Reklama

Koupání v oblečení.

Jaroslav (So, 24. 1. 2009 - 16:01)

Do Jablonce to mam sice taky daleko, ale nelakalo me to, jsem gay a z toho, co ctu na strankach ceskeho wetlook se domnivam, ze nikdo "podobny" tam neni. No v prilbe taky nemusim, ale mam rad jeansy, tenisky, tricka,kozene veci , nemam rad piss a moc me nebavi ani mess. Mam rad cistou vodu a ciste mokre veci

Tomáš (Ne, 18. 1. 2009 - 07:01)

Do Jablonce to mám taky trochu z ruky. A pořád se koupu sám,nikdo se nenašel. V přilbě a kombinéze se koupat nechci. Mám rád běžné oblečení-džíny,košili,teplákovou soupravu,mikinu s kapucí...

encore (Čt, 15. 11. 2012 - 16:11)

Super. Ako vidím je tu dosť...tiez oblubujem WETLOOK ale aj MUD :o)

Eps (Út, 13. 11. 2012 - 01:11)

Super. Ako vidím je tu dosť veľa ľudí s rovnakou záľubou ako mám ja.

cháá (Út, 4. 9. 2012 - 17:09)

Ráda se chodím koupat, ale...určitě pak oblačení vyhod nezapomen se namydlit do vany nebo,si obleč zase čisté namydli se a polež ve vaně.

petr (Út, 4. 9. 2012 - 17:09)

Vendulko určitě tě ochrání a já bych šel s tebou.

Vendula (Čt, 16. 8. 2012 - 07:08)

Ráda se chodím koupat, ale teď se kvalita vody zhoršila, jsou tam trochu sinice. Co myslíte, bylo by lepší kdybych se chodila koupat oblečená? Jestli by mně oblečení trochu ochránilo před sinicemi a před tou špínou ve vodě? Potom se samozřejmě osprchuji a oblečení vyperu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Wet (Po, 11. 6. 2012 - 08:06)

To mas dobre, ja taku moznost...Také to tak dělám, začalo to tak, že jsem přišel domů a ta moje se cachtala ve vaně, tak jsem k ní vlezl tak jak jsem byl. Přes počáteční protest se jí to zalíbilo a teď to už děláme běžně. Do sprchy nebo do vany si také vlezu tak jak jsem oblečený. Aspoň se to předepere. Klasické uniformě-džíny, triko a mikina s kapucí- to namáčení zas tak neublíží. Chtěl bych to zkusit i v přírodě a být v tom až do uschnutí, ale není kde.

Jarda (Po, 11. 6. 2012 - 07:06)

Kde je v Chorvatsku klidné místo na koupání - dostatečné soukromí s ubytováním jen pro malou partičku lidí? Nikdy se nekoupeme v plavkách ale v džínech a v tričku a i v mikině. Holky v bílém tričku...:-))) Do Thajska, kde je toto normální a nikdo se nad tím nepohoršuje se nám jet nechce.

Dami (Po, 14. 5. 2012 - 05:05)

V lete von na jazera, u nas v...To mas dobre, ja taku moznost moc nemam, takze realizujem iba doma. Napustim vanu a v tom v com som prisiel zvonka si lahnem do vody alebo sa osprchujem. Rad by som sa obcas namocil niekde vonku, ale nemam kde/s kym.

jarouseek (Po, 14. 5. 2012 - 00:05)

Legrace to možná je, jenže v oblečení se člověk ve vodě nafoukne doslova jako balon a plavat se moc nedá. Také boty celkem táhnou ke dnu. Takže doporučuji rozhodně plavky, je to určitě lepší.

michal_f (Ne, 13. 5. 2012 - 13:05)

A chodis sa takto kupat...V lete von na jazera, u nas v okoli ich je dost a nikto tam nikdy nie je.

Romča (Po, 7. 5. 2012 - 15:05)

Včera dpoledne, jak jsme se...Jani, koupeš se v ponožkách nebo silonkách a co Tvá kámoška? Jestli jo, jaké máš nejraději?

P (So, 5. 5. 2012 - 14:05)

mam dvojo ciernych levisiek...A já mám několik diesel jeans a jak je příležitost, tak jsou také mokré i se spodáry, s tričkem nebo i s mikinou také desel. Skvělé. A chodím v tom až do uschnutí.

Dami (So, 28. 4. 2012 - 21:04)

A chodis sa takto kupat niekam von, ci skor len doma vo vani/v sprche?

Michal (So, 28. 4. 2012 - 19:04)

Najlepsia kombinacia - biele...mam dvojo ciernych levisiek 501, vo vode som v nich bol tusim viac ako na suchu.

Dami (Po, 23. 4. 2012 - 10:04)

Najlepsia kombinacia - biele triko, cierne dziny a biele ponozky. A po kupani nikdy nevyzliekam, necham vsetko na sebe ususit.

Pepa (Ne, 22. 4. 2012 - 14:04)

Tuto jar a leto sa chystam na...Také miluji koupání v oblečení, minimálně džíny a tričko a ještě lépe mikina s kapucí. Vlastně se nijak nesvlékám a namočím vše co mám na sobě.

Dami (Po, 2. 4. 2012 - 02:04)

Tuto jar a leto sa chystam na sebe zmacat co najviac oblecenia. Wetlook milujem.

w (Po, 13. 6. 2011 - 23:06)

Do vany v džínách a v tričku s mikinou. Je to skvělé. Dnes mě přišla nová mikina Diesel, tak jsem jí hned otestoval.

Reklama

Přidat komentář