Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Ukřivděný vořech Bazilišek se zase ozval s osobním plkáním? My inteligenti se bavíme o problémech, ubožáci o diskutujících. Na víc se nezmohou. Hodil by ses do gestapácké popravčí čety, když mi tady přeješ smrt. Zase sis zapomněl vzít prášek?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Je vidět, že už máš padla v družině.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

A správně mělo být: "Mně to nevadí." Máš tam jen "mě: Chtěl bys opravovat a hraješ si na hnidopicha, přitom děláš školácké chyby.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Máš pravdu, Wietname. Správně mělo být: Mně to nevadí. Nebo: Mi to nevadí. Pokud tě to baví, klidně mě opravuj. Aspoň se zdokonalím.

Opět a zase (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Rakato a jeho bulvár.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Lidé jsou geneticky pouliční voříšek, jen směska starých hominidů. A záhada negroidních Bantu je vyřešena - zčuchli se s primitivním pralesním hominidem, proto jsou, jací jsou:
https://nespechej.cz/jsme-vetsi-mutanti-nez-se-myslelo-moderni-clovek-se-paril-s-neidentifikovanym-archaickym-tvorem/.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Nedávej sem takové ubohé zdroje, díky.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

To jsou vědecké informace. Snad nemáš raději bulvár?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Zdroje v článku stojí za hovno.

Nerik (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Začíná přituhovat. Pojďme diskutovat raději do hospod, než nám je zavřou. Tam když se jim něco nebude líbit, dají nám spravedlivě přes držku.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Nelíbí se ti, že jsi pouliční vořech? Mě to nevadí. Jsem jaký jsem.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Neriku, to jsi psal ty?

Nerik (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Ne. Já se podepisuji a pokud zapomenu, tak na to upozorním, ale dalo by se s tím souhlasit, protože pouliční směs u psů je inteligencí proslulá. Osobní zkušenost.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Vořechu, musíš se naučit pracovat s dobrými zdroji, ne vořechovými.

Nerik (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

A je to. Jak prosté.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Sračky, ta ženská si při smolení toho článku asi čistila i ucho.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 14:08)

Plyn pro Nord Stream spalují Rusové u hranic. Oheň je vidět z Finska
5. srpna 2022 13:28

Rusko, které omezilo dodávky zemního plynu do Evropské unie, už několik týdnů spaluje plyn v kompresorové stanici Portovaja poblíž finských hranic. Informoval o tom finský zpravodajský web Yle, který se odvolává na očitá svědectví a na údaje amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA). Plameny jsou podle něj vidět až ve Finsku. Příčina spalování plynu není jasná, ke spalování může docházet z více důvodů. Podle odborníků se k němu přistupuje i tehdy, když plyn nelze dodat zákazníkovi.

Web uvedl, že plameny v kompresorové stanici, která je součástí plynovodu Nord Stream 1, se podle satelitních snímků NASA objevují téměř neustále od 17. června. Krátce před tímto datem ruská státní plynárenská společnost Gazprom oznámila výrazné omezení dodávek tímto plynovodem, které zdůvodnila chybějící turbínou.
Nord Stream 1 přepravuje plyn z Ruska do Německa po dně Baltského moře a je hlavní trasou pro dodávky ruského plynu do Evropské unie. Situace kolem dodávek ruského plynu se zkomplikovala, když Rusko v únoru zahájilo útok na Ukrajinu a Evropská unie v odvetě přijala sérii protiruských sankcí.

Gazprom omezování dodávek zdůvodňuje technickým problémy. Evropská unie ale tvrdí, že technické problémy jsou pouhou záminkou a že Moskva používá plyn jako zbraň k prosazení svých zájmů.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 14:08)

Plyn pro Nord Stream spalují Rusové u hranic? Jsou to plameny nenávisti. Ptejme se, jak dlouho Putin přežije bez čipů, letecké dopravy a elektroniky. A ještě naléhavěji se ptejme, kdo pak jako nový president dostane jaderné tlačítko. Tipuji Medvěděva, který bude dobrým kompromisem.

Nerik (Pá, 5. 8. 2022 - 14:08)

Nic překvapivého. Každá akce vyvolává reakci a plyn se nedá jednoduše zastavit.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 14:08)

Když tak člověk uvažuje, jak si nejsnáze vydělat, tak jednoznačně ve službách. Chceš-li být nájemní silou, pak dobré rito máš v bance, pojišťovně, leasingové firmě či realitní kanceláři. Jo, realitní kancelář... Pokud máš vyřídilku, charisma a sympatické vystupování, hodně lidí si tam nahrabalo miliony. Chceš-li soukromničit, sype výborně psychologie, právo, a poradenství. Stačí se k někomu přihlásit do služby, pochytat praxi a udělat se pro sebe.

Reklama

Přidat komentář