknu, že těžko to bude proti přírodě, když jsem to viděl každý den. Když se mě zeptá, zda je pedofilní chování proti přírodě, tak mu řeknu, že nevím, ale v přírodě jsem to neviděl.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 21:08)

Taky jsem z vesnice. Je to přebytkem hormonů. U lidí je to taky tak. Jenomže ti pokryci to nedělají veřejně. Jinak homosexualita i u zvířat existuje.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Souhlasím. Pěkně pracuješ se svou zkušeností. Ta nám dává dobrou půdu pod nohama.

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

Dietu vynech. Tu jsem neuváděl. Sice knedlíky a bílé pečivo nemusím, ale jím. Chleba má spoustu živin, které tělo potřebuje, ale to není podstatné. Podstatný je pohyb. Znal jsem vrstevníky, kteří propadli těm elektro pomůckám, přestali chodit a už tu nejsou. Já jsem chodli, nebo běhal celé mládí do školy a na nádraží minimálně 5 km a i dnes klidně ujdu 20 km v tahu, protože to mám vyzkoušený. Na kole se jezdily cyklomaratony 250 km v horách a já pak jel třeba z Krušných hor dalších 150 domů atd. Hrášek s mrkví ano, ale o dietě to není.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

S pohybem neuspěješ. Ten lidi nemají v oblibě. Moje dieta je lepší.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Netahej do své lenosti lidi. Nechápu ty, kteří si myslí, že ostatní jsou stejní jako oni.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Ty jsi ovšem etalonem sebestřednosti. Což potvrzuješ odmítáním jakékoliv jiné metody zhubnutí, než své. My multileveloví borci to máme jinak. Např. říkám, že i tvá metoda je použitelná, ale nepřitažlivá. Ó, jaký rozdíl od tvé jedné pravdy.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Děkuji že jsi konečně pochopil, že každý jsme jiný a proto používáme i jiné metody životosprávy. V čem je ta sebestřednost je záhadou.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Lidi jsou přilepeni k obrazovkám.

? (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Těžko od nich lidi odlepíš...

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Dříve se lidé rádi tulili k sobě. Dnes k obrazovce. Což je ovšem přechodné období do doby, než nastoupí sexuální roboty. To bude jízda!

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Přesně tak, začínám mít také trochu ten apokalyptický vkus. Cynismus léčí. Také si myslím, že nežijeme v přelomové , ale přechodové době. Ono to je něco jako další eufemistické termíny, američané jich mají plno, bůhví proč.Něco jako kontrolovaná tříštivá puma apod.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Nejlepší místo na život prý takoví Lucern. Nejmenší město, které má dokonce i metro a je u jezera navíc.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

Je to sebemrskačství ale když si na to zvykneš, tak se z toho stane droga a nemůžeš bez toho být. Sportovci i staří asi patří mezi nejšťastnější na planetě. Ne, kvůli výsledkům, ale kvůli endorfinům.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

To máš hodně málo. Naštěstí jsi vysportovaný, jinak hodně nízké BMI na chlapa a kolik ti je let.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

73.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Já vím, to bylo konstatování. Máš BMI skoro 21 a to je prostě málo. Jsi sportovec OK, máš to pod kontrolou, jistě skvělou fyzičku. Na druhou stranu ti řeknu, roky jsem pracovala mimo jiného jako předseda výběrové komise zaměstnanců pro jednu hodně specifickou profesi, kde zaměstnanec musí být v perfektní fyzické kondici a k tomu dobře vypadat. A podávat fyzický i psychický výkon naprosto nepravidelně dle potřeby. A BMI nejnižší jsem prosadila 19 u holek, u mužů 20. Ty bys měl namále:)

Reklama

Přidat komentář