Reklama

Kontrola přirození náctiletého

návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 07:08)

A kluk se nebrání ani trochu té kontrole? Nestydí se ani když se mu napne? Ten můj taky přečká prohlídku, ale má snahu si ho zprvu zakrývat a různě se kroutí. Ruce mu proto jednoduše odsunu, musí si je dát za záda takže na nich leží a tak se pomalu uklidní a v klidu dokončím kontrolu.

Cindy (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Teď tak poslední půlrok poznávám, že se začíná stydět. Drží si slipy, ale já mu je stáhnu a začnu tím, že mu jemně prohmatávám kulky. To je tak ten vrchol jeho největšího studu. Jakmile mu začne nabíhat, tak úplně cítím jak se kluk uvolňuje a v klidu leží až do konce kontroly. Už to tady i někdo psal, že od určitého bodu kontroly nastane zlom a sama to vidím nyní i u syna, že úplně v pohodě a bez nějakého jeho stresu dokončím prohlídku.

Natka (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

To je přirozené. Než se kluk svlékne tak dělá drahoty i když ví, že ho to nemine. Pak jdou slipy dolů a po minutce ví, že si tím musí projít a smíří se s kontrolou. Ve vaně nebo ve sprše si syna k sobě obrátím a nepřipustím, aby se točil na bok či si ho nějak skrýval. A po chvilce drží a ani se nehne.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 03:08)

U doktorky ne, ale doma při kontrole, zvláště v poslední době.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 08:08)

Tak to si ho doma prostě úmyslně vyhoníš, nebo má předčasnou ejakulaci. Ta by se měla léčit, protože partnerky nauspokojí , ale hned oplodní. Musí se naučit svojí ejakulaci ovládat. Jestli ho honíš delší dobu tak by to mělo být v pořádku. Kluk by se měl honit sám, protože od mámy se to nesluší.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 01:08)

Už tě pustili ty ruský trolle ?

Maruška (So, 13. 8. 2022 - 21:08)

A zaco se mají stydět? nechápu

Ivča (So, 13. 8. 2022 - 10:08)

Syna kontroluju při koupání. Tak jsem ho na to zvykla od malička a i teď, táhne mu na 12, to praktikuji stejně. Namydlím ho, tedy používám sprchový gel, důkladně jej umyji a osuším. Mám ho obráceného k sobě, zkontroluji mu varlata a samozřejmě mu párkrát přetáhnu kůžičku. Někdy ho také položím na gauč, je to pohodlnější než kontrola ve stoje. Je zajímavé, že zatímco ve vaně se nikterak nebrání, tak na lůžku sebou trochu šije než mu stáhnu slipy. Ale poté už drží. Týden za týdnem aspoň vidím jak pomalu vyspívá, jak se mu to mezi nohama mění a hlavní je, že má všechno v pořádku.

Pája (Pá, 12. 8. 2022 - 23:08)

Já mému synovi také kontroluji kuličky a penis taky. Musí stáhnout předkožku. Souhlasím s Májou, že my matky to musíme dělat. Samozřejmě jak bez erekce, tak v erekci. Součástí prohlídky je i kontrola prostaty, takže se ve vaně musí postavit do předklonu a já mu zajedu prstem do zadku a kontroluji správnou funkci prostaty. Pochopitelně předtím si prst buď nasliním nebo použiji lubrikační gel.

Mája (Pá, 12. 8. 2022 - 23:08)

Ahoj, já mám syna, kterému je nyní 10 let. Jeho penis samozřejmě kontroluji od úplného dětství. Vždy při koupání, když mu jdu například umýt záda a dohlédnout na to, aby se celý umyl, tak jak by měl, tak závěrem mu zkontrooluji penis. Kluk se ve vaně postaví, stáhne si sám předkožku a umyje si žalud a celý penis. Přibližně jednou měsíčně mu zkontroluji kuličky, že mu je prohmatam. Syn nijak neprotestuje, ví že je kontrola nutná pro jeho zdraví. Také kontroluji, jestli mu jde předkožka stáhnout při erekci. Takže musíme postavit jeho penis. To si ho třeba chvilku hladí a on se mu poté postaví. Když mu stojí, tak si sám stáhne kůžičku, abych to viděla. Musí si jí stáhnout co nejvíc to jde a jde mu to hezky a bez nějakých potíží. Nikde ho to nebolí, netlačí. Vše si dělá sám, jen pod mým dohledem.

Návštěvnice (So, 13. 8. 2022 - 03:08)

To je dobře, že v těch deseti letech takto sám všechno provádí a ty víceméně jen dohlížíš. Taky jsem to syna tak naučila a i teď, má 12, se nijak zásadně nebrání. Samozřejmě taky něco zkontroluji sama, hlavně mu prohnětu kule a během chvilky se mu napne. Aniž bych mu na něj sahala, tak v dlani mu kulky svírám a kůžička se tím sama stáhne. Tak vidím že má všechno v pořádku. Je pravda že už se v tom věku stydí, ale nedá se nic dělat a ví, že se tady těmto pravidelným kontrolám nevyhne.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 17:08)

Myslím si,že některé matky kontrolují své syny,aby se přesvědčiy,nemá-li syn většího čůráka než manžel.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 17:08)

A co? Mě manželka řekla, že můj nejstarší syn ho má o hodně většího než já, ale stejně souložila jen se mnou.

JA (Pá, 12. 8. 2022 - 16:08)

Matky, ktore tu pisu, ze syna pre kontrolu vybonia su honici a uchylaci! Ziadna matka by si take nieco nemala dovolit. Ak ano, je to obycajna uchylna svina, nic ine!!!

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 02:08)

Hele, ty slovenskej úchylnej kokote a bývalej estébáku, nejdříve si zameť před svým prahem a neraď co mají dělat. Nebo povím něco o tobě.

JA (So, 13. 8. 2022 - 09:08)

No prosim, pis Ty uchylacku :D

Anča (Pá, 12. 8. 2022 - 13:08)

Já mu kontroluju varlátka ale přetahovat se bojim aby nevystřík. Stalo se vám to už někdy? Tady někerý píšou že syna normálně vyhoní až stříká. Smí se to vůbec?

Betka (Pá, 12. 8. 2022 - 15:08)

Bát se nemusíš. Mám už nějaké zkušenosti a není to tak hned, aby po dvou, třech přetáhnutích došlo k výronu, jak se tady někdy píše. Kluka kontroluju skoro tři roky a kůžičku mu vždycky stáhnu zedvakrát. Musela bych to udělat jistě nejmíň tak 20krát, aby došlo k vysemenění. Někdy vidím syna při onanii, tedy potají vedle v posteli, a trvá mu to aspoň dvě minuty do orgasmu.

Andrea (Pá, 12. 8. 2022 - 13:08)

A jen samotná kontrola varlat bez kontroly penisu a předkožky nemá význam, to mi řekla dětská lékařka.

Andrea (Pá, 12. 8. 2022 - 13:08)

Proč by se nemohlo, přeci to nebudeš někde povídat. Mělo by to zůstat v rodině a pokud kluk ví, že je to pro jeho dobro, tak se s tím taky nikde chlubit nebude. Zároveň se tím upevňuje vztah mezi matkou a synem.

Reklama

Přidat komentář