Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Sdělím ti něco, co bys měl vědět, ale zjevně nevíš - mladá generace je vždy horší, než ta stará (z pohledu těch dědulů).

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 01:08)

Já nejsem dědula a mladá generace nebyla špatná. Ještě v 90. letech byla mladá generace super. Však jsem je v té době učil. Zase píšeš pověry a sračky, Rakato. Není pravda tvoje klišé o tom, že by každá mladá generace musela být apriori v očích těch starších špatná. Byla fajn až do té doby, než ji začali amerikanizovat filmy a hlavně internetem. Ty jsi právě už oběť té doby. Proto taky neumíš hledat alternativní zdroje a jsi fanatik jednoho směru. Takže ještě jednou. Mladá generace byla dlouho fajn i po převratu. Kryje se to s dobou svobody, než jsme vstoupili do EU. Celá devadesátá léta byla děcka fajn, ještě i první roky milénia. Kazit se to začalo nejvíce po roce 2010.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

Tolik moje noční seance. Teď nechám prostor jiným, aby se předvedli. Hlavně sem nekopírujte nesmyslné a s ničím nesouvisející texty na půl stránky, jinak na vás pošlu Černého prince. Umí to po drátech a dnes obzvlášť nemá dobrou náladu.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

Mráz přichází z Kremlu. Ale chytří guru říkají, že vše zlé je k něčemu dobré. Takže až nám Putin v zimě vypne plyn a budeme se třást zimou, nezbude nám nic jiného, než se k sobě přitulit a hřát se vzájemně živočišným teplem. To velmi posílí mezilidské vztahy. A také společné neštěstí lidi zbližuje. Už parchanti chápete to pozitivní myšlení?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

Dneska války trvají moc dlouho. Dříve ne. Když jednotka nesplnila úkol, provedla se decimalizace. To každý desátý musel vystoupit z řady a byl popraven. Nevěřili byste, jak to zvedlo bojovou morálku.

Hanz (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Jsem nabrífovanej, byl jsem na výstavě nové historie v Nár. museu, od 1914 az 2004.Vím jak to bylo v kostce, vaše životy hadr, tamto je ústaf moderní historie, sbírá o předměty a tak. A to moje rodina si nezadala, děd bojoval na Dukle, pak jej zatlačili na obranu Berlína bohužel prohrál, ale otec vzorný komunista jak má být takže já prosperoval, byl jsem kádr.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

Pěkná historka. To mi připomíná, jak se dětí ve škole ptali, čím byl jejich dědeček. Pepíček říká: Můj byl elektrikář. Našel jsem na půdě jeho přilbu se dvěma blesky.

Nerik (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

Tak to se vám ty kotrmelce povedly. Pořád stejný. O poctivýho kádra nezavadíš.

Rakato (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Mám rád všechny lidi, jen čubky ne. Takže když jsou černoch, žena, Rus hodní, umí se chovat, a nenasírají Rakata, mám je rád.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Že by zrovna dneska začal psát Rakato pod svojí původní přezdívkou, po tom. co se několik týdnů schovává za univerzálního návštěvníka nebo používá cynikovu, nerikovu přezdívku, to je málo pravděpodobné. A že by psal, že má rád lidi černochy, ženy Rusy, to těžko. Noně vyhrožoval a vulgárně nadával, černochy nenávidí a rusofobii převzal z mainstream médií. A ausgrechnet dneska prozřel. To spíše ne. Někdo se za Rakaty vydává.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Anebo to je tak, zmetku Bazilišku, že sis na Rakata všechny negativní věci vymyslel a zde se ozval pravý Rakato. (Ale je mi divné, že se Rakato ozval až teď, když ho pomlouváš už měsíc.) Jaks to psal? Že se vyskytoval na stránkách o bohu? Půjdu se ho zeptat. A teď Bazilišku, už zalez do boudy a spát. Zitra tě tady čeká další šichta, tak ať jsi v lepší formě, než dnes. (Protože dnes ti to opravdu vůbec nešlo.)

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Jo tak já vím, bobku, že tu jsi. Však o sobě dáváš vědět každý den. A šichty tu máš několik let v kuse. A že tobě to dneska šlo a mě to nešlo? Ha ha. Vždyť ty už nevíš, jaký nick by sis vymyslel, jakou roli bys zaujal, aby ses tu uchytil. Pořád neumíš jednat rovně, ale jen s tím tvým negativním vymezováním se, z kterého se dá vyčíst tvůj prázdný životopis. Nulové cestování, slabé vzdělání, žádné životní zkušenosti a závist. Je srandovní, jak dlouho zpracováváš téma o sobě. Ty klidně až po mnoha hodinách nebo dnech řešíš, co tu bylo o tobě řečeno. A jak to stále prožíváš a jak na to reaguješ a jak se k tomu vracíš, tak to dokazuje, jak jsi na tomto webu závislý za ty roky, co jsi tu přisátý. Já určitě ne, bobku. Já mám sociální sítě na rozdíl od tebe diverzifikované a mám navíc reál život. Ty máš jen internet a ještě ses upnul na doktorku a nic mimo nemáš. To bys tu tak nevyšiloval. Vždyt i tady na klíčích tvoří tvoje texty 50% a více obsahu. Na pobožných vláknech to bylo 70, 80% tvé "tvorby"... Jsi magor a grafoman. To, že jsi tu nejvíce často ze všech, znamená, že nepracuješ. Proč mladý kluk nepracuje? Leda když má invalidní důchod. Dneska se dává ID jen na rakovinu nebo na schizofrenii, pokusy o sebevraždu, atd. Na raka jsi mladý, takže máš něco s psychikou. Zase vylučovací metodou se zobrazí tvůj životopis a profil.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 01:08)

Kdybych nevěděl, jaké jsi pako, tak bych tě musel obdivovat, jak na dálku a bez osobního kontaktu, jen podle textu, zvládneš popsat člověka. Asi využíváš kosmické paprsky nebo tak. Asi ti psaní těch blábolů dělá dobře. Jsi jen lejno na mé botě.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Rakato, co to tady pleteš. Ptal se tě na to někdo, ubožáku?

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Canal +2 a co takhle F 1 ???

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Máte doma koště? Jestli ano, tak na něj s maminou sedněte a proleťte se.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

A tebe by zase mohli vystřelit do vesmíru. Místo Lajky nebo šimpanze.

Rakato (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Tebou by mohli zašpuntovat trysku u Suchoje, co by to udělalo.

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Jahodo, pro tebe :
UP Network – Vzdušní válečníci

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 21:08)

Když vidím ty ksichty - něco je tam z neandrtálce: SSO Azov-Kyjev zajal pět ruských vojáků na jihovýchodě: https://twitter.com/Militarylandnet/status/1555548916556435456

Reklama

Přidat komentář