Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Včera na TV Brusel Kavčí hory říkali, že někdo ostřeloval jadernou elektrárnu v Záporoží. Asi Rusové. Na Aeronetu říkali, že Zelenskyj střílí na elektrárnu kvůli tomu, že se mstí, že o ni přišel. Tak jsem si zjistil, kde jsou vojska, a ta elektrárna je už ve správě Rusů a Rusové chystali zapojení do své rozvodné sítě. Proč by ostřelovali elektrárnu, která je de facto už jejich a pod jejich správou. Takže je jasné, že český mainstream zase lže. Někdy lže i Aeronet, ale včera měl recht. Někdy ale přehání nebo mystifikuje. Jak kdy. Z dlouhodobého odstupu se ukáže, kdo měl více a častěji pravdu.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Tyhle incidenty sledují satelity, avacsy, radary a další prostředky. Pravda se ví na obou stranách, ale válka je válkou lží a novináři pracují vždy jen pro jednu stranu, protože musí.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Ale kdo věří TV Brusel Kavčí hory a dalším mainstream médiím, tak je pro mě blbeček. Ano, Rakato je pro mě blbeček. Blbeček, který se nechal několikrát tečkovat, aby zjistil, že žádní tečka nikdy nebude. Blbeček, který stále důvěřuje mainstreamu, přestože prokazatelně lhali s vakcínami, lhali s útokem na Irák, kde podle českého a západního mainstreamu měl mít Saddám Husajn atomovky. Ty tam nebyly, atd. Maisntream lže zhruba stejně jako aeronet. Je to cca stejný bídný level. Jsou to dva extrémy. Srakato vyznává jeden extrém. Je to jeho problém, ne můj. Na můj život nemá žádný vliv, zda Srakato věří nebo nevěří nějaký médiím. On mi to pořád vypisuje, jako by mě nějak ovlivňovalo jeho sledování pionýrské vlaštovky Marcely Augustové v sedm večer. Mně to nevadí, že jí vsí na rtech. Je to jeho svobodná volba. Pro mě je Rakato pitomeček, sředoškoláček, děcko.

studijní překlad (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Neboť náš zápas není proti krvi a tělu, ale proti vládám, proti autoritám, proti světovládcům této temnoty, proti duchovním mocnostem zla v nebeských oblastech

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Sem se ty tvoje žvásty nehodí, ty křesťanský totaliťáku.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Takhle ty vidíš Rusy. Jako viděl Pavel z Tarsu nebo Derek Prince teritoriální démony v povětří. Jsi stejně pověrčivý. A podobně s tebou Petr Cibulka a další. Třebas senátor plešoun Fisher, nebo ministr vnitra Rakušan, atd. Stejné myšlení jako Pavel z Tarsu a jako i ty. Všude jsou zlí Rusové ( novodobá náhrada zlých démonů). Nezapomeň si pustit zase tvoje mainstream média, kde těm stupiditám vyučují.

ještě další překlad (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Neboť není bojování naše proti tělu a krvi, ale proti knížatstvu, proti mocnostem, proti světa pánům temností věku tohoto, proti duchovním zlostem, kteréž jsou vysoko.

další překlad (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Náš zápas totiž není proti krvi a tělu, ale proti vládám, mocnostem a světovládcům přítomné temnoty, proti duchovním silám zla v nebeských sférách.“

Shabbatot-Jahoda (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Dnes jsem těžce zhřešil smrtelným hříchem nestřídmosti obžerství a nechal se unésti mrzkým chtíčem těla! Při troubení na poutí v sousední dědině jsem pozřel pivo a snaps...cukr si radši měřit nebudu a jdu ihned šlapat na rotopedu....ne... není důležite bych věděl kolik mám cukru po pozření Březnaka,piva točeného,asi 3 langoše jsem.mel a dorazil je hotdogem s salátem, kečupem a smaženýma nudlemi na asijský způsob....ano...jsou to všechno dietní a zdravá jídla,ale stejně se měřit nebudu,není třeba si kazit náladu po skvělém odpoledni.....toto není důležité.Stravuji mě výčitky svědomí, že jsem opět neodolal pokušení tělesna a to stačí!!

nona (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Já taky Jahůdko zhřešila. Kelímkem čokoládový zmrzliny, ach jo, když já ji zbožňuju. A rotoped nemám, zato mám výčitky svědomí, mňam

ShabbaTot-Jahoda (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

jdu se ztrestat na rotopedě...cukr mám 12 a jak nebude pod 7 z kola neslezu...z vás si jundu dělat nebudu a proto se přiznám,že pivo jsem měl pouze jedno a to Pito,neb jsem jako řidič rozvážel musikanty a langoše taky jenom jednoho a asijskou krm jsem si nakoupil v Kauflandu,ale dopoledne.Na hotdog jsem se jenom mlsně díval a na párek v rohlíku taky....nu....ale to jsem o minulých poutích dal i 8 piv a štamrdlat nepočítaně,to je pravda pravdoucí a nyní jsem ztrestán Diabetes a co je dopřáno zdravému člověku bez námahy a na otomaně,že mu glukoza klesá jen tak,sama od sebe a bez námahy,.to u mě již neplatí a musím si pomáhati každý den sportem.Pak to jde a jde to dobře,ale zadarmo ani náhodou.Sladké již několik let nejím...a když neodolám a přece jenom si popřeji biskupský chlebíček,anebo laskonku...anebo větrník...to jsou tak mocné chutě!...Lidé co to mohou bez omezení ani nevědí jaké mají štěstí.

nona (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

To je mi Vás fakt líto, diabetes...to je hnus. A obdiv, že to tak rychle spálíte na tom rotopedu. Kolik vážíte, jahodo? Nebo radši BMI?

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Cukr 12 u diabetika, to už je na inzulin.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Večeřím nejpozději v pět, dnes ve čtyři. Kousek Balkánského sýra a chleba a pak parádních 30 na kole a pivíčko a pokec s kamarády. Žádná politika. Nejdřív jsme spravovali kola a pak hubou jezdili po Šumavě.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Obžerství jest typickou vlastností zhýralých mnichů a jiných církevních hodnostářů, aby vyhublým věřícím ukázali svojí nadřazenost.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Lalla1 s Nerikem by s Japonci určitě vyjednali mír i bez atomovek, škoda, že se toho nemohli zhostit.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Vůbec bych si do tohohle nedovolila v této ani jiné diskuzi kecat. Nicméně, vím, že US veřejnost o takové omluvě nebo něčem podobném diskutuje. Proto jsem reagovala.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Reagovala jsi určitým způsobem na určitý komentář.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Ano.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Oni by to za nás udělali Sověti.

Reklama

Přidat komentář