Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 17:08)

Koukám, že to tady je potřetí. Tohle bys ani nenapsal, protože bys rychle vykrvácel a ani obvazy by nepomohly. Koukám, že nejseš sexuální úchyl, ale úchylný masochista.

Normalni (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Doufam, ze sem pise svy fantazie jen hrstka uchylu pod nekolika nicky, ale pro jistotu by ve skole meli decka varovat, ze neni duvodu, aby jim rodice kontrolovali prirozeni a proto aby takove snahy odmitli. Od toho jsou lekari a pravidlene prohlidky.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 17:08)

Jak, že není důvod na kontroly doma? Myslíš, že provádět kontrolu stačí 1x ročně na preventivní prohlídce? Vždyť lékaři sami doporučují dětem doma kontroly a v případě předepsaných léků a mastiček jejich pravidelní aplikaci rodiči. Asi nemáš deti, když máš takový názor! Holt taky názor.

Normalni (Ne, 14. 8. 2022 - 17:08)

Proc zrovna prirozeni a ne cele telo od hlavy az k pate? Mala decka maji prohlidky casteji nez jednou rocne a starsi uz vi, kdyz maji problem. Podle komentaru zde prece poznas, ze jde o uchyly, ktery se ukaji psanim a ctenim o kontrolach prirozeni kluku.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 19:08)

Samozřejmě, že maminky kontrolují syny celé, vždyť jsou jejich dílem a mají radost z toho jak se jim povedlo, ale to jejich pohlaví je vzrušuje, protože porovnávají, ale nemusí s nimi nic mít, jako mámy. Jen jsou hrdé na to co stvořily.

Myslím, (Ne, 14. 8. 2022 - 20:08)

že to tak není. Spíše je vzrušují mladí kluci jako takoví s jejich intimními partiemi. Není v této souvislosti důležité, zda nějaké kdysi porodily, nebo ne. I bezdětné ženy nebo matky pouze dcer by rády přišly do fyzického kontaktu s nahými dospívajícími chlapci a jejich přirozeními, a pokud mají možnost, pořizují si proto třebas i mladá džigola.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 20:08)

Schopná a pěkná ženská má partnera, který jí uspokojuje tak, že nemá pomyšlení na syna, ale samoživitelky a ty, jež patrner zanedbává, pohlaví synů vzrušovat může. Může jich být více než je únosné.

Obávám se, (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

že pokud je to partner, který s ní musí řešit všechny běžné problémy partnerského a rodinného života, tak jejich vzájemný sex po čase nabude pro obě strany spíše trpké pachuti. Jinak je tomu samozřejmě, pokud daný pár (nebo jeden jeho příslušník) patří do nějaké privilegované, zahálčivé třídy.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

Tak to je sociálně psychologický problém, ale erotika a sex se řídí jinými pravidly. Fakt je že i manželský stereotyp může vyplodit jiné, a dost nechutné vztahy.

Nemalá (Ne, 14. 8. 2022 - 18:08)

část jsou takoví úchylové, ale ne všichni. Navíc jsou tu i mezipolohy - jsou matky, kterým sice jde o sexuální zdraví jejich synů, ale zároveň je přitahují jejich pohlaví poněkud více, než by bylo zdravé či potřebné. Rády by se dostaly do kontaktu s přirozeními dospívajících chlapců, ale - v výjimkou přirození svých synů - mívají v tomto směru vesměs smůlu. Proto si tímto způsobem vychutnají aspoň ty své syny.

Jarka (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

POMOC! V pátek jsem byl na 15ti leté prohlídce, byla tam jiná doktorka, ale ne mladá, spíš ve středním věku. Řekla ať s mamkou vstoupím dál a svléknu si do trenek. Nejprve normálka: výška, sluch, váha, zrak a tlak. Následně mi prohlížela záda, hrudník i chodidla. U toho se mi postavil, protože jsem byl nervózní. Pak řekla, abych se lehl na lůžko, kde mi prohmátla břicho, sundala trenky, prohmatala mi koule a pak mi ho stojícího přetáhla. Mamka doktorce řekla, že jsem měl ve škole velký problém. Doktorka se zeptala jaký a mamka pověděla, že jsem v 8 třídě nutil spolužačky na sex a jakmile odmítly, tak jsem je znásilnil. To, co řekla matka, nebyla pravda. Doktorka se na mě zle podívala a někam šla. Pak přišla se skalpelem v ruce a už jsem věděl, že bude zle a začal jsem se strachovat. Doktorka mi skalpelem normálně ufikla penis a pak koule, a stříkala mi krev a já jsem strašně zakřičel pekelnou bolestí až to bylo slyšet snad po celé ulici. Pak mi dala obvaz na místo ufiklých pohlavních orgánů. Mamka: ,, Ha, zasloužil sis to, nemáš znásilňovat a za trest už nikdy mít sex ani děti nebudeš!" Potom jsme odešli a já pořád trpím nesnesitelnými bolestmi. Už nenávidím svou zlomámu a už přemýšlím, že se zabiju, asi si říznu tep před dlaní. Strašný!!!

MAX (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

Byl jsi rodiči i zdravotníky zanedbaný a tak jsi o mnohé přišel. Já jsem měl problémy s předkožkou v dětsví, o což bylo pečováno a užíval jsem si pozornosti, péče i příjemností seberehabilitací. Se sexem jsem nikdy problém neměl. Předkožku nám příroda věnovala jako ochranu, i jako zdroj rozkoše.

Maruška (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Synovi kontrolovala doktorka penis na příjmu do nemocnice ještě v jeho 14 letech a to šel na operaci s rukou

zdravoťák (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Třeba tam byla souvislost, o které laik neví. Někdy chybí ze strany personálu dostatečná komunikace, co proč a jak se dělá.

Cc (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

V tvém případě bude stačit zřejmě časté přetahování předkožky. Za nějaký čas by se to takto mělo uvolnit. Pokud ne, k lékaři s tím!

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 02:08)

Už se Vám někdy stalo, že by syn při kontrole ejakuloval, nebo u doktorky?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 08:08)

U doktorky se to občas stane. Existují výkony, kde je vyšší pravděpodobnost takové nehody. Stává se to u ultrazvuku urogenitálního traktu, anebo dalších různých zobrazovacích metod v oblasti konečníku a břišní oblasti. Taky u funkčních vyšetření v těchto oblastech. Některé biofeedback úkony vyvolávají taky nechtěné orgasmy. V medicíně je však tato věc dost tabu, takže ani to není nějak odborně zpracováno. Ono se pacienti taky proto premedikují, ale ne vždy je ta premedikace žádoucí a možná. Každopádně se o tom ani nemluví a v podstatě ani moc neví. Jedině, když občas někdo přizná taky zážitek z procedury. To je ale taky zřídka.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Na urologii, (problém s varlaty) jsem odevzdával semeno před, i po operaci. Dělal jsem si to sám za plentou. Vím, že měli radost i z erekcí a ejakulátů, protože operace se podařila. Varlata mi zůstala a potíže zmizely.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Prý někomu odebrali sperma vibrátorem ve 13ti. Je to neuvěřitelné, ale údajně se to někdy tak dělá.

Reklama

Přidat komentář